Jump to content

gamemode [DM] Shooter


Matess

Recommended Posts

Shooter

shot.png

 

Představuji vám mod na který jste všichni čekali! A pokud né vy, tak já určitě. 

Shooter - nápad na střílení z auta převzat z MTA

                - oproti MTA je zde možnost položení bodců, bomby a nebo použití štítu

                 - možnost upravovat design vašeho vozidla

 

Příkazy: /cmds <- najdete tam všechny dostupné příkazy

Spawn: výběr šipkama a následný "shift" (KEY_JUMP)

Střelba: LMB / L.ALT

Položení spikes/bomby: MMB / Q / E

Změna rádia: R

Forum: http://www.forum.netopeer.eu/viewforum.php?f=191

 

IP: reborn.synbian.eu:6666

 

Přijďte si zahrát! Je to jednoduché, zábavné a návykové. Díky

 

 

Náhled configu (konkrétně stats) -> /config

 

configmen.png

 

Náhled úprav vozidla -> z výběru vozidel šipka DOLU/S (KEY_DOWN)

 

7548601409a3f20.63391021.png

Edited by Matess
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pěkné, avšak bych řekl, že hráč, který je začátečník je znevýhodněn, když na něj útočí lepší vozidlo. Třeba jako kdyby tam bylo, že lepší hráč, musí trefit horšího hráče 2x, tak by to bylo více fér. :) Jinak, server se mi velmi líbí, ale mohlo by být více slotů :d Je tam dost plno.  :potlesk:

Link to comment
Share on other sites

Reálna výhoda je viacmenej len v nitre + zastavovacích pásoch, ktoré sa až tak veľmi nevyužívajú. Farba vozidla a nicku, maják či textdraw na aute nie sú žiadnou výhodou.

Link to comment
Share on other sites

fasa, ďalší čo kopírujú.

 

dosť že si odídem na týždeň do paríža, na server zabudnem, pozriem mail a že server nefunguje lebo je nezaplatený. sral som na to, začal som pracovať na oveľa lepšej verzií, ktorú mám doma na externom HDD a teraz asi po mesiaci alebo koľko pozriem na pawno.cz a ďalší ľudia čo nevedia prísť s vlastným nápadom.

 

ja som preto oživil starý crashday, lebo mi chýbal (sám som bol starým hráčom) ale to boli 2 roky čo to nešlo, nie 2 týždne alebo koľko

Link to comment
Share on other sites

škoda že nikdo není schopný udělat race DM server jako jsou na MTAčku je jen jeden který je na Sa-mp mám ho v popisku kde jsou DM mapy z MTA 
taky tam jednu dobu byl shooter mod a líbilo se mi to :)

Link to comment
Share on other sites

fasa, ďalší čo kopírujú.

 

dosť že si odídem na týždeň do paríža, na server zabudnem, pozriem mail a že server nefunguje lebo je nezaplatený. sral som na to, začal som pracovať na oveľa lepšej verzií, ktorú mám doma na externom HDD a teraz asi po mesiaci alebo koľko pozriem na pawno.cz a ďalší ľudia čo nevedia prísť s vlastným nápadom.

 

ja som preto oživil starý crashday, lebo mi chýbal (sám som bol starým hráčom) ale to boli 2 roky čo to nešlo, nie 2 týždne alebo koľko

 

njn je to škoda možná že to přísloví znáš kdo dřív příjde ten dřív mele :d

Link to comment
Share on other sites

fasa, ďalší čo kopírujú.

 

dosť že si odídem na týždeň do paríža, na server zabudnem, pozriem mail a že server nefunguje lebo je nezaplatený. sral som na to, začal som pracovať na oveľa lepšej verzií, ktorú mám doma na externom HDD a teraz asi po mesiaci alebo koľko pozriem na pawno.cz a ďalší ľudia čo nevedia prísť s vlastným nápadom.

 

ja som preto oživil starý crashday, lebo mi chýbal (sám som bol starým hráčom) ale to boli 2 roky čo to nešlo, nie 2 týždne alebo koľko

 

Ano další co kopírujou, takže už jsme minimálně dva, ale to je nepodstatné. Od tebe jsem nic nezkopíroval, už jen proto, že tvoje střelba s MTA shootrem je hodně vzdálená. CrashDay mě naopak přivedl na myšlenku, že to v SAMPU lze skutečně udělat a když hrál někdo to tvé, tak když vylepším střelbu, tak se bude hrát i to mé. Jak již bylo řečeno, tak to rozhodně není tvůj nápad, ale oba jsme to svým způsobem zkopírovali z MTA.

