Jump to content

Pračo máte radi Pawno.cz


Robin

Pračo máte radi Pawno.cz  

28 members have voted

  1. 1. Pračo máte radi Pawno.cz

    • Len chat a komunita
      12
    • Pomoc
      5
    • Občasná pomoc / iné ( Napíšete do témy :)
      11


Recommended Posts

Napadlo ma, že by ste sa mohli vyjadriť v ankete, čo máte na tomto fóre najradšej a za čo sem chodíte najčastejšie. Môžete k tomu pripísať pár riadkov :)

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Som tu ako výskumník pozorujúci členov s dementoria kidoris a pozorujem postup vývoja.

 

K téme, je to už taký zvyk, chodím tu pozrieť nové vecičky a poprípade niečo postnem.

Link to comment
Share on other sites

Mňa 3/4 uzivatelov z foruma ma pozná tak nie je očom bavit :d ale a tak som sem došiel ked ma nahovorili kamaradi ked som chcel pawnovat :d :D

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Já sem chodím především pro rady i když občas žádnou nedostanu ale když se na to ohlídnu zpětně tak se ani nedivím že jsem nedostal žádnou odpověd. Ale jinak komunita je tu fajn až na pár vyjímek a občas je tu legrace :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Z jediného dôvodu... Kvôli ľuďom ktorých opisem jednou vetou:

"error nejde mi to,cannot read from file dini"

Link to comment
Share on other sites

Nemám rád pawno.cz :d 

 

Chodím tu hlavne kvôli komunite a potom aj kvôli ľuďom(nazvime ich tak) ktorých opísal UareBugged :)

 

Ale tiež ma vie potešiť ak nejaký nováčik sa zaujíma o pawn a myslí to vážne, že pri tom aj uvažuje a nie len ctrl+c & ctrl+v.

 

A potom je to aj zvyk.

 

Ale nemám to tu rád :d 

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Chodím sem převážně koukat na dnešní komunitu pawna, smát se těm nesmyslným helpum, prezentacím a podobně. :) Víc už ani nemá smysl.

Edited by rEf
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Chodím sem převážně koukat na dnešní komunitu pawna, smát se těm nesmyslným helpum, prezentacím a podobně. :) Víc už ani nemá smysl.

 

a proto jsme tu my, kteří ukazují jak by to mělo vypadat .... a stejně si z toho nikdo nebere příklad....

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem chodim hlavne pohamal lidem v sekci help. Pokud teda maji nejaky smysluplny dotaz (zadny include nebo plugin).

Ale spis bych rekl co mi vadi. Jsou to hned dva typy lidi

 

1. "Najdi do to na googlu/wiki" <- sakra tak od toho je tu ta sekce help ne ? Protoze to asi nenasel/nepochopil/nevi

2. Ovce. <- Clovek by se mohl smat kdyby to nebylo tak smutne jak tu nekdo zavedl termin kid/decko a vsichni ho zacali bezhlave pouzivat na kazdeho, kdo se jenom opovazi na neco zeptat nebo projevit svuj nazor.

 

To je ten duvod proc komunita tady na pawno.cz upada. Neni to kvuli tem ktere nazyvate kidi. Ale kvuli tem kteri ten termin "kid" pouzivaji.

Lidi si pak hledaji jina fora kde najdou prijemnejsi pristup. Dneska uz tu neni skoro nikdo kdo pamatuje pb.net. Pawno.cz vzniklo prave proto, ze na pb.net se vsichni obvinovali z toho ze je nekdo "kid" (i kdyz driv to nemelo tohle pojmenovani ale rikalo se tomu demence). Bohuzel pawno.cz speje stejnou cestou jako pb.net a pokud se to neco nezmeni a ten hate se tu nevyresi tak skonci stejne.

  • Líbí se mi to! (+1) 4
Link to comment
Share on other sites

síla zvyku sem tu reglej snad když sem chodil do 8 třídy každopádně koukám na témata třeba když sem někdo postne nový gamemode nebo tak něco aspoň mam přehled :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...