Jump to content

[BoSA/EeP] Christmas Party 2013


Evro

Recommended Posts

xmasparty2013.png

 

Po třech letech jsme se rozhodli opět pořádat BoSA/EeP Christmas Party. Za poslední tři roky jsme ji nepořádali a žádná jiná se moc nevydařila. Proto chceme udělat takový comeback. Na módu už se dělá od začátku listopadu a je na co se těšit.

Tento rok Vás čeká nespočet akcí, nové lokace, závody, Team Deathmatch, ale i normalní deathmatch. Během celého konání akce bude vše ve vánoční atmosféře a nebude chybět ani ohňostroj. A jako vždycky se bude natáčet také vánoční video.


Chceme po třech letech konečně zase pokračovat v těch úspěšných akcích z roku 2009 a 2010 a trošku zpříjemnit vánoce. Těšíme se na vás!


Datum a čas: 23. 12. 2013 v 18:00

IP serveru: 93.91.250.147:27817

Link to comment
Share on other sites

No, když jsem tam byl naposledy tak mně to moc neoslovilo.

Server lagoval pod tím přívalem hráčů, a celkově to byl dost chaos.

 

Tak třeba se vám to letos povede, GL

Link to comment
Share on other sites

BoSa je snad jedinej clan který se udržel znám vás snad už od sa-mp 0.2x takže se těším a věřím že se vám to povede :)

 

- Díky, to se hezky poslouchá :d

 

No, když jsem tam byl naposledy tak mně to moc neoslovilo.

Server lagoval pod tím přívalem hráčů, a celkově to byl dost chaos.

 

Tak třeba se vám to letos povede, GL

 

- No popravdě pro nás to bylo naposled před třemi lety. Za tu dobu jsme se docela poučily a tentokrát si mód děláme celý sami, EeP nyní bude pouze točit video/a.

Každopádně máme připravený i záložní servery a snažíme se to vymyslet tak aby při tom přívalu hráčů to nezačelo být chaotický, antispam, dostatek informací apod.

Link to comment
Share on other sites

Tak ja sa tiež pamätám, asi pred 3 rokmi tam hned prišlo 300 ľudí a hned aj server spadol. Jedine čo Vám pomôže je výkonné VPS za desiatky €. Ale ten šit čo má fakaheda isto neunesie stovky ľudí. 

 

Ale GL do párty! :) Prídem sa pozrieť. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pekné pekné.. držím palce

len malá otázka.. prečo všade dávate(myslím všetkých ľudí, ktorí to dávajú :d) obyčajný odkaz na IP? veď s použitím protokola "samp" sa dá po kliknutí na IP pripojiť do hry, omnoho jednoduchšie a pohodlnejšie :think:  samp://93.91.250.147:27817/

 

edit: aha, tak dokonca to tu ešte aj orezáva odkazy :facepalm:

Edited by milous22
Link to comment
Share on other sites

BoSa je snad jedinej clan který se udržel znám vás snad už od sa-mp 0.2x takže se těším a věřím že se vám to povede :)

Tak vesmes jsou vsechny klany mrtvy vcetne BoSa. Co ja vim tak veskere christmas party poradane timto klamen skoncili fiaskem...

Link to comment
Share on other sites

2009 a 2010 rozhodně fiaskem neskončily. Až po tom další roky co jsme od toho dali ruce pryč a přenechali to jinejm a byly jsme pouze jako partneři, tak to vždycky dopadlo hrozně, viz minulej rok kdy jsme podporovali NTP.

Letos na to jdeme s EeP jako před třemi lety a zatim to vypadá na nejlíp připravenou akci od nás.

 

Link to comment
Share on other sites

Take "akcie" co sa budu robit na tej party sa robia, alebo by sa mali robit kazdy den na poriadnych roleplay serveroch. Jedina pekna vec na xmas party je ze sa na malom priestore tlaci 200 ci kolko ludi.

Minuly rok se na SP seslo 395 lidi, a z toho cca 300 na jednom miste a to uz sa-mp client neutahne. A nepomuze ani zapnuty framelimiter :d A jeste k tomu lagy u tech co maji slabsi pripojeni.

Tento rok bude SP poradat vice akci paralelne, aby se neseslo tolik lidi na jednom miste.

Ja jsem chtel ty SP akce nejak skloubit, aby se to nekrizilo s touhle akci, akorat se mi jiny datum proste nehodi. 23tiho 100% ale po 20 hodine uz je pozde a pred 16 zase brzo :d

Link to comment
Share on other sites

No aby sme nevyzerali neschopne len my, tak akcia pawna spred 2 rokov dopadla ešte horšie. :d

Bohužel :( Někteří lidé se o to starali. Začal jsem mít ovšem pochyby o tom, že to půjde. Nicméně mi bylo řečeno: "neboj, to v pohodě zvládneme". A nezvládli. Nevím, jestli je chyba crazyhostu, nebo pawnerů (či obou), ale oba to házeli na toho druhého. Každopádně, když to nezvládnete ani vy..! :d

Link to comment
Share on other sites

Presne takto to prebehlo aj u nás, na poslednú chvíľu sa všetko stihnúť nedá, bohužiaľ. Ja som sa však  zodpovednosti za to nikdy nevyhýbal a fail si v mene NTP aj priznal. Čo už, treba na to zabudnúť a dúfať, že pawnerom z BoSA to po 2 rokoch opäť vyjde a mediálne partnerstvo nebolo zbytočné. :)  Teším sa.

Link to comment
Share on other sites

Jako poprvé za posledních 5 let mám pocit že se mód nedodělává na poslední chvíli :d Jinak aby jsme se dostali ještě dál tak rok před pawnem to konal KON a to taky nedopadlo něják extra :d A když půjdem hodně zpátky tak rok 2008 byla malá bosa xmas party a ještě rok předtim, 2007 t_Mc xmas party, kterou považuju za nejlepší vůbec :d

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,


pokud do zítřka stáhnu GTA a nainstaluji si SA:MP, tak se určitě přijdu podívat,


už jsem to 3 roky nehrál, tak snad se dokážu aspoň připojit :))


 


S pozdravem Konvicka

Link to comment
Share on other sites

Jako poprvé za posledních 5 let mám pocit že se mód nedodělává na poslední chvíli :d Jinak aby jsme se dostali ještě dál tak rok před pawnem to konal KON a to taky nedopadlo něják extra :d A když půjdem hodně zpátky tak rok 2008 byla malá bosa xmas party a ještě rok předtim, 2007 t_Mc xmas party, kterou považuju za nejlepší vůbec :d

 

Jednoznačne, túto párty nemá šancu predbehnúť už nič.  Milión prezretí na Youtube je v rámci SAMP úplne neuveriteľných...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...