Jump to content

Nabízím levné vytvoření stránky nebo fórum.


Juráš Martin

Recommended Posts

Zdravím už podle názvu tématu si myslím že není potřeba víc rozepisovat.

 

Jednoduše...

 

Nabízím vytvoření stránky levně na redakčním systému PHP-Fusion a jiné 'vlastní nedělám'. Také nabízím kompletní na kódování vzhledu pro redakční systém PHP-Fusion nebo vytvoření fórum na systémech phpBB či jiné.

 

Vytvoření stránky zahrnuje nainstalování systému, vytvoření vzhledu + po domluvě možno i chvilku se o to starat než se to naučíte 'kdo to neumí' to samé platí pro fórum.

 

Platba bud složenkou je možné i do vlastních rukou ale nepravděpodobné :d

 

Kontaktovat mě můžete na fb: EM Jury Juráš

 

To je asi vše Děkuji za přečtení po případě zájem.

Link to comment
Share on other sites

Bez referencí, po dlouhé době s tím chci začít na ostro a stránky které jsem dělal bud nejsou funkční nebo již vypadají jinak. Každopádně nedělám hnusné stránky tady jde o cenu. Levně (cca 300kč) dokážu udělat celkem slušnou stránku do 1 - 2 dnu cenově už to je podle toho co tam chcete, modifikace atd...

Link to comment
Share on other sites

Za nainstalování nějaké rs systému nebo nainstalování nějaké modifikace chceš peníze ? No děláš si srandu ? Za vzhled design pochopím ale za instalaci ? Nějaké trapný né ?

Link to comment
Share on other sites

Za nainstalování nějaké rs systému nebo nainstalování nějaké modifikace chceš peníze ? No děláš si srandu ? Za vzhled design pochopím ale za instalaci ? Nějaké trapný né ?

 

Nebudes mi verit ale v servise tiez chcu peniaze za opravu PC... Tak isto aj za reinstall winu

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Za nainstalování nějaké rs systému nebo nainstalování nějaké modifikace chceš peníze ? No děláš si srandu ? Za vzhled design pochopím ale za instalaci ? Nějaké trapný né ?

Hele já si za instalaci windows účtuju 628kč vč. dph a instalaci se zálohou dat 1258,- 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Hele já si za instalaci windows účtuju 628kč vč. dph a instalaci se zálohou dat 1258,-

 

je rozdiel nainštalovať win a nainštalovať php-fusion ktorý nainstaluje aj malé dieťa...

Link to comment
Share on other sites

Príde mi to dosť hnusné, že doslova okrádate ľudí.

 

To je ako keby ste mali platiť pokladníčke v Kauflande zato, že zadá ID pečiva do pokladne.
*Nemyslím teraz konkrétne autora príspevku, ale takých, čo si napríklad účtujú inštaláciu Windowsu...

Link to comment
Share on other sites

Príde mi to dosť hnusné, že doslova okrádate ľudí.

 

To je ako keby ste mali platiť pokladníčke v Kauflande zato, že zadá ID pečiva do pokladne.

*Nemyslím teraz konkrétne autora príspevku, ale takých, čo si napríklad účtujú inštaláciu Windowsu...

 

My jej za to ale platime. Akurad to maju uz nauctovane v cene tovaru

Link to comment
Share on other sites

uplne suhlasim s uzivatelom "ČosiJak", ked som precital autorov prispevok az ma zarazilo, ze ci si to aj niekto u neho da spravit a este mu za to aj zaplati.

 

phpBB a php-fusion su co sa tyka instalacii najprimitivnejsie modifikacie, ktore nainstaluje fakt kazdy bez rozdielu veku ak si precita nejaky navod, ako nastavit CHMOD, potom vymazat setup a dalsie kroky, ktore su k instalacii potrebne.

