Jump to content

ostatní OSK-Host.cz Znovu obnoven.


WahyProduction

Recommended Posts

Teď ještě vědět jestli 2x znamená dva fyzické procesory nebo dvě jádra...

Podle specifikací výrobce toho procesoru , který je sám o sobě šesti jádrový jsem přesvědčen že máš asi na mysli tím 2x dvě jádra..

Jak jsem se dočetl na FB a na webu a zde v tématu zpozoroval chystáš MC hosting... No to potěš prdel ....

 

Jinak tvá pověst lháře tě dohání na každém kroku :)

 

 

Ale popřeju ti hodně štěstí a ať ti trošku naroste ego že máš hosting.

Dobrou noc pane majiteli hostingu.....

 

Stroj má 2 Fyzické procesory z toho 1 procesor má 6 jader. Mimochodem by mě velice zajímal tvůj starý nick nebo odkud mě vlastně znáš že se doslýcháš takové informace.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Když ti připomenu tvé někdejší podvody tak si třeba vzpomeneš :

Vydávání cizích projektů za své stím samozřejmě souvisí vydávání se za jejich majitele a podobně...

Link to comment
Share on other sites

Když ti připomenu tvé někdejší podvody tak si třeba vzpomeneš :

Vydávání cizích projektů za své stím samozřejmě souvisí vydávání se za jejich majitele a podobně...

Pořád netuším samozřejmě to že jsem napsal 2 Projekty které nebyly moje to přiznávám a je mi docela jasné že máš něco společného s GameBossem...

 

 

CS 1.6 by som si objednal, stačí aj 5 slot len nejde registrácia :/ :d S kamarátmi rád zahrám

Čti pořádně že registrace se spustí až dnes okolo 19:00 - 20:00

Link to comment
Share on other sites

Jsem zvědavej, jestli se ten server vydrží nějakou dobu, nebo se za pár týdnu VPS bez upozornění vypne. A ještě, na VPS 2 jsem měl svůj server, byla by možná záloha z toho serveru? server se jmenoval: CZ/SK Tunning server 0.3e

Link to comment
Share on other sites

Hele Ti si není Majitel osk-hostu Majitel je Kudris nula

 

Mubby z OSK hostu odešel a místo něho jsem já nový spolumajitel stačí se podívat do stránky Kontakt...

Jsem zvědavej, jestli se ten server vydrží nějakou dobu, nebo se za pár týdnu VPS bez upozornění vypne. A ještě, na VPS 2 jsem měl svůj server, byla by možná záloha z toho serveru? server se jmenoval: CZ/SK Tunning server 0.3e

 

Tyto VPS si všechny Mubby vzal takže se musíš zeptat jeho když OSK před pár týdny zničil.

Link to comment
Share on other sites

mě to zas tak neva, ze jsem prisel o ty ucty, ale jen mam strach, ze sem dam server, lidi mi tam budou chodit a najednou server nebude fungovat

 

a kde si můžu nasitavit to CPU na 10 % pls ?

 

O to zas nemusíš mít obavy že se hosting jen tak z ničeho nic vypne. CPU na 10% bude možno nastavit po spuštění nového stroje. Bude spuštěn v průběhu příštího týdne.

 

Mubby bol vzdy debilko .. to ste mohli cakat nie omg

 

No já upřímně sem dělal na starém OSK hostu pouze adminku pro minecraft která se stejně nedokončila z důvodu toho že se OSK zrušil kvůli mubbyho tak nějak jsme to očekávali když zahájil soutěž kterou by nebyl on schopný nikdy zaplatit. Momentálně se chystá jednotná administrace kde bude možno založit pod jením účtem třeba 10 serverů ať z CSka nebo Minecraftu či SA-MPu je to úplně jedno, ale Free server bude omezen na jedno založení pod jedním účtem.

 

Teď ještě vědět jestli 2x znamená dva fyzické procesory nebo dvě jádra...

Podle specifikací výrobce toho procesoru , který je sám o sobě šesti jádrový jsem přesvědčen že máš asi na mysli tím 2x dvě jádra..

Jak jsem se dočetl na FB a na webu a zde v tématu zpozoroval chystáš MC hosting... No to potěš prdel ....

 

Jinak tvá pověst lháře tě dohání na každém kroku :)

 

 

Ale popřeju ti hodně štěstí a ať ti trošku naroste ego že máš hosting.

Dobrou noc pane majiteli hostingu.....

 

Mimochodem ještě k tomu lhaní co ti tak krásně nakecal H4X0R je opravdu krásné jak sis to vzal k srdci, ale kdyby ti radši popovídal o svém lhaní jak zakládal hosting jak furt sliboval že koupí RAM a po 2 měsících už mě to s ním přestalo bavit když furt jen sliboval. Proto sem vždy od jeho jak on tomu říká "Firmy" odešel, popřípadě z jeho debility mě nechal vyhodit. Už jen jeho spolužáci říkají že není tak úplně normální tím že ukradnul projekt tolika lidem že se to nedá ani spočítat.

Link to comment
Share on other sites

Když ta práce stojí za ho*no, jenom kazí hru. Ano, potom jí neumím ocenit :d Nestabilní hosting, kde se neustále budeš potýkat s přetížením serveru a lagy, protože ten ńouma hostuje na VS 10 serverů, přitom se na něm nedá pořádně zahopstovat ani jede, to je asi černá magie. :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...