Jump to content

ženy, Games a Programovanie... :)


Majky ROOt

Recommended Posts

Zdravím, Hladáme dajaku ženskú na GamePlaye. Práca by bola že by len hovorila. Nič viac..

 

Vek: 22+. Ked sa dajaká nájde.. Nech Píše SZ.

 

Ponúkam: Peníze, odmeny alebo dohoda.

 

( --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- )

 

dalej by sme chceli Vás požiadať o pomoc: "čo by to bolo, aká by to bola vec.. Unikátna ktorú by ste chceli mať vo vašej Oblubenej hre ?

 

Ako napr. v Battlefield 4 pribudol mod Commander, čo je krásna vecička.. Tak takéto Unikátne veci. :)

 

Ponúkam: Odmena, poprípade dajake hry.. Alebo dohoda, Ked sa mi nápad bude páčiť, dám vám odmenu do SZ, alebo poprípade ked mi napíšete Skype, Steam atd..

 

Boli by sme radi za vaše krásne nápady: :-)

 

( ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- )

 

Posledné: :)

 

 

Nevedel by mi poslať niekto Link na Pohybové senzory na Animácie postavy? Kludne dám aj 10 litrov, len to náhle potrebujem. Kedže som slovák, nemám s tým skúsenosti, kedže tu na Slovensku takú ani vec nemajú ani nepoznajú.. :d Hold čo narobím.

 

A nič som takého nenašiel, kedže všetky odkazy boli len na Pohybové senzory (Svetla/Alarmu).

 

(Ked môj text Obsahuje Chyby, tak prepáčte, ponáhlam sa preč a potreboval som toto napísať. :)

 

Dakujem. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tinostar91, Dakujem.. je to moc pekny program. Aj my vieme vytvárať animácie v programe na ktorom pracuje 8 ludí. Ale my chcem Sofware aj Hardwer na Animácie. (Resp. pohybové senzory ktoré sa nalepia na človeka a podla toho sa edituje ten pohyb.

 

A my vážne nemáme čas robiť v programe 1 mesiac 20 animácii ked to môžeme urobiť za deň s tymi pohyb. senzory.

 

Dakujem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Premna zamňna aj Romka.. :d Len nech vyzerá dobre, nech hovorí perfekto po Anglicky a to mi stačí.

 

Petr hnátek. Vy ste ma nepochopil.. Ja viem že to nenájdem v Obchode napr. v Obchode Fresh, ale ste mi ani tak nepochopil. Lebo to sa programovať nedá.. kedže to je Hardware nie Software.

Link to comment
Share on other sites

Premna zamňna aj Romka.. :d Len nech vyzerá dobre, nech hovorí perfekto po Anglicky a to mi stačí.

 

Petr hnátek. Vy ste ma nepochopil.. Ja viem že to nenájdem v Obchode napr. v Obchode Fresh, ale ste mi ani tak nepochopil. Lebo to sa programovať nedá.. kedže to je Hardware nie Software.

"Pohybové senzory na Animácie postavy" Všechen hardware je programovatelný. Jak by jinak ty senzory věděli, že mají snímat? Nebo že to co nasnímají, tak mají odeslat do počítače a ten to zaznamená?

Link to comment
Share on other sites

Konečne! niekto ma pochopil! :) Dakujem bože, že takého dobrého človeka na zem poslal! :)

 

Petr, ano.. máš pravdu, ale ja nepokrčim papier, urobim gulôčku a naprogramujem ju.

 

Tino, kde by som to mohol zohnať, poprípade kolko to stojí?

Link to comment
Share on other sites

Konečne! niekto ma pochopil! :) Dakujem bože, že takého dobrého človeka na zem poslal! :)

 

Petr, ano.. máš pravdu, ale ja nepokrčim papier, urobim gulôčku a naprogramujem ju.

 

Tino, kde by som to mohol zohnať, poprípade kolko to stojí?

Pokud by ten papír byl z tranzistorů, tak proč ne.

Link to comment
Share on other sites

Ano, ale ja by som chcel dajakú firmu kde si ich rovno objednám. Nie že by som kupoval dajaké senzory a ešte ich musel naprogramovať. Proste rovno si objednám z Ameriky tie senzory. Ajtak poštovne stojí len 20 eur. :) a Senzory asi 100x tolko. Ale som ochotný do toho vrazit až 10.000 eur. Lebo nám to ušetrí asi mesiac a viac práce na vytvaraní animacií.

Link to comment
Share on other sites

Ale načo potom slúžia tie guličky? Len na vyznačenie kostry v PC ked sa to natáča s tou 3D Kamerou že? ;)

 

BTW, Kde tie guličky zohnám.. alebo sú to len obyčajne polystyrénové guličky? Lebo viem že majú čierny oblek a nato nalepené biele guličky, len neviem či su to len s Polys. alebo nejake s čipom.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm.. vytvárať vlastné animácie snímaním tela, tak na to je veľa metód, buď snímaním kamerami a na tele mať terčíky - ale to je len 2D, avšak použitím viac kamier môžeš docieliť aj 3D, ale aj tak to musíš upravovať pomocou PC a dolaďovať to + vlastný software, alebo ako písal Bloodman, pomocou 3D kamery, ale aj to by si ich musel použiť viac pokiaľ chceš vytvárať celotelové animácie, alebo pomocou 3D akcelerometrov, avšak tu je ešte väčší problém, nakoľko si musíš sám vyrobiť software aj hardware, alebo to všetko nechať na firme ktorú si zaplatíš a ktorá sa vyzná ;) skús kontaktovať http://vsquaredlabs.com tí sa v tom vyznajú

PS: :rofl: :rofl: :rofl: vraj 10-tisíc €, ale ok, ži si svoj sen ďalej :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...