Jump to content

gamemode The Sims 1.0


Recommended Posts

Jak to můžeš vědět?Bych chtěl vidět tvůj web.

A mód vypadá nadějně.

 

Vidím to ve zdrojáku toho jeho webu. Navíc, v SZ se mi přiznal, že je to splácané ze 3 stažených webů. 

Na můj web se klidně podívej, mám ho v podpisu. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidím to ve zdrojáku toho jeho webu. Navíc, v SZ se mi přiznal, že je to splácané ze 3 stažených webů. 

Na můj web se klidně podívej, mám ho v podpisu. 

Jestli myslíš tu databázi chovatelských stanic tak horší web jsem eště neviděl.Mě se jeho web libí.

Link to comment
Share on other sites

Teď zas zklamu já tebe. 

 

Web (Website) - označuje kolekci webových stránek, obrázků, videí a ostatních souborů, které jsou uloženy na jednom nebo více webových serverech a jsou dostupné pomocí Internetu.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Teď zas zklamu já tebe. 

 

Web (Website) - označuje kolekci webových stránek, obrázků, videí a ostatních souborů, které jsou uloženy na jednom nebo více webových serverech a jsou dostupné pomocí Internetu.

A teraz zase ja teba.

 

Web je to stále či už tam máš alebo nemáš tému stále sa to dá vyhľadať aj keď tam nič nieje. To znamená že je to stále web či už tam JE alebo NIEJE téma.

Link to comment
Share on other sites

Tema? Web mozu byt aj php scripty bez "temy" ktore su pristupne pre verejnost. Prazna zlozka rozhodne web neni.

 

A pojem tema skor oznacuje nejaku stiahnutu sablonu rpe wordpress a nie web tudiz to vypada ze nams sajnu o com hovoris.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pěkné, doufám že se povede prorazit, zatím to vypadá docela hratelně (podle popisu)

 

Kdyby jsi chtěl dělat jak říkal tango, tak myslím že to co tam bylo byl includ mSelection .. využívala jsem ho k FreeRoam serveru..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak abych k tomu tu rekl i neco ja :) jako napad je to dobry jen jak joz tu nekdo rikal zkus do toho zakombinovat multiplayer jelikoz sigl by asi nikoho nebavil :)

 

A dale to o cem se tu hadate jak maly decka zda si zkopiroval themu nebo ne jde o to ze i kdyz by to zkopiroval nebo ne dal si i tak s tim nejakou praci a myslim jako prvni faze webu proc ne? urcite ho casem zmeni :) tak i web libi se mi prace zloveka co je do toho zapalen :) 9/10 jen tak dal :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...