Jump to content

ostatní Pandas Studio (ne)nabízí!aneb jak nedělat prezentaci služby


Pandas

Recommended Posts

Krásna prezentácia, Gratulujem! veľa som sa dozvedel.. vážne veľa.

 

ináč, keby som si mal robiť u Vás design, tak už podla webu si poviem jednoducho ,,Nie". Chápem že na webe sa pracuje, ale ja kým neurobím design, nenakodujem všetko.. tak hru, design, aplikáciu neukážem svetu. Len mojím ľudom. 

 

Držím palce Vám, ale ten web treba vylepšiť.  A Taktiež nemáte žiadne referencie, to je chyba. 

 

Ale aj tak som Vám napísal na E-mail, aby ste mi urobili portfolio.. Aspoň Vám zaručím prvú referenciu! :) 

Link to comment
Share on other sites

Ten design a obsah má být vtip? :problem:

 

 

Tadyk se nemáme o čem co bavit :d Děs a hrůza web nemáte skoro dokončen a ty prezentace to mě twl do stalo proč ten web pak tam dáváte ? Jak já mám věřit že jste nějaké prezentace nebo weby už vytvořili to je první věc co máte mít vytvořenou (facepalm)....

 

 

Jedině co jse my na tom webu líbí je ta barva tot vše xD

Link to comment
Share on other sites

Ked si dole pozrieš, tak tam je ,,Designed by PSD to HTML CSS Company".. a ked na to kliknete, presmeruje ťa to na jednu stránku kde sú HTML, WP free témy. Takže ten design neni ich. 

 

Ked už tak.. tak aspoň design by mohol byť Vás, ale vy si ho ešte aj stiahnete. 

Link to comment
Share on other sites

Musím s Vámi souhlasit. Prezentace byla asi bohužel uspěchána.. Do 14-ti dnů budeme mít kompletní, vlastní web, kde už budou všechny ukázky tvorby! Prozatím se omlouváme.. :)

Link to comment
Share on other sites

Tak toho jsem si nevšiml  :d ale očekával bych že si udělají alespoň svůj web sami když už nic jinýho...

Nicméně teď už tam je místo jejich webu jen 404 error :d

Link to comment
Share on other sites

Prosím, čtěte všechny příspěvky.. :)

 

"Musím s Vámi souhlasit. Prezentace byla asi bohužel uspěchána.. Do 14-ti dnů budeme mít kompletní, vlastní web, kde už budou všechny ukázky tvorby! Prozatím se omlouváme.."

 

 

Za 14 dní web pojede.. :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravíme všechny,

jsme menší tým lidí, který nabízí tvorbu (viz. web-nabízíme) dle Vašich požadavků a za rozumné ceny!

 

 

Navšťivte náš web a vyberte si! http://www.pandas.cz

 

 

 

Jsem vytočený, internetová fóra jsou prostě plné blbounů...

Můžeš mi kurnik vysvětlit proč nabízíš něco co nefunguje? 

 

Ok, nechám si od tebe udělat prezentaci, pokud si napřed koupíš webhosting z mého super turbo ultra nejvýhodnějšího a nejkvalitnějšího hostingu. Super turbo ultra nano piko giga meta webhosting si můžeš koupit tu:  http://twg.cz/

 

BTW: JSEM deb*l A NABÍZÍM NĚCO, CO NEEXISTUJE.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...