Jump to content

[FREE]Beta testing hostingu - FREE


sakulynlp

Recommended Posts

Vadí vám RZE v instalátoru? Nevšimejte si jí. To je jediné, co pro to můžete udělat.

Místo aby jste hodnotili hosting, hodnotíte RZE v instalátoru.

 

Mě odkaz nefunguje, nemohu hodnotit. Ale podle toho, co se jim nelíbí, další lacesova adminka. Ale proč ne.

A on tam tu RZE nedal. Používá adminku, kde ta RZE je, tak mu nehodnoťte RZE ale hosting -_-

Link to comment
Share on other sites

uz je to uplne nahovno.... hovada si delaj hostingy dalsi hovada si udelaj servry s rze a pak je 1000 servru s rze a je na nich 200 hracu.... max... proste timhle se potopila samp scena... protoze kazdej kdo mel fakt skvelej mod nemel hrace protoze voni si udelali vsichni server s rze a hrali tam sami a pak fakt dobri lidi se na to vybodli a radeji sli hrat jiny hry.... a pak zbyli maly haranti co bud jim clovek da lvl nebo ten mod stoji za houby nebo si udelaj vlastni server s RZE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Hosting teď nějakou dobu nepojede :

Tak jo to jsem neplanoval. Celý servery je na sracky. Půjde asi za den. Omlouvám se michalx5.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Free cloud od pípni není ani VPS ani VS. Já tomu říkám SS Shared Server kvůli tý agregaci. A celkem se bavím, když říkají, že každý server má 25% jádra, protože to jádro už je v agregaci 1:4 :d. Navíc by chtěli virtualizovat již virtualizované. Dnes jsem na tomto fórum prvně a co jsem tu dneska za tu dobu zažil, to asi dnes nebudu moci spát. Věřím, že tu jsou také někde schovaní normální dospělí a rozumní lidé a časem se taky ukáží :d

 

Děs a hrůza fórum 1000-cero hororů a strachů. :d SAMP půjde taky do háje jako Counter Strike 1.6

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Hosting se mi dost líbí

+ 20 % CPU

+ 150 slotů

+ free

 

- občas vypadne spojení

 

jinak je to fakt dobrý server

 

Připojí se na server 30 lidí a celý hosting spadne to je nejlepší úvaha těchto hostingů poskytují 150 slotů ale jejich Server jim sotva utáhne 40

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...