Jump to content

gamemode Re-Volt Gamemode


ĐaVe

Recommended Posts

Rozhodl jsem se spustit a dokončit můj mód Re-Volt, dnes jsem odbugoval na co jsem měl čas, do módu přibyde postupně mnoho funkcí, které jsem tam kdysi plánoval :-)

 

 

o co jde snad nemusím popisovat, hru ReVolt zná asi každý, jediné v čem se to od této hry zatím liší je, že toto je na způsob crashday a ne race.

 

Příkazy:

/setspawn = tímto příkazem si můžete určit spawn např u určitého vozidla

/rules        = pravidla

/rtv           = jako v csku, hlasování o jinou mapu

/respawn  = respawn

 

 

vím, že popis není nic moc :d ale spěchám na bus :d no nic ip serveru je: samp.ixel.cz:3537

 

 

komentujte, kritizujte, pište co se má přidat do módu přátelé, díky zatím ahoj :-)

Link to comment
Share on other sites

Byl jsem to vyzkoušet, máš ještě co dohánět. Když chci střílet tak musím byt daleké od hráče, jinak ho nejde trefit, nebo mi zmizelo auto, z ničeho nic.. Taky se mi nelibí ten velký textdraw při hlasování, pomalu těch 10s nevidím vůbec na cestu... A když jsme dali jinou mapu, tak se akorát restartoval server a nic se nezměnilo.

 

Ale co se mi líbí tak je nápad, když to doladíš tak bych si klidně i občas zahrál! :)

 

4/10 s bugy, 8/10 bez bugů

Link to comment
Share on other sites

Král se vrátil a slovo definitivně má dnes zřejmě mnoho významů. Vypadá to, že jsi jen spustil to, co jsi nedávno zveřejnil, takže na můj vkus sračka, ale proti gustu...

No uvidíme jestli jsi schopnej to někam posunout.

Link to comment
Share on other sites

Král se vrátil a slovo definitivně má dnes zřejmě mnoho významů. Vypadá to, že jsi jen spustil to, co jsi nedávno zveřejnil, takže na můj vkus sračka, ale proti gustu...

No uvidíme jestli jsi schopnej to někam posunout.

Ty jsi to se svým shooterem taky moc daleko nedotáhl. Pár růžových momentů to mělo, ale opravdu jen pár.

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

ja nemel v planu se vracet k pawnu :) ted co se mi rozsypala spojka na tempre, prodal jsem ji a byvam ted doma po praci... premyslel jsem nad tvorbou RP modu , udelal jsem na nej i include job systemu, ale nechce se mi s tim zase drbat buh vi jak dlouho, napadlo me kdybych dodelal revolt dle svych napadu, ktere jsem mel kdysi, uvidime jak to pujde :)

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi to se svým shooterem taky moc daleko nedotáhl. Pár růžových momentů to mělo, ale opravdu jen pár.

A co to s tím má společného? Na shooter už nějakou dobu nemám čas, ale minimálně rok se celkem stabilně hrál, což je na takový mód podle mě úspěch. A pokud se nemýlím woody, tak zrovna ty jsi chtěl v jednu dobu shooter koupit, tak mi teď tvá poznámka přijde směšná. Tohle téma není o shootru..

Link to comment
Share on other sites

"Lukaszek přišel rozbít nějaká auta"

Lukaszek by rád, kdyby do nějakého vozidla šlo nastoupit a nebyla všechna bugnutá v zemi uprostřed "lobby".

 

Bůh by brečel, kdyby viděl kolizi, kterou máš v gamemodu, když raketa si lítá skrze zdi a auta jak chce ^^. Nějakou kontrolu pozice tam sice máš, ale v tak velkém intervalu, že je vlastně jen náhoda, když někoho trefíš. K tomu krásně zpracované mapy, ve kterých není problém se někde zaseknout (třeba ve vodě) a veškeré textdrawy navrhované pro důchodce a lidi se špatným zrakem (ejkejej Textdraw přes celou obrazovku do každé domácnosti). S hrou Re-Volt to má společné leda tak to, že tam jsou vozidla a jméno. Gratuluji, krásně jsi předvedl, jak se to dělat nemá. 

 

Takže na stupnici od 0 do 10 hodnotím jako srač*a. 

Tohle hodnocení u tebe vlastně není nic nového. Ámen.

 

 

 

//EDIT: snad jsi ten bus stihl

Edited by Lukasz
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Bol som to vyskúšať...nebol tam nikto iba ja ale to nevadí, prvé čo ma zaujalo je hrozné spracovanie niektorých máp, diely do seba nezapadajú, nie sú v jednej rovine, sú medzi nimi medzery....proste toto nie, ďalej keď som vystrelil tak iba občas mi to ukázalo "svetlicu", čiže som nevedel či strieľam alebo nie, ďalšia blbosť podľa mňa je že tie strely letia cez objekty (vytvorené). Ďalej sa dostanem k vyberaniu postáv, ten dym tam viac vadí ako pomôže estetike, občas skin nevidno. No a to posledné čo vytknem je tvar a veľkosť textdrawov...celé zle....

