Jump to content

ostatní SA-MP aneb Jeho budúcnosť/nový uptade?


bug

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Zdravím,

 

Mám dve otázky,

1) Akú má SA-MP ešte dnes budúcnosť? Myslíte že popularita za posledné roky stúpa alebo klesá.... ?

2)Neviete či sa nehovorí náhodou že by kalcor pripravoval už 0.4? .. Keďže "z" je posledné písmenko v abecede a kazdy vie aká postupnosť v sa-mp verziách býva... Preto sa pýtam..... Lebo na to že už je sa-mp tak dlho na scéne tak bohvieako sa to s ním dopredu nehybe... Myslím že už pár rokov by tvorcovia modov uvítali skrytie HUD, Revolúciu dialógov...(všetky vypadaju tak isto... Čierne s textom a tomu textu sa dá dokonca meniť farba :o)

 

Teším sa na vaše názory :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

raz tu atomas dal graf statistiky kolko hracov hra samp podla rokov a podla toho grafu to len stupa.

jasne ze sa chysta 0.4

 

uvidime ako to bude s popularitou sampu ked vyjde gta v na pc.

 

98/100 ľudí GTA V neutiahne.... A tí čo sú verný doteraz(je 1500 lepších hier čo sa týka aj grafiky aj zábavy) tak ostanú aj naďalej si myslím.. Ja som samozrejme verný aj keď hrám aj nové

hry... Nenašiel by sa ten graf niekde?

 

na 0.4 sa už teším dúfam ze vide tento

rok ešte..... A dúfam fakt dúfam ze dovolí disable HUD a príde tá revolúcia dialógov....

Link to comment
Share on other sites

Určitě bych byl rád za další verzi ačkoliv občas je to k nasraní... Mohli by konečně udělat nějakou novinku a taky povolit více objektu a podobně. SA-MP jen tak lehce nepadne už se s tim jebou 7 let.

Link to comment
Share on other sites

kdyby sa-mp 0.4 byla podobná MTAčku :d myslím že by uspěch byl hodně velikej :) jinak každý rok pomalu vychází nová verze sa-mp ale bohužel nic moc novinky v tom za to v MTA vycházejí nové verze pomalu každou chvíli a vždy jsou tam nějaký pecka věci necháme se překvapit :)

Link to comment
Share on other sites

Samp hraje stále viac a viac hráčov, čo sa týka skrytia HUD tak to chce asi každý bez výnimky, mne zatiaľ štýly dialógov nechýbajú keďže ja som začínal ešte na menu a robil som s ním asi 2 roky, ak vyjde gta V na pc tak aj tak ostanem verný sampu, pre mňa to už je klasika ako Transport Tycoon či Diablo 2, hry ktoré nestarnú proste a čo sa týka zábavy, no neviem či je iná sandboxovka tak zábavná v MP ako práve SAMP :) Predsa len ak je dobrá partia na servery tak sa dá perfektne zabaviť na hociktorom móde :) S MTA to nechcem porovnávať, tie 2 MP sú úplne o niečom inom, fungujú na úplne inom princípe, MTA pracuje viac s jadrom hry a práve to mi v SAMPE chýba, napríklad to že do MTA si môžete dať upravené auto, v SAMP nie,, rozhodne to chce zväčšiť limit na objekty, určite by sa našlo aj viac vecí ale momentálne ma nič nenapadá pretože som po nočnej a preto sa opsravedlňujem za prípadné gramatické chyby :d 

 

Podľa mňa 0.4 vyjde do konca roka, možno do dvoch-troch mesiacov :)

Link to comment
Share on other sites

kdyby sa-mp 0.4 byla podobná MTAčku :d myslím že by uspěch byl hodně velikej :) jinak každý rok pomalu vychází nová verze sa-mp ale bohužel nic moc novinky v tom za to v MTA vycházejí nové verze pomalu každou chvíli a vždy jsou tam nějaký pecka věci necháme se překvapit :)

 

 

Přesně určitě souhlasím jak psal včera QWER v shoutboxu myslím že vydali 3 verze po třech měsících tak že docela super,ale taky se těším na 0.4 samp je prostě u mě vždycky první a vždycky bude..

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Ja keď som prvý krát videl SA-MP tak som videl RZE..... no a myslel som si že RZE je štandard a každý kto si kúpi od nejakého hostingu server tam už bude mať RZE :d .... :d ... :d a som bol sklamaný že sa to nebude dať upravovať atď.. :d

Link to comment
Share on other sites

Juu, téma po dlhej dobe...

 

Hráčov je stále viac, to je dobrá správa, no škoda, že serverov pribúda tiež. Na ČS (ČeskoSlovenskej) scéne je to ale ako? To nikto nevie, ale väčšina serverov je z RZE, takže nápad je ťažko uverejniť a získať hráčov. Teraz SAMP vs. MTA . Podla toho čo som čítal, boli tieto Teamy spolu, a pracovali na jednom MP (myslím že to bolo ešte pre releasom na PC), však niečo sa stalo, tak sa odlúčila späť celá skupina MTA developérov späť ku MTA, a začali pracovať na MTA:Race . Po celý čas po vydania SAMP, bolo veľmi veľa konceptov na MP, no väčšina sa pridala k MTA skupine. Po vydaní SAMP, MTA niekedy vtedy uverejnilo MTA:Race, čo bola možnosť iba závodiť, no teraz je v MTA dominantná stále, aj po príchode MTA:Blue (engine?!?). SAMP bolo oveľa lepšie ako MTA, kedže bola možnosť strielania, chodenia a podobne. No keď sa začalo poriadne pracovať na MTA:Blue, v MTA teame stále začali narastať developéri, pritom SAMP zostalo také aké je... Medzi tým, ako vyšli prvé verzie MTAčka, SAMP si získalo nepriateľov, a po LEAKnutí 0.2.5 od SAMP teamu, Kalcor začal robiť MP skoro sám, pritom MTA stále napredovalo... Momentálne na MTA pracuje vyše 15 developérov, no u SAMP iba JEDEN... Kto vie prečo, možno sa Kalcor bojí niekoho pribrať do teamu (MTA sa nemuselo báť, publikovali Blue pod Open Source), možno nevie nikoho zohnať, lebo väčšina developérov pre SA je zo fóra gta-net, ktorý priamo SAMP neznášajú...

