Jump to content

klan ]Dfc[Dark Force Cheater


Hashiri

Recommended Posts

Kdo pouziva cheaty neni hoden k tomu, aby si o sobe mohl rikat clan. Jste ten nejvetsi odpad a humus, co kdy herni prumysl potkal. Je mi z vas cheaterskejch zmrdu na nic. Jen kurvit hru ostatnim, to vam jde... To je mi teda vazne zabava a ty to tu jeste tak seriozne prezentujes... Se mi snad zda...

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Mě je tě fakt líto místo podání kritiky urážíš, osobě mám jiný názor kdo je tu odpad a humus ale jelikož jsem slušně vychovaný tak tu na tebe nebudu ukazovat ...

Link to comment
Share on other sites

To je moje kritika, chlapce. Klidne na me neco vyndej, docela by me zajimalo co to bude... Svuj postoj k tve aktivite jsem napsal. Tak to prijmi. Ty jsi a budes pro me looser.

Link to comment
Share on other sites

Kdyby jsi mel "slusne" vychovani, tak necheatujes a jeste k tomu nezakladas stupidni spolek. Takze klidne muzes psat, za slusnost se neschovavej. A klidne i do SZ, at ti tu ten topic nespamujem.

Link to comment
Share on other sites

Cheat je věc kterou hru rozšiřuje a přidává do ní nové možnosti ... (To samé je i SA:MP), nikde nepíšu že náš klan chodí na servery a tam hráče přes cheaty zabíjí nebo jim jakkoliv znepříjemňuje hru, když jsme na serverech tak o naší aktivitě nikdo nic neví, jen proto že jsem nasbíral skupinu lidí která chce být členem české cheaterské komunity nejsem špatný, v jiných zemích tyhle komunity jsou taktéž i tam mají problém s vámi (s lidmi co nás předem odsuzují) ale to je jen kvůli dětem co si stáhnou s0beit a ve hře si zapnou God mode a Weapon hack, díky nim mezi námi lidé nevidí rozdíl (cheater jako cheater že?) ale opravdu to tak není ... Jinak někdo se věnuje Pawnu já se věnuji Cleu, jelikož je Pawn součástí SA:MP což je taktéž rozšíření pro GTA San Andreas jako CLEO, tudíž není mezi námi takový rozdíl, jen my se zajímáho o hru více ze vnitř, vy si pawníte daleko od hry, ale my se věnujeme své práci přímo ve hře, to je jediné co nás rozlišuje ... Někdo může mít jiný názor, ale to já chápu nikdo nemá stejný názor jako já a ostatní lidé z mého klanu... Myslím si že můžem dál psát sem vyměnujeme si názory a to je jeden z cílů fóra(aspoň doufám...).

Link to comment
Share on other sites

Cheat je věc kterou hru rozšiřuje a přidává do ní nové možnosti ... (To samé je i SA:MP), nikde nepíšu že náš klan chodí na servery a tam hráče přes cheaty zabíjí nebo jim jakkoliv znepříjemňuje hru, když jsme na serverech tak o naší aktivitě nikdo nic neví, jen proto že jsem nasbíral skupinu lidí která chce být členem české cheaterské komunity nejsem špatný, v jiných zemích tyhle komunity jsou taktéž i tam mají problém s vámi (s lidmi co nás předem odsuzují) ale to je jen kvůli dětem co si stáhnou s0beit a ve hře si zapnou God mode a Weapon hack, díky nim mezi námi lidé nevidí rozdíl (cheater jako cheater že?) ale opravdu to tak není ... Jinak někdo se věnuje Pawnu já se věnuji Cleu, jelikož je Pawn součástí SA:MP což je taktéž rozšíření pro GTA San Andreas jako CLEO, tudíž není mezi námi takový rozdíl, jen my se zajímáho o hru více ze vnitř, vy si pawníte daleko od hry, ale my se věnujeme své práci přímo ve hře, to je jediné co nás rozlišuje ... Někdo může mít jiný názor, ale to já chápu nikdo nemá stejný názor jako já a ostatní lidé z mého klanu... Myslím si že můžem dál psát sem vyměnujeme si názory a to je jeden z cílů fóra(aspoň doufám...).

 

:lol::facepalm:

Link to comment
Share on other sites

:lol::facepalm:

Někdy bych si přál neznat ťě, ale bohužel, nevím proč tu vůbec píšeš, jak jsem již psal cením si lidí co umí napsat svůj názor nebo kritiku, ale nesnáším lidi co dělají pravý opak, napíšou jen hloupé smajlíky a myslí si že jsou chytří, Casillas tobě jsem se snažil domluvit tolikrát že jsem to po roce vzdal, a jak vidím tak se od těch dob nic nezměnilo, byl bych rád kdyby ses pěkné vrátil k nicku BartCZ, a zase si jen hrál jako před 2 lety, tento živel ti nesedí ...

