Jump to content

ostatní OSK-Host.cz Znovu obnoven.


WahyProduction

Recommended Posts

header.png

 

Zdravím po pár týdnech zrušení OSK-Hostu sem se pokusil ho opět obnovit a podařilo se.

Hosting je a bude Free. Avšak nastanou i změny. Zařizuje se živnostenský list a přibudou i placené tarify, avšak

na free tarifech se nic neomezí, naopak zlepší. Bude přidána funkce na podporu Pluginů a CPU se z omezení 5% zvýší

na 10% . Taktéž zakoupení nového stroje se specifikacemi které naleznete zde:

http://osk-host.cz/onas.php se

začnou hostovat jak MC servery tak i CS Servery. Ke každému serveru bude možno přiobjednat Team Speak 3.

 

REGISTRACE SERVERŮ BUDOU MOŽNÉ OD 15.3.2013 KOLEM 19:00 - 20:00 HODIN.

 

sampc.pngcsc.pngmcc.png

 

Doufám že naši bývalí klienti opět přejdou k nám a budou si užívat našich služeb.

 

Web prošel novou rekonstrukcí, kterou stále ještě rozvíjíme.

Brzy se můžete těšit i na jednotnou administraci která přinese více než hodně možností.

Link to comment
Share on other sites

Mám pár otázek.

 

1. Proč máš tak prasácky pořešené mezery mezi odkazy v horizontálním menu pod headerem ?

2. Co znamená "2x Intel Xeon omezeno 50% Jádra" ?

3. Máš puštěné nějaké servery na test ?

Link to comment
Share on other sites

Mám pár otázek.

 

1. Proč máš tak prasácky pořešené mezery mezi odkazy v horizontálním menu pod headerem ?

2. Co znamená "2x Intel Xeon omezeno 50% Jádra" ?

3. Máš puštěné nějaké servery na test ?

 

1. Říkal sem že se všechno ještě upravuje.

2. To znamená že je to VPS a má omezení pouze 50% z jednoho jádra od Xeonu.

3. Mám zde máš pár IP co si můžeš vyzkoušet: http://37.205.9.140/apanel/

Link to comment
Share on other sites

Mám pár otázek.

 

1. Proč máš tak prasácky pořešené mezery mezi odkazy v horizontálním menu pod headerem ?

2. Co znamená "2x Intel Xeon omezeno 50% Jádra" ?

3. Máš puštěné nějaké servery na test ?

A to si představ, že na facebook stránce byl tento web uveden jako "profesionální" práce.

Link to comment
Share on other sites

2. Proč píšeš, že 2x Xeon, když od vpsfree.cz máš pouze půlku jednoho jádra?

3. Zajímají mě spíše CS servery na test.

4. Přijde ti normální hostovat CS servery 8 slotů ?

 

 

A to si představ, že na facebook stránce byl tento web uveden jako "profesionální" práce.

 

Profesionální? S těma humpoláckými mezerami nastrkanými mezi odkazy asi těžko. Navíc mi to přijde čistě jako jedna stránka napsaná v HTML.

Link to comment
Share on other sites

2. Proč píšeš, že 2x Xeon, když od vpsfree.cz máš pouze půlku jednoho jádra?

3. Zajímají mě spíše CS servery na test.

4. Přijde ti normální hostovat CS servery 8 slotů ?

 

2. Když na tom trváš kvůli tobě to třeba i přepíšu.

3. CS Administrace bude k dispozici od zítřka.

4. Jako Free tarif je to podle mě až moc. Na více slotů pak budou placené tarify. Free tarify jsou hlavně od toho aby si lidi mohli testovat své scripty a pobavit se s kamarády a né pro herní portály.

 

A to si představ, že na facebook stránce byl tento web uveden jako "profesionální" práce.

Ty dokážeš udělat z komára velblouda... Psalo se tam že je tento vzhledově lepší než ten co byl předtím, protože tam bylo všude naplácané něco všechno nijak nesedělo graficky dohromady.

Link to comment
Share on other sites

2. Když na tom trváš kvůli tobě to třeba i přepíšu.

3. CS Administrace bude k dispozici od zítřka.

4. Jako Free tarif je to podle mě až moc. Na více slotů pak budou placené tarify. Free tarify jsou hlavně od toho aby si lidi mohli testovat své scripty a pobavit se s kamarády a né pro herní portály.

 

 

Ty dokážeš udělat z komára velblouda... Psalo se tam že je tento vzhledově lepší než ten co byl předtím, protože tam bylo všude naplácané něco všechno nijak nesedělo graficky dohromady.