Link to comment
Share on other sites

Nato že je to nový server, si si na popise moc záležať nedal .. Hlavne že je server, ale kolko kráčov ti tam bude hrať to je bohužial otázne kedže ten mod neni moc popularny, takže strata času. 

Link to comment
Share on other sites

Robocop, každý deň je tam 10+ hráčov, takže si myslím že sa mýliš.

 

Kedže je nový, nieje to žiadny uspech. Ale po čase sa to zmení .. 

Link to comment
Share on other sites

Nato že je to nový server, si si na popise moc záležať nedal .. Hlavne že je server, ale kolko kráčov ti tam bude hrať to je bohužial otázne kedže ten mod neni moc popularny, takže strata času. 

 

Myslím, že na MTA je populární celkem dost, ale od kolika lidí se dá považovat server za populární je otázka. Na co bych tu měl dělat pořádný popis, když vám ty vaše dlouhé popisy stejně nikdo nečte? Možná sem tu nenapsal princip toho modu, ale to každému dojde když se připojí.

Kolik lidí tam bude hrát za týden opravdu nevím, ale je to rozhodně menší ztráta času, než vyrábět něco co je všude jinde x-krát.

A mimochodem, připojil ses aspoň jednou a nebo tu jen kritizuješ na základě topicu?

Link to comment
Share on other sites

njn je to škoda možná že to přísloví znáš kdo dřív příjde ten dřív mele :d

hej poznám keďže ja som po 2 rokoch s tým prišiel sem skôr a mám doma rozrobené niečo podobné ale lepšie :) ale v pohode :) nakoniec že ja kopírujem nie? :)

Link to comment
Share on other sites

nakoniec že ja kopírujem nie? :)

Veď si pamätám, keď si tu písal, že si spravil kópiu toho módu, lebo že ho bolo škoda :d.

 

Myslím, že na MTA je populární celkem dost, ale od kolika lidí se dá považovat server za populární je otázka. Na co bych tu měl dělat pořádný popis, když vám ty vaše dlouhé popisy stejně nikdo nečte? Možná sem tu nenapsal princip toho modu, ale to každému dojde když se připojí.

Kolik lidí tam bude hrát za týden opravdu nevím, ale je to rozhodně menší ztráta času, než vyrábět něco co je všude jinde x-krát.

A mimochodem, připojil ses aspoň jednou a nebo tu jen kritizuješ na základě topicu?

Ak nie je dobrý popis, tak mi to nestojí zato, aby som sa pripojil.

Link to comment
Share on other sites

Popis bohato postačuje, ja neviem čo by ste chceli na takýto mód, je tam všetko potrebné zhrnuté, popis nie je o tom aby bol čo najdlhší, nerobíte z toho diplomovku, popis má byť stručný jasný a výstižný, hneď druhá veta Vám povie o čom je mód tak čo riešite? Ovládanie tam máte tiež.

 

P.S: až mi pôjde dobre net tak tam zavítam :d 

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že na MTA je populární celkem dost, ale od kolika lidí se dá považovat server za populární je otázka. Na co bych tu měl dělat pořádný popis, když vám ty vaše dlouhé popisy stejně nikdo nečte? Možná sem tu nenapsal princip toho modu, ale to každému dojde když se připojí.

Kolik lidí tam bude hrát za týden opravdu nevím, ale je to rozhodně menší ztráta času, než vyrábět něco co je všude jinde x-krát.

A mimochodem, připojil ses aspoň jednou a nebo tu jen kritizuješ na základě topicu?

 

No neláka ma to, ked si to napísal ako keby pod mi vytret prdel. 

 

Zdraviť ťa neučili ? 

Link to comment
Share on other sites

Napsal jsem to tak, jak jsem já uznal za vhodné. Lidé, kteří s tím problém nemají přišli a zkusili to a pokud ty máš s mým popisem problém, tak chodit nemusíš a mě to skutečně vadit nebude. Popis je formalita a kvůli němu nikdo dlouhodobě mod nehraje, tak tu z toho nedělej něco na čem by velmi záleželo.

Link to comment
Share on other sites

Po velmi dlouhé době jsem se zabavil na serveru. Je to luxus ! :d

 

Přidal bych: 

 

• za zabití někoho s "rampage" 2 body, nikoli 1 bod

• možnost vylepšovat si svá auta - nějaký /shop, atd... ;-)

• různé druhý raket - rychle nabitá, silnější, atd. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od prvního příspěvku přidáno následující:

 

- 3 nové mapy (celkově 6)

- peníze za které snad v blízké době půjde koupit vozidlo a s ním i nějaké ty úpravy

- možnost duelu o peníze

 

Aktuální stats

configmen.png

 

- nové příkazy: /rules, /duel, /cash

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...