Link to comment
Share on other sites

Aj tak stále nechápem pointu celého klanu. Ani jeden cheat, ktorý si pridal na ten váš akože web si nevytvoril. Všetko si našiel buď na YT alebo na Google. Keby si aspoň tie cheaty tvoril, ale ty ich len kradneš (ak sa to dá tak povedať). A vôbec môžeš písať, že si vychovaný, keď jedna zo zásad vychovanosti je neubližovať, neponižovať, nenadávať. Jednoducho ste hovná intergalaktickej kravy celej CZ/SK komunity

Link to comment
Share on other sites

Aj tak stále nechápem pointu celého klanu. Ani jeden cheat, ktorý si pridal na ten váš akože web si nevytvoril. Všetko si našiel buď na YT alebo na Google. Keby si aspoň tie cheaty tvoril, ale ty ich len kradneš (ak sa to dá tak povedať). A vôbec môžeš písať, že si vychovaný, keď jedna zo zásad vychovanosti je neubližovať, neponižovať, nenadávať. Jednoducho ste hovná intergalaktickej kravy celej CZ/SK komunity

Vlastní s0beit jsem vytvářel ale bohužel kvůly vydání samp 0.3x jsem vývoj musel zastavit, a nyní musím čekat na vydání stabilního jádra, cheaty a ani žádné jiné modifikace nekradu, jen je prezentuji a schomažduji na jednom webu. Osobně si myslím že mám dobré vychodání nikoho nikdy bez důvodu nenapadám, ale když někdo začne urážet nebo pomlouvat tak mu to vrátím, příklad nyní budeš i ty ... Když ani nepoznáš rozdíl mezi RZE a Reálným životem, tak se nesnaž psát o české samp komunitě jak je nízko kvůly roleplay módům a už vůbec nemůžeš pro nic a za nic odsuzovat ostatní ...
Link to comment
Share on other sites

Dítě není schopno se registrovat na web, stáhnout soubor, přečíst si heslo které je tam napsané a pořádně vše nastavit. Vlastní zkušenost :)

Link to comment
Share on other sites

:DDDDD vy ste pekne daleko od sveta profi cheaterstva :DDDD proste tie mody co tam mate :d no sak to je uplna ubohost :d existuju take vecicky o ktorych sa vam nesniva ani v najhorsiom sne :DDD ale toto :d no proste low level :d

Link to comment
Share on other sites

:DDDDD vy ste pekne daleko od sveta profi cheaterstva :DDDD proste tie mody co tam mate :d no sak to je uplna ubohost :d existuju take vecicky o ktorych sa vam nesniva ani v najhorsiom sne :DDD ale toto :d no proste low level :d

 

Ake vecicky?

Link to comment
Share on other sites

:DDDDD vy ste pekne daleko od sveta profi cheaterstva :DDDD proste tie mody co tam mate :d no sak to je uplna ubohost :d existuju take vecicky o ktorych sa vam nesniva ani v najhorsiom sne :DDD ale toto :d no proste low level :d

Všechny modifikace obsažené na webu jsou nejkvalitnější co najdeš (Nehci být namyšlený ale všechny modifikace jsou vytvořené od nejlepších cleo scripterů), navíc to sděluješ tak jako bys měl něco díky čemuž budeš moct ovládat hráče(samozřejmě blbost), pokud máš něco co si myslíš že je na high level, tak to natoč a já se hned podívám co považuješ za cheaty o kterých se mi ani nesnilo...

Link to comment
Share on other sites

mozno najlepsie pre verejnost ale staci par znamosti a mas take veci ze ani to najlepsie zabezpecenie kazdeho servera nebude stacit na tie cheaty a ja nehovorim iba o cleo pretoze cleo su povecsine nic moc ja myslim programy a ine veci vedla ktorych tieto GoC a ine kravinky su nic (btw. nebudem nijak zverejnovat tieto veci ani robit videa pretoze mam dohodu z jednym programatorom ktory tieto veci vyvija a jednym z bodou je to aby som nesiril info co to robi a tak...)

Link to comment
Share on other sites

mozno najlepsie pre verejnost ale staci par znamosti a mas take veci ze ani to najlepsie zabezpecenie kazdeho servera nebude stacit na tie cheaty a ja nehovorim iba o cleo pretoze cleo su povecsine nic moc ja myslim programy a ine veci vedla ktorych tieto GoC a ine kravinky su nic (btw. nebudem nijak zverejnovat tieto veci ani robit videa pretoze mam dohodu z jednym programatorom ktory tieto veci vyvija a jednym z bodou je to aby som nesiril info co to robi a tak...)

Ano to chápu, já ve skříni schovávám atomovku pro Korejskou vládu ale nesmím to taky nikomu říct.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

okej tak uvediem len taky drobny priklad co jeden z nich robi... dokaze vymazat vsetky objekty ci uz pridane alebo originalne okolo hraca a vsetci co tam budu sa prepadnu alebo sa zacnu tieto objekty lubovolne presuvat a tak... proste je to nieco uzastne...

Link to comment
Share on other sites

Pochybuji, objekty hráč nemůže nijak ovlivnit tudíž se může zdát že se objekty přesouvají ale sync bude na 0%, my prezentujeme modifikace které jsou reálné a sync je skoro na 100% :)

Link to comment
Share on other sites

sak pisem lubovolne ale to je jedno pretoze ono to zrobi taku burku objektov okolo hraca ze je to k neuvereniu a tomu sa nevyrovna ani GoC ani nic.... btw. oto tam ani mat nikdy nebudete tento mod ma asi tak 20 ludi dokopy a ja som asi jediny z CZ/SK

Link to comment
Share on other sites

Ty vtipálku :d Málem bys mě i rozesmál, nechápu o co se tady snažíš když tu chceš lhát ale podle popisu typuji že myslíš SuckHole, tento CLEO je taková blbost... jediné co umí je že vezme objekty z okolí a oni začnou levitovat ale to vidíš jen ty ... Tudíž jak jsem již psal není možné něco takového udělat ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...