Jump to content

Komunita - Idea


ffredyk

Recommended Posts

  • Administrátor
Ak by tych 100 000 zarabal aj na mne tak ano

Takze, pokud by jsi pracoval v nejake firme a tvuj zamestnavatel byl bohaty, dovolil by sis mu to rict? :) Precejenom, vydelava diky tobe tak proc ne ?:) Je to trosku nemoralni.

 

To jste tak debilní, že se nedokážete chovat jako lidi?

Chovas se trosku jako kdyby my vsichny byly trotlove a ty jedinej ten spravnej clen. Pokud to bylo smerovany primo na me, tak napisu "Ano Frodo, jsi kreten co se neumi chovat." Ale nehazej vsechny do jednoho pytle.

Ale ja by som v tej pracy tiez zarabal a moj vykon by sa rovnal priemernemu platu. A co je moralne na tom zarabat na ochote druhych? Vseci co tu druhym radia su tu dobrovolne, obetuju cas pre druhych a jediny financny zisk tu z toho ma valenta. Sak chod robit technicku podporu na nejaky hosting zadarmo ked si myslis ze za prachy to je nemoralne...

Opět uvedů svůj příklad s facebookem také tam jsou lidé dobrovolně taky se obětují pro druhé a také na tom vydělává Mark a těch několik lidí okolo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Já bych například byl pro restart, chce to majitele, který se tady o to bude starat, chce to někoho, kdo k tomu bude mít upřímný vztah, ne někoho, komu jde jen o prachy, bez urážky Lukáši, ale řekni že to tak neni? Chce to lidi, kteří to fórum budou udržovat ve služních mezích, chce to moderátory, kteří se nebudou chovat jako idioti a nebudou se povyšovat nad ostatní, jen proto, že mají zelenou barvu(nemyslim nikoho konkrétně, myslím to obecně), ano říká se to strašně jednoduše a když si tady čtu některé reakce, tak je mi to jasné, spoustě lidí to vyhovuje tak, jak to je, ani se jim s tim nic dělat nechce - jak už jsem řekl, tady pomůže pouze restart. Úplně nové fórum, kam se přesunou ti normální jedinci a možná jsme se dostali k tomu, co se v životě děje bežně - generační výměna. Možná, že je na čase. Já sice nejsem Pawner, ale mám tohle forum docela rád, je škoda, že jde takhle do háje, kvůli pár egoistickým lidem.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Já bych například byl pro restart, chce to majitele, který se tady o to bude starat, chce to někoho, kdo k tomu bude mít upřímný vztah, ne někoho, komu jde jen o prachy, bez urážky Lukáši, ale řekni že to tak neni? Chce to lidi, kteří to fórum budou udržovat ve služních mezích, chce to moderátory, kteří se nebudou chovat jako idioti a nebudou se povyšovat nad ostatní, jen proto, že mají zelenou barvu(nemyslim nikoho konkrétně, myslím to obecně), ano říká se to strašně jednoduše a když si tady čtu některé reakce, tak je mi to jasné, spoustě lidí to vyhovuje tak, jak to je, ani se jim s tim nic dělat nechce - jak už jsem řekl, tady pomůže pouze restart. Úplně nové fórum, kam se přesunou ti normální jedinci a možná jsme se dostali k tomu, co se v životě děje bežně - generační výměna. Možná, že je na čase. Já sice nejsem Pawner, ale mám tohle forum docela rád, je škoda, že jde takhle do háje, kvůli pár egoistickým lidem.

Restart je naprostá kravina ... Restart by to fórum zabil uplně...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Já bych například byl pro restart, chce to majitele, který se tady o to bude starat, chce to někoho, kdo k tomu bude mít upřímný vztah, ne někoho, komu jde jen o prachy, bez urážky Lukáši, ale řekni že to tak neni? Chce to lidi, kteří to fórum budou udržovat ve služních mezích, chce to moderátory, kteří se nebudou chovat jako idioti a nebudou se povyšovat nad ostatní, jen proto, že mají zelenou barvu(nemyslim nikoho konkrétně, myslím to obecně), ano říká se to strašně jednoduše a když si tady čtu některé reakce, tak je mi to jasné, spoustě lidí to vyhovuje tak, jak to je, ani se jim s tim nic dělat nechce - jak už jsem řekl, tady pomůže pouze restart. Úplně nové fórum, kam se přesunou ti normální jedinci a možná jsme se dostali k tomu, co se v životě děje bežně - generační výměna. Možná, že je na čase. Já sice nejsem Pawner, ale mám tohle forum docela rád, je škoda, že jde takhle do háje, kvůli pár egoistickým lidem.

Restart je naprostá kravina ... Restart by to fórum zabil uplně...

 

Evidentně jsi to nečetl celé..

 

V jistých bodech s michym souhlasím.

Link to comment
Share on other sites

Kdyby mi slo jen o prachy, tak sem nechodim, ani nebudu odpovidat na zvasty nekterych lidi. Jiste, penize jsem koupil z penez vydelanych v podnikani a koupil jsem to pro byznys. Snazil jsem se neco udelat, ale lidem se to nelibilo, tak mi prestante rikat ze na to seru. Kdyz jsem se tomu venoval tak jste si taky stezovali: a rikali mi lide - chytrak se tomu nevenoval a jak to tu bylo pelne. A ted je to zase opacne :-)))))

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Kdyby mi slo jen o prachy, tak sem nechodim, ani nebudu odpovidat na zvasty nekterych lidi. Jiste, penize jsem koupil z penez vydelanych v podnikani a koupil jsem to pro byznys. Snazil jsem se neco udelat, ale lidem se to nelibilo, tak mi prestante rikat ze na to seru. Kdyz jsem se tomu venoval tak jste si taky stezovali: a rikali mi lide - chytrak se tomu nevenoval a jak to tu bylo pelne. A ted je to zase opacne :-)))))

 

Chytrák nechal ostatní, aby mu řekli co má udělat aby to bylo správně..

Link to comment
Share on other sites

Ale úprimne pri konci tu bol koľko krát Chytrak ? 2x a to keď dal tebe hodnosť moderátora a keď dal bobanovi ban ...

 

Ku koncu nato kašlal a myslím že odkúpenie fora bol dobrý krok ..

Je rozdíl, když na něco kašleš a když na něco nemáš čas z nějakého důvodu. (přítelkyně, práce/brigáda)... u chytráka to byl ten druhej důvod. Takže nemluv o něčem, o čem nic nevíš.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...