Jump to content

NOVINKA - Schvalování příspěvků


lvalenta

Recommended Posts

Zdravím všechny,

rozhodli jsme se pro schvalování příspěvků uživatelům, kteří mají méně, než 25 příspěvků. Tyto uživatele poznáte také podle toho, že mají hodnost "Nováček".

 

Tito uživatelé mají následující omezení:

- všechny příspěvky (i úpravy) musí schválit moderátor

- nemohou chat vidět, ani do něj přispívat

 

Proč jsme k takovému opatření přistoupili?

- Mnoho lidí spamovalo, dostalo BAN a následně si založili další účet a pokračovali ve spamování v chatu, tématech. To teď nebude možné. Věříme, že 25 příspěvků je dostatečná hranice, aby to odfiltrovalo ty, kteří mají potřebu spamovat, vylévat si zlost, nadávat, apod.

Link to comment
Share on other sites

Všechny příspěvky i témata.

 

Počkej počkej, takže nováček příjde, bude reagovat třeba na něčí názor nebo bude jen chtít pomoct někomu v HELP sekci a může se stát, že než se jeho příspěvek dostane na "svět", tak už to téma, které se probíralo, bude neaktuální a tím pádem i jeho příspěvek úplně zbytečný. Opravdu si myslíš, že to je dobrý nápad?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Tana 2000 příspěvků . Petře musi se vytvořit osoba která tu bude at se děje cokoliv a bude schvalovat.

Link to comment
Share on other sites

Tak to samozřejmě zní divně, avšak, kromě moderátorů budou schvalovat příspěvky i jiní lidé, kteří budou na fóru často a kteří to dokáží poznat. Zatím to dělá kromě moderátorů a mě ještě hospoda96. Víceméně délka od napsání po schválení je pouze pár minut.

Link to comment
Share on other sites

Tak to samozřejmě zní divně, avšak, kromě moderátorů budou schvalovat příspěvky i jiní lidé, kteří budou na fóru často a kteří to dokáží poznat. Zatím to dělá kromě moderátorů a mě ještě hospoda96. Víceméně délka od napsání po schválení je pouze pár minut.

můžu to dělat taky? ja tu jsem taky často :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Proč ty "nejvíc hustý parádní" nápady co mají velkej potenciál vidím jen tady na pawnu?

Jako já potřebovat rychle odpověď na problém s PC, a na PCworldu budu muset čekat jak dlouho než mi schválí příspěvek, tak to jdu radši na jiný PC fórum a mám to hned..

 

Vymlouvat se na to, že "mnoho" lidí si zakládalo víc účtů je blbost... Jen jednou za čas se objeví nějakej magor, nebo já když mě naserou naprostou inteligencí a schopností spolu se zásluhou jejich postu zde všemohoucí zelení..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Podľa mňa to je na nič nikomu sa nechce čakať kým mu to nejaký mudrlant schválý keď to niekto uvidí vykašle sa na vás regne sa niekde inde kde má odpoveď do 10 minút blbé pravidlo .

Link to comment
Share on other sites

Ačkoliv jsem částečně proti, zažádal sem, abych byl jeden z uživatelů, kteří budou schvalovat příspěvky. Budu to kontrolovat, takže by se nemělo stát, že doba čekání bude dlouhá :d

Link to comment
Share on other sites

Stačilo rovnou říct, že to fórum chceš zrušit :)

 

Foŕum je od toho, aby zde lidi psali a jelikož je demokracie, tak si mohou napsat co chtějí a ne, že se to někomu nebude líbit. Jak se to tu zavede, tak myslím, že nemluvím jen za sebe, ale odcházím. Já totiž nehodlám čekat až to někdo schválí a vůbec, proč by to někdo měl schvalovat? Je to můj názor a za tím si stojím a že se to někomu nebude líbit, tak to neschválí? Na to vám z výšky seru.

Link to comment
Share on other sites

Nechápu vás schvalování nebo neschvalování příspěvků se týká jen Nováčků čili uživatelů kteří mají míň jak 25 příspěvků ostatních kteří mají víc jak 25 se to netýká...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...