Jump to content

ostatní Prvá WP téma.


metamorfolog

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Nieje to zlé na to že je to #1 

Ale popravde... ničím by ma to nezaujalo ..... 

Nebudem hodnotiť..... 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Vidíš ten "avatar" v strede headeru. Dá sa prihlásiť cez facebook a automaticky ti to hodí avatar z fb na stránku. :d

:o :O :d tak to už je o trošku lepšie :d

Link to comment
Share on other sites

Príde mi to príliš obyčajné a moc to nehovorí, keďže tam nie je ani menu, ani v podstate nič.
Ale rozhodne by som niečo takéto nekúpil, keďže na nete nájdem ovela kvalitnejšie dizajny, zdarma.
Ale to s tým avatarom je haluz :d.

HNUSNÁ PROFILOVKA :d

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Príde mi to príliš obyčajné a moc to nehovorí, keďže tam nie je ani menu, ani v podstate nič.

Ale rozhodne by som niečo takéto nekúpil, keďže na nete nájdem ovela kvalitnejšie dizajny, zdarma.

Ale to s tým avatarom je haluz :d.

 

HNUSNÁ PROFILOVKA :d

 

vystihol si to :d 

Link to comment
Share on other sites

chceš prodat zelený pruh ? :);)

 

Strašne smiešne.

 

 

Hoši, buď jsem slepý nebo nevím, ale já portfolio nikde nevidim, google mlčí, seznam me malem zabanoval protoze poprvy nenasel to co hledam. :(

 

Má to viac strán predstav si.

 

Lebo vaše výtvory sú hned obľúbené a dokonalé bez chýb. 

"Vaše názory sú ako tanier fazuľí, bez chuti a nápadu aj ked ich nasolíš",

Je to prvá tvorba tak by ste mohli byť trochu milý a pochváliť ma že to robím, možno niečo bude krajšie a lepšie, lebo človeka to znechutí..

Link to comment
Share on other sites

Chceš vytvořit šablonu a jsi začátečník - dobře, super, je to v pořádku, nikdo nedělá hned profesionálně, ale každopádně nic ti nebrání si zjistit co spočívá v profesionálním designu, proč je tak žádaný, proč se na něj příjemně kouká, jaké elementy se často používají. Na internetu existuje hoooooooodně webů, kde najdeš tisíce inspirací. Chceš udělat flat design jak koukám, tak si najdi prvně flat swatches, potom popracuj nad samotným konceptem stránky. Portfolio má určité požadavky, které tvůj návrh nesplňuje. Tvůj návrh totiž nemá nic, nedal sis záležet. Sorry, ale dobrý návrh pouze z 5 elementů může vytvořit opravdu kreativní člověk se zkušenostmi. V jednoduchosti krásu hledej, ale z ho*na kulku neuděláš. Pokud máš jakékoli dotazy, piš mi klidně do SZ a já si na tebe čas najdu. A pokud se tady budeš nafukovat a fňukat, tak chyba je v tobě.

Link to comment
Share on other sites

Je to prvá tvorba tak by ste mohli byť trochu milý a pochváliť ma že to robím, možno niečo bude krajšie a lepšie, lebo človeka to znechutí..

 

 

 

Mě znechucuje tvé pojetí kritiky, publikoval si zde něco, co rozhodně není na uveřejnění.

Pokud člověk s něčím začne rozhodně by neměl publikovat první věc co udělá.

Představ si, že by tu všichni začali publikovat např. "Hello World" z Pawn.

Nikdo ti tu nebude žužlat nožky jen proto, že jsi publikoval své první "dílo", dokonce se zde doprošuješ pochválení no já tě mohu pochválit za tvou odvahu já bych tedy takovou neměl.

Link to comment
Share on other sites

Vidíš ten "avatar" v strede headeru. Dá sa prihlásiť cez facebook a automaticky ti to hodí avatar z fb na stránku. :d

 

To je načo dobré ? :d

Link to comment
Share on other sites

1. Chtěl si hodnotit šablonu, ne obrázek, proto dodej odkaz.

 

BTW: Pokud to máš někde nahozené, tak až endora (ne)uvidí tu reklamní patičku, bude to jen další 403 Error hosting jako 90% webů hostovaných na endoře. Když už jsi na tom tak špatně a nemáš deset korun na webhostng, nemusel bys porušovat pravidla freehostingu..

 

Tedy hodnocení: 1/10 jelikož na tom není co hodnotit celá tvoje šablona je vlastně jen obrázek z zeleného proužku (jeden tah myší, ctrl+c kolečko s postavičkou, a pár ťuků do klávesnice text)

 

Za to je drzost chtít peníze, spíš bys měl zaplatit ty, že to někdo bude používat. :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...