 

tiez hovorim - co sa tyka tvorby a naprogramovania designu podla svojho gusta, o tom neni rec, to uz nech si kludne zaplatit da, ale za instalaciu a "zaobstaranie" by som ti nedal ani cent

Link to comment
Share on other sites

Proto díku jemu podobným, já a ostatní máme zakázky. Kdo by chtěl php-fusion, když může mít redakční systém dle svých požadavků :)

Jinak, já bych taky nedělal nic zdarma. Když někomu dělám web, tak na požádání zákazníka, mu zajistím webhosting, doménu a vše mu uschopním, ale když mu já stránky nedělám, tak bych mu leda tak poradil. 

Link to comment
Share on other sites

uplne suhlasim s uzivatelom "ČosiJak", ked som precital autorov prispevok az ma zarazilo, ze ci si to aj niekto u neho da spravit a este mu za to aj zaplati.

 

phpBB a php-fusion su co sa tyka instalacii najprimitivnejsie modifikacie, ktore nainstaluje fakt kazdy bez rozdielu veku ak si precita nejaky navod, ako nastavit CHMOD, potom vymazat setup a dalsie kroky, ktore su k instalacii potrebne.

 

tiez hovorim - co sa tyka tvorby a naprogramovania designu podla svojho gusta, o tom neni rec, to uz nech si kludne zaplatit da, ale za instalaciu a "zaobstaranie" by som ti nedal ani cent

 

Čím víc dáš tím lepší systém + modifikace + design ... Je to hra o čas a můj čas nabízím celkem levně.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

je rozdiel nainštalovať win a nainštalovať php-fusion ktorý nainstaluje aj malé dieťa...

 

Hele upřímě já v tom moc rozdíl nevidím mě oboje přijde na stejné úrovni :d

Link to comment
Share on other sites

Dítě nainstaluje sice php fusion ale to je tak vše potom jde stahovat vzhledy s internetu a celkově ta stránka vypadá nesmyslně. Jenže já jsem typ člověka co vám to udělá klidně i zadarmo ale myslím si že za můj čas bych měl nárok na pár korun. Takže kdo má zájem fb: EM Jury Juráš


Také vám mohu pomoct s instalací serveru na VPS nebo jiné kdo chce napíše a dohodneme se :)

Link to comment
Share on other sites

Neměl by jsem zájem si udělat web od člověka, co se tu zaregistroval před necelým měsícem a ještě by si účtoval instalaci redakčního systému, který mají většinou webhostingy ve svém Cpanelu, jako AutoInstall ;). A u vzhledu je otázka, jaké je kvality? Reference nikde, žádné ukázky, prostě nic. Myslím, že nikdo o to mít zájem nebude ;):d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

Neměl by jsem zájem si udělat web od člověka, co se tu zaregistroval před necelým měsícem a ještě by si účtoval instalaci redakčního systému, který mají většinou webhostingy ve svém Cpanelu, jako AutoInstall ;). A u vzhledu je otázka, jaké je kvality? Reference nikde, žádné ukázky, prostě nic. Myslím, že nikdo o to mít zájem nebude ;):d

 

čo ro trepes o čase registrácie? Nieje jedno či som sa zaregistroval včera a ci pred 10 rokmi? Ide tu o to ci niečo vie hádam.... To koľko je tu zaregistrovaný je každému jedno....

Link to comment
Share on other sites

čo ro trepes o čase registrácie? Nieje jedno či som sa zaregistroval včera a ci pred 10 rokmi? Ide tu o to ci niečo vie hádam.... To koľko je tu zaregistrovaný je každému jedno....

 

Tvůj názor, mě by to třeba vadilo, ale každý máme jiný názor a já tvůj budu respektovat, doufám že i ty můj :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

 

XD ak by si sem registroval prezident tak by si mu to uveril až o rok neskôr že je to on ? XD

 

a čo ak by sa sem zaregistroval steve jobs? :d

Link to comment
Share on other sites

XD ak by si sem registroval prezident tak by si mu to uveril až o rok neskôr že je to on ? XD

 

Né, dva měsíce by stačily :)

a čo ak by sa sem zaregistroval steve jobs? :d

 

 

Ne nevěřil, se sem zaregistruju jako Steve Jobs a budu ti tu nabízet levně Iphony, koupíš?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...