 

Ale aby som nekritizoval len, tak sa mi páčilo to hlasovanie...je to síce jednoduché ale spoľahlivé.

 

Záver?

Nemám jediný dôvod sa na ten server vrátiť, ba dokonca si ho ani nechať v server liste.

Link to comment
Share on other sites

jojo, jsou tam bugy :-) hodne bugu zatim :) delal jsem vse do jednoho timeru do MultiTimer() aby nebyl server vytezovan, nechtel jsem opakovat vytizeni serveru jako s modem TT, kde jsem mel timeru dost a pak ubiral abych snizil vytizeni cpu, proto tam nemam specialni timer na raketu zatim :-) mod tehdy byl spusten a zaheslovam na serveru, nebyl tehdy urcen k okamzitemu hrani, chtel jsem ho dodelat pred oficialnim spustenim, tehdy jsem s tim sekl :) ted ale nemam auto takze po praci byvam doma (kdyz to jde, boucham prescasy, takze zase extra moc casu na to taky neni), jinak hodlam si s tim vyhrat a mam hodne dobrych napadu :) nyni dodelavam mapu, kterou jsem tehdy sveril CJ2o15, meli jsme ji delat na pul ja udelal zaklad, cj mel udelat ostatni, nemel taky moc casu :) kdyz se zadari budete cubrnet, ale nebude to hned kazdodenni pawneni jako drive :)

Link to comment
Share on other sites

No když jsem tam byl..Byl jsem zklamanej. rikal jsem si že to snad není ani mozny ze si to dělal ty. Ted kdyz vidím že nemáš čas atd tak to chápu, a věřím že to někam dotáhneš :) Každopádně Pokud by si chtěl mohu ti i nějak pomoct. Aby si věděl kdo jsem tak jen napíšu - DEXTER- CarDM

 

BTW: na kontrolu rakety nepotřebuješ timer ale stačí streamer :)

Link to comment
Share on other sites

No když jsem tam byl..Byl jsem zklamanej. rikal jsem si že to snad není ani mozny ze si to dělal ty.

tak to me laka server zaheslovat pokud to spini moji povest v nehotovem stavu :d

 

 

Ted kdyz vidím že nemáš čas atd tak to chápu, a věřím že to někam dotáhneš :) Každopádně Pokud by si chtěl mohu ti i nějak pomoct. Aby si věděl kdo jsem tak jen napíšu - DEXTER- CarDM

 

BTW: na kontrolu rakety nepotřebuješ timer ale stačí streamer :)

diky za nabidku kamo :) kdyz budu potrebovat, obratim se na tebe :)

zitra kdyz bude cas, opravim tu buglou raketu :)

Edited by ĐaVe
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Král se vrátil a slovo definitivně má dnes zřejmě mnoho významů. Vypadá to, že jsi jen spustil to, co jsi nedávno zveřejnil, takže na můj vkus sračka, ale proti gustu...

No uvidíme jestli jsi schopnej to někam posunout.

To píšeš zrovna ty? S tím tvým chcíplím shooterem kam ti nepáchne už nikdo, ze začátku tam lidi chodili dokonce i já ale pak se na to všichni vysrali protože je přestalo bavit když děláš furt to samý. Napsal si že byl stabilní rok? :d Však všichni šli pryč za pár měsíců a na tenhle mód to moc velkej úspěch neni to fakt ne.

Link to comment
Share on other sites

To píšeš zrovna ty? S tím tvým chcíplím shooterem kam ti nepáchne už nikdo, ze začátku tam lidi chodili dokonce i já ale pak se na to všichni vysrali protože je přestalo bavit když děláš furt to samý. Napsal si že byl stabilní rok? :d Však všichni šli pryč za pár měsíců a na tenhle mód to moc velkej úspěch neni to fakt ne.

hmf. ty bys zajisté udělal lepší mód. proč se do toho nepustíš? taky. koukal si se vůbec nato jak dave to má zpracované a jak mattys? asi ne.. :(

Link to comment
Share on other sites

hmf. ty bys zajisté udělal lepší mód. proč se do toho nepustíš? taky. koukal si se vůbec nato jak dave to má zpracované a jak mattys? asi ne.. :(

aMmzqxxW3_840w_v1.jpg

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

To píšeš zrovna ty? S tím tvým chcíplím shooterem kam ti nepáchne už nikdo, ze začátku tam lidi chodili dokonce i já ale pak se na to všichni vysrali protože je přestalo bavit když děláš furt to samý. Napsal si že byl stabilní rok? :d Však všichni šli pryč za pár měsíců a na tenhle mód to moc velkej úspěch neni to fakt ne.

 

A co je na tom že je shooter mrtvej? Já hodnotím kvalitu/zpracování/funkčnost modu a ta mi zde připadá hodně nízko, oproti tomu, co lze udělat, respektive co jsem udělal. A co ty víš jak dlouho byl stabilní? Máš nějaká data nebo jen tvůj smyšlenej názor? Patřil jsi k nejvíce hrajícím lidem a teď ses kvůli něčemu snad urazil nebo co. Jak nějakej trol...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...