Jump to content
  • 0

pomoc Pomoc, Som nový.


DoubleX

Dotaz

Ahoj, je mi to blbé sem psát ale koukal jsem tak po foru a chtěl bych se naučit HTML, byla by tu nějaká dobrá duša která by mě to ukazala jak aspoň stáhnout přes co se to dělá? :) díky

Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

FrontPage je fuj :d Editory -> psppad, notepad, notepad++,sublime text je jich mnoho :d Vyber si ten co ti bude sedět mě se nejvíce líbí sublime text má velkou škálu funkcí v DB a k tomu urychluje práci a má dobře udělanou syntax.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

používám NetBeans a uplně nejvíce spokojený, jsou tam aj nápovědy i pro css rozumné rozložení všechno tam kde by to člověk čekal. možnost různých blbostí jako třeba generátor náhodného textu, různé šablony atd..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokud se já chci naučit nějakou novou věc, nejdříve jdu na youtube.com. Není nad to, když to někoho vidíš dělat na vlastní oči... Dávám ti sem odkaz na video, který mě taky něčemu naučilo, je od slováka a co si pamatuju, tak to celkem dost dobře vysvětlil a člověk byl schopný to pochopit. Samozřejmě je tam zahrnuté i CSS, protože HTML uděláš jen základ stránky a CSS ji doupravuješ, dáváš tomu tvary a takovou tu hlavní podobu. YOUTUBE VIDEO ZDE


//Edit: Jinak jako editor mám nejoblíbenější Sublime Text, teďka už ve verzi 3.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...