Jump to content

ostatní Webová administrace pro SAMP


steel

Recommended Posts

Ahoj, hledám nějaké administrace pro samp.

 

Požadavky na administraci:

-Funkčnost

-Jednoduchost

- Cena ( zdarma )

- Možnost vytvoření serverů

 

Prosím, kdyby jste mi někdo něké administrace poradil, nejlépe i s downloadem a hodnocení výhody ku nevýhodám. Díky moc předem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Áha, tak jedině zaplatit balík peněz někomu, kdo rozumí sampu a PHP a splácá z jeho zkušeností administraci. Nebo asi jiné východisko, v mém projektě nepočítat se SAMPem. :d

 

Děkuji pěkně mockrát všem za pomoc. Asi to můžem považovat za vyřešené, kdyby měl někdo pro mě nějaké přijatelné východisko, ozvěte se, nejlépe kdyby jste věděli o nějaké co je zdarma. Dneska kor v čr najít pořádnou aplikaci, kterou hledám a zdarma je nemožné, takže s tím ani nepočítám. :d

Link to comment
Share on other sites

ach neviem čo na mojích administráciach nie je bezpečné, nikomu sa tam nepodarilo dostať ale každy tvrdi že nie su bezpečné inak ja doporučujem admin panel crown

Link to comment
Share on other sites

Proč zrovna toto? Ještě bych rád poznamenal, že NEMÁM V PLÁNU dělat žádný freehosting. Jsou i nějaké administrace na ten refferal, objednávky přes ten panel a podobné hovadinky, jde mi pouze o vytvářění/správu serverů. Je pro tento záměr vhodný tebou doporučený panel crown ?

Link to comment
Share on other sites

no crown a transadmin má stale podporu takže to znamená že budú nové verzie a funkcie, taktiež bude pridaná i funkcia s tým refferalom v najbližšej verzií. Len si treba podľa v kusu vybrať buď crown alebo transadmin mne sa osobne viac páči crown.

Link to comment
Share on other sites

Áha, tak jedině zaplatit balík peněz někomu, kdo rozumí sampu a PHP a splácá z jeho zkušeností administraci. Nebo asi jiné východisko, v mém projektě nepočítat se SAMPem. :d

 

Děkuji pěkně mockrát všem za pomoc. Asi to můžem považovat za vyřešené, kdyby měl někdo pro mě nějaké přijatelné východisko, ozvěte se, nejlépe kdyby jste věděli o nějaké co je zdarma. Dneska kor v čr najít pořádnou aplikaci, kterou hledám a zdarma je nemožné, takže s tím ani nepočítám. :d

 

Tak ja mam jednu adminku ktora by sa hodila na hosting. Su v nej pouzite najmodernejsie technologie ako jQuery, full AJAXova komunikacia, php 5.4, atd. Len neni dokoncena a moc sa mi do toho nechce dokoncit ju :d Tak jedine ze by si si ju dokoncil alebo slusne zaplatil za jej dokoncenie :d

 

A cena za adminku ako "balik penez"... no ak taky vyvoj adminky trva dajme tomu 3 mesiace(moze trvat kludne aj 6, zalezi na rozsiahlosti) tak napr. cena 1200e(400e priemerny mesacny plat) je velmi nizka cena na to co je priemerny programatorsky plat v zahranici. Hlavne keby tu adminku mali napisat iba pre teba a nie ti ju predat pod oem licenciou.

 

ach neviem čo na mojích administráciach nie je bezpečné, nikomu sa tam nepodarilo dostať ale každy tvrdi že nie su bezpečné inak ja doporučujem admin panel crown

 

Ked som vydel ten kod tak to zo mna zacalo tiect vsetkymi otvormy. Nechapem ako ti to vobec len moze fungovat :d A chyby? No kazdy kdo by ti to vedel hacknut ma na praci lepsie veci ako hackovat administraciu hostingu ktory sotuje 10x 0/50 RZE servery.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...