Jump to content

Mivco a jeho budoucnost zde? Rozhodnete Vy


Om3n

  

56 members have voted

  1. 1. Dát uživateli Mivco poslední šanci?



Recommended Posts

Ja by som tomúto človekovi udelil permaban. Akože, priznávam aj ja mám viac účtov, ale nesprávam za ako dement. Keď si pozriete jeho príspevky na jeho multi účtoch budete vedieť o čom je reč.

Link to comment
Share on other sites

ty ses asi trochu mimo co?....

 

pokud nemas co rict k tematu tak prosim nerikej nic....a predpokladam ze nemas...

 

 

edit: a zatim je prubeh ankety kdyz sectu hlasy ktere maji nejakou vahu 15:21

 

edit: spatne sem to prepocital. je to 16:16

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

ty ses asi trochu mimo co?....

 

pokud nemas co rict k tematu tak prosim nerikej nic....a predpokladam ze nemas...

 

 

edit: a zatim je prubeh ankety kdyz sectu hlasy ktere maji nejakou vahu 15:21

 

edit: spatne sem to prepocital. je to 16:16

jak určuješ hlasy, které mají váhu? bereš je na základě dnů od registrace, počtu příspěvků, počtu reputace apod.? nebo je to odhadem? nebo podle toho, koho znáš nebo kdo přispívá do chatu? to mě celkem zajímá

Link to comment
Share on other sites

Je to jednoduché, pozrie si užívateľov profil, pohodnotí či je ten užívateľ aktívny a ako tak pozná situáciu na fóru, a podľa toho sa rozhodne. Om3n je na pawne strašne dlho, a myslím si že pozná všetkých tých, ktorí tu kedysi alebo aj teraz majú niaký "vplyv".

Link to comment
Share on other sites

tak nejak. kouknu na jmeno, pokud mi neco rika a uz se ho tu vidal prispivat, tak ho pocitam. pokud je to pro me nonamed novacek kterej ma 10 prispevku a z toho je jich 9 ze zalozil tema v helpu tak si nemyslim ze takovej clovek muze hlasovat zrovna v takovyhle ankete jelikoz nema tuseni o co jde a pouze se pridal k vecine.

Link to comment
Share on other sites

Ale naco hlasuju tí ktory ma nepoznaju... To je smutne :(

 Om3n ukonci tu anketu

není to smutné. člověk může hlasovat podle druhého člověka. takže něco si o tobě přečetl a zjistil.. takže smutnej tu můžeš být jen ty.

Link to comment
Share on other sites

Hlas tých ktorí ťa nepoznajú sa aj tak nebude brať do úvahy...väčšinou ťa nepoznajú len tí novší užívatelia ktorý sú tu mesiac aj s registráciou.

Link to comment
Share on other sites

Furt je to hodne vyrovnany takze chci vyjadreni vsech moderatoru z teamu jakej na to maj konkretni nazor. byl bys pod drobnohledem a stacila by jedna urazka kjohokoliv a sel bys.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Můj názor máš jednak tady a pak takovej dodatkovej názor v administrační sekci ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...