Bylo tam napsáno, že tento web už bude na profesionálnější úrovni. Jelikož si to psal zrovna ty, tak by sis mohl pamatovat co píšeš. Spíše by mě zajímalo, proč po mém komentáři na facebook stránce byl ten příspěvek smazán a nyní se nedá dohledat.

Link to comment
Share on other sites

 

Omyl, pouze 5 serverů, když má na 1x procák jen 50% :)

 

Při takové agregaci tam rozjede ten cs server o 8mi slotech tak jeden a FPSka mu budou lítat z 500 na 20 :DD Dobrou chut' ;)

Link to comment
Share on other sites

Omyl, pouze 5 serverů, když má na 1x procák jen 50% :)

To je VPS od vpsfree ale na tom budou CS servery

a nikdo neříkal že CS servery budou mít omezení 10%

Takovýchto stroju na CS Servery bude více než 1 ....

Link to comment
Share on other sites

Při takové agregaci tam rozjede ten cs server o 8mi slotech tak jeden a FPSka mu budou lítat z 500 na 20 :DD Dobrou chut' ;)

Teďka ještě jestli to vůbec vydrží konektivita, když ta je u VPS sdílená se všemi zákazníky :d

Link to comment
Share on other sites

 

To je VPS od vpsfree ale na tom budou CS servery

a nikdo neříkal že CS servery budou mít omezení 10%

Takovýchto stroju na CS Servery bude více než 1 ....

 

Moment tady říkáš jeden procák 50%, ale na webu píšeš jedno jádro 50%, to si zase ze mě nedělej prdelky. Vypadám jako nějakej tobě podobnej ?

Link to comment
Share on other sites

Moment tady říkáš jeden procák 50%, ale na webu píšeš jedno jádro 50%, to si zase ze mě nedělej prdelky. Vypadám jako nějakej tobě podobnej ?

Já se tady nechci hádat ale rád bych byl kdyby jste si počkali do zítřka a sami zkusili jak to na těch CS Serverech je....

a opravdu nevím jak vám mám vysvětit že ten web se upravuje.....

Link to comment
Share on other sites

Já se tady nechci hádat ale rád bych byl kdyby jste si počkali do zítřka a sami zkusili jak to na těch CS Serverech je....

a opravdu nevím jak vám mám vysvětit že ten web se upravuje.....

Takže tím chceš říct, že zde prezentuješ nehotovou práci? Web není hotový a ani hosting celkově? Proč tu tedy o tom píšeš dnes? Proč ne až zítra?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

No mě jenom zajímá, jestli platí co mi říkáš tu, že k dispozici máš "50% Xeonu" nebo jestli máš, jak se píše na webu "50% jádra Xeonu". Myslím si totiž, že ani nemáš tušáka jaký je mezi tím rozdíl :d

Link to comment
Share on other sites

No mě jenom zajímá, jestli platí co mi říkáš tu, že k dispozici máš "50% Xeonu" nebo jestli máš, jak se píše na webu "50% jádra Xeonu". Myslím si totiž, že ani nemáš tušáka jaký je mezi tím rozdíl :d

Si myslíš že jsem úplnej blbec nebo co?

Link to comment
Share on other sites

Pravdu?

 

No myslím si to trošku. Tak nějak by to všechno do sebe zapadalo :d

 

No to je jedno, kašli na to promin'. Kdyby se ti chtěli mi říct, jak se tedy věc má? "50% Procesoru Xeon" vs "50% jádra procesoru Xeon", o jakém Xeonu se to vlastně bavíme ? :d

Link to comment
Share on other sites

Pravdu?

 

No myslím si to trošku. Tak nějak by to všechno do sebe zapadalo :d

 

No to je jedno, kašli na to promin'. Kdyby se ti chtěli mi říct, jak se tedy věc má? "50% Procesoru Xeon" vs "50% jádra procesoru Xeon", o jakém Xeonu se to vlastně bavíme ? :d

 

Stroj na kterém jede VPS má 2x Intel Xeon E5 2630 a já mám pouze z jednoho Xeonu polovinu jednoho jádra. Pořád si myslíš že jsem úplný deb*l?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Teď ještě vědět jestli 2x znamená dva fyzické procesory nebo dvě jádra...

Podle specifikací výrobce toho procesoru , který je sám o sobě šesti jádrový jsem přesvědčen že máš asi na mysli tím 2x dvě jádra..

Jak jsem se dočetl na FB a na webu a zde v tématu zpozoroval chystáš MC hosting... No to potěš prdel ....

 

Jinak tvá pověst lháře tě dohání na každém kroku :)

 

 

Ale popřeju ti hodně štěstí a ať ti trošku naroste ego že máš hosting.

Dobrou noc pane majiteli hostingu.....

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...