 

Hold, môj názor... :) 

Link to comment
Share on other sites

1) Jednoznacne popularila sa-mpu stoupa

2) Oznaceni 0.3z to ma proto, protoze vydal verzi 0.3x ktera znaci konec serie, ovsem potrebovala jeste par oprav, ktere byly spise proti "hackerum". Ale to neznamena konec sa-mpu jen konec serie 0.3 a tim padem muzeme ocekavat 0.4(a)

 

Jinak kalcor si ten sa-mp vicemene dela podle sebe a na nazory hracu kasle. A ani se mu nevidim nazoru je tolik a drtiva vetsina jsou hloupe napady, ze ty dobre se snadno ztrati. A dalsi vec je ta ze ne vsechno je tak jednoduche jak to vypada :)

Link to comment
Share on other sites

1) Jednoznacne popularila sa-mpu stoupa

2) Oznaceni 0.3z to ma proto, protoze vydal verzi 0.3x ktera znaci konec serie, ovsem potrebovala jeste par oprav, ktere byly spise proti "hackerum". Ale to neznamena konec sa-mpu jen konec serie 0.3 a tim padem muzeme ocekavat 0.4(a)

 

Jinak kalcor si ten sa-mp vicemene dela podle sebe a na nazory hracu kasle. A ani se mu nevidim nazoru je tolik a drtiva vetsina jsou hloupe napady, ze ty dobre se snadno ztrati. A dalsi vec je ta ze ne vsechno je tak jednoduche jak to vypada :)

To je pravda, neni to ľahké, ale byť na to sám...

Link to comment
Share on other sites

Kalcor: "... it makes the game look like it's not GTA. This mod is called San Andreas Multiplayer. It's not a custom game engine which you can script...

(Jeho odpoveď na odstránenie HUD)

Link to comment
Share on other sites

Podle mě hráčů na SA-MP stoupá a stoupat i bude. I když vyjde na PC GTA V tak to neklesne. V SA-MP máš výhodu, že si můžeš napawnit co jen chceš a v GTA V si nebudeš moct nic napawnit. Dnes jsem četl článek na jedné stránce ze zahraničí a tam bylo že v Multiplayeru bude moct být pouze 16 hráčů na jednom serveru což je opravdu málo pro takovou velkou plochu. I přes to že to SA je staré 10 let tak stále stoupá jeho hratelnost.

Link to comment
Share on other sites

98/100 ľudí GTA V neutiahne.... A tí čo sú verný doteraz(je 1500 lepších hier čo sa týka aj grafiky aj zábavy) tak ostanú aj naďalej si myslím.. Ja som samozrejme verný aj keď hrám aj nové

hry... Nenašiel by sa ten graf niekde?

 

na 0.4 sa už teším dúfam ze vide tento

rok ešte..... A dúfam fakt dúfam ze dovolí disable HUD a príde tá revolúcia dialógov....

Súhlasím s @ČosiJak

Link to comment
Share on other sites

Podle mě hráčů na SA-MP stoupá a stoupat i bude. I když vyjde na PC GTA V tak to neklesne. V SA-MP máš výhodu, že si můžeš napawnit co jen chceš a v GTA V si nebudeš moct nic napawnit. Dnes jsem četl článek na jedné stránce ze zahraničí a tam bylo že v Multiplayeru bude moct být pouze 16 hráčů na jednom serveru což je opravdu málo pro takovou velkou plochu. I přes to že to SA je staré 10 let tak stále stoupá jeho hratelnost.

Pokud GTA: Online na PC bude stejne zklamani jako na PS3, tak hraci SA-MP urcite hrat neprestanou. GTA: Online ma sice lepsi grafiku, ale hratelnost a mnozstvi featur se s vetsinou SA-MP serveru neda srovnavat, nehlede na to omezeni pro 16 hracu (na PC verzi mozna bude maximum 32 hracu). A presne kvuli te hratelnosti hraci SA-MP hrajou, pekna grafika GTA: Online na udrzeni hracu nestaci.

Link to comment
Share on other sites

:d a na GTA : ONline si nagličuj všetkeho bez pomoci heckov .. okrem RANKU(Xp)  
Poznám glitch jeden bez pmoci hacknu na peniaze takže a v Sa-mp nie 

Podla mna hratelnosť stupa a ešte duplom ked budu mať všetci ban ktory glitchuuju takže :d bude viac ....
a   strašne sta teším na 0.4a   Som z zvedavy určite by som uvíatal, Revoluciu dialogov ako tu niekdo písal, síce mi osobne nevedia su pekne aLE mohl by bpridať viacej štylov ... (nič mi nenapadá) a to nehovorím o štycloch písma na TextDrawy !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...