Jump to content

ostatní Webdesign III


Psychedelic

Recommended Posts

Typografia úplne zlá, logo nepasuje k ostatku, jednoducho znova bezvýznamný a podľa môjho aj nepodarený vzhľad. Preboha, prečo sa neposnažíš, nenaučíš sa poriadne pracovať v editore a až potom niečo pridáš? Toto sú hodinové hnusy. Tož môj názor.

Link to comment
Share on other sites

Já si právě myslím že je to věc názoru.. já bych si takovíhle portfolio klidně udělal, ale chápu že se ti nelíbí v editoru umím dobře nwm jak podle tohodle můžeš říct jestli umím nebo neumím možná jen nemám tu fantazii na design... díky za názory :)

Link to comment
Share on other sites

Graficky se mi to moc nelíbí, ale už je to použitelné, má to hlavu a patu. Konečné hodnocení 7/10 bodů. ;)

 

Jako portfolio by se to dalo použít pro nějakého třeba grafika. Pro tenhle účel už se slideshow s popiskem hodí. Buď přepínací slideshow obrázek i ten text vedle něho, pokud ne, tak kdyby udělal více jak 5 prací a chtěl by si je tam přidat, musel by udělat další řadu (4) prací, což je jedinná moje výtka k funkčnosti.

Link to comment
Share on other sites

Kamaráde, ty mě začínáš i docela bavit :d Psal jsem sice ve fullhd ale proboha, musíš tu stránku dělat tak jak bude vypadat. Ty jsi udělal celou stránku na 1920x1080px, je neskutečně obrovská! Představ si, že by někdo takovou stránku spustil na klasickém notebooku, který má rozlišení 1280x768...  Koukni třeba na Facebook, taky nemá obsah přes celou fullhd obrazovku. Protože se to takhle jednoduše nedělá! :) Obsah musí být rozumně široký (nejlépe max. 1024px jako obsah celé stránky). Zbytek už pozadí, to celé na full hd rozlišení, aby potencionální zákazník viděl, jak přesně bude vypadat kompletně celá stránka. Jestli mi rozumíš. Stále máš hroznou typografii a to co jsem ti napsal naprosto ignoruješ. Proč? 

 

Barevná kombinace je hrozná, vůbec se mi to nelíbí. Pozadí je převzaté z prvního návrhu, takže sis s tím ani nedal žádnou práci. Celý koncept je šedý, naprosto hnusný a nezáživný. Trošku "Apple style", ale opravdu jen trošku, navíc nechutně zpracovanej :d Vůbec si nevyužil místo (ačkoliv si celou stránku udělal tak gigantickou). Menu se mi nelíbí, je nevýrazné a úplně o ničem...

 

Nějak se mi k tomu už nechce nic dalšího psát. Možná zkus poslední web, ale fakt se koukni jak vypadají ostatní weby a zkus to napodobit. Tohle je prostě vedle...

 

Zkus udělat prostě něco takhle jednoduchého: http://fc04.deviantart.net/fs45/f/2009/161/2/2/Portfolio_by_Vision66.jpg

Ať to sakra nějak vypadá! Stáhni si nějaké hezké fonty apod... Prostě se podívej po ostatních prací, které za něco stojí a zkus to napodobit. Sám snad musíš vidět, že vůči ostatním pracím je to prostě hrozný...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...