Jump to content

NOVINKA - Schvalování příspěvků


lvalenta

Recommended Posts

A k čemu to teda je? :d To jen chcete, aby na tomto fórum bylo něco nového, aby nikdo nemohl říct, že vedení nemá debilní nápady? Právě tu jeden je.

Proč jsme k takovému opatření přistoupili?

- Mnoho lidí spamovalo, dostalo BAN a následně si založili další účet a pokračovali ve spamování v chatu, tématech. To teď nebude možné. Věříme, že 25 příspěvků je dostatečná hranice, aby to odfiltrovalo ty, kteří mají potřebu spamovat, vylévat si zlost, nadávat, apod.

Link to comment
Share on other sites

na mě to spíš působí tak, že se snažej naučit nováčky psát pořádně příspěvky(topiky), aby nedělali chyby např. v chybějícím TAGu a tak podobně :) donutit je aby si aspon ty pravidla přečetli :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Fórum je o tom že keď chce niekdo pomoc a odošle príspevok tak má odpoveď do 10 minút ! Nie že bude čakat pól hodinu a o tom že v odoslaní príspevku alebo topicu mu nič nebrání a nie že mu to budú schvalovať iný .

Link to comment
Share on other sites

Fórum je o tom že keď chce nidko pomoc a odošle príspevoK tak má odpoveď do 10 minút ! NIe že bude čakat pól hodinu a o tom že v odoslaní príspevku alebo topicu mu nič nebrání a nie že mu to budú schvalovať iný .

To že by někdo čekal 30 minut se nemůže stát jelikož tu někdo z nás a nebo moderátoru pokaždý je

Link to comment
Share on other sites

Fórum je o tom že keď chce nidko pomoc a odošle príspevoK tak má odpoveď do 10 minút ! NIe že bude čakat pól hodinu a o tom že v odoslaní príspevku alebo topicu mu nič nebrání a nie že mu to budú schvalovať iný .

Takže chceš říct, že je lepší, aby nováček napsal topic bez TAGu, bez přidání code v případě chyby, nebo bez napsání warningu? Podle mě, je tohle řešení v tomhle případě nejlepší. :)

Link to comment
Share on other sites

Na toto fórum chodí nejčastěji děti, pokud nechcete, aby v příspěvkách byly chyby, tak dejte registraci 18+ i když i já občas napíšu chybu a i ostatní dospělí, takže navrhuji toto fórum rovnou zavřít s nápisem:

 

Důvod: Na toto fórum se můžete regnout až po smrti, při vstupu do nebe vám dají registrační formulář.

Link to comment
Share on other sites

Fórum je o tom že keď chce nidko pomoc a odošle príspevoK tak má odpoveď do 10 minút ! NIe že bude čakat pól hodinu a o tom že v odoslaní príspevku alebo topicu mu nič nebrání a nie že mu to budú schvalovať iný .

Takže chceš říct, že je lepší, aby nováček napsal topic bez TAGu, bez přidání code v případě chyby, nebo bez napsání warningu? Podle mě, je tohle řešení v tomhle případě nejlepší. :)

 

Takhle to ale na diskuzních fórech funguje. Hold po/při registraci si máš přečíst pravidla a když je nesplňuješ, tak dostaneš trest.

Link to comment
Share on other sites

Určitě je to dobrý nápad, ovšem myslím si že 25 příspěvků je málo, přece jenom člověk si založí pár témat na způsob [ HELP ] pomoc, tam nafrká blbosti typu "nevíte jak to udělat ........?" a ups, má 25 příspěvků, a pak hledejte změnu.

Link to comment
Share on other sites

Fórum je o tom že keď chce nidko pomoc a odošle príspevoK tak má odpoveď do 10 minút ! NIe že bude čakat pól hodinu a o tom že v odoslaní príspevku alebo topicu mu nič nebrání a nie že mu to budú schvalovať iný .

Takže chceš říct, že je lepší, aby nováček napsal topic bez TAGu, bez přidání code v případě chyby, nebo bez napsání warningu? Podle mě, je tohle řešení v tomhle případě nejlepší. :)

 

Ale oni to tak stejně dělají ... I když nejsou Nováčci..

 

A jinak k té "skvělé" Novince..

 

Je to totální blbost...

A jak už tu bylo řečeno, příjde Nováček a zase odejde, kvůli tomu, že třeba tu někdo 30minut nebude a jeho příspěvek tam pořád nebude... Odejde a odpověď má hned...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...