Jump to content

Informace ohledně 1. srazu Pawno.CZ


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Sraz fóra Pawno.CZ

 

Sraz bude uskutečněn dne 13. Července 2012 v kavárně Air caffe Brno

 

Sraz bude kolem 16-17 hodiny v té kavárně. (Web) Je přibližně 350 metrů od místa, kam přijíždějí autobusy Student agency.

 


Mapa ZDE


 

Kdo má zájem ať požádá o vstup do skupinyTi, co přijdou na sraz :-)

 

Program:

 

  • [*:1lgcfr9r]17:00 Zahájení[*:1lgcfr9r]17:10 Lukáš si objedná kafe[*:1lgcfr9r]22:00 Kavárna zavírá a jde se hledat nějaká hospoda[*:1lgcfr9r]Končí se dle potřeby[*:1lgcfr9r]Ráno, předpokládaná zdarma návštěva punkevní jeskyně (Zrušeno)[*:1lgcfr9r]13:00 Odjezd

 

Program se možná bude měnit, záleží na situaci, ale pro orientaci to máte takhle...


  • [*:1lgcfr9r]Kavárna je ve vchodu do muzea na Zelném trhu (to náměstí)[*:1lgcfr9r]Je možnost odjezdu dříve (je to na Vás)[*:1lgcfr9r]Nikoho ožralého netáhnu na zádech[*:1lgcfr9r]Přespání si zařizujete sami (pokud budete přes noc)[*:1lgcfr9r]Veškeré další dotazy do odpovědí


  • [*:1lgcfr9r]Z důvodu demence platí "Kdo dřív přijde, ten dřív bere" ← Systém přes SZ neuspěl, nikdo nenapsal, že jede. Tzn. Žádná rezervace! (Všichni psali jedu, ale když to bylo závazné z 25 lidí napsali asi 2 že jedou.)

 

Zrušeno!!!!! Z důvodu neúčasti nikoho

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Problém s osobama, co se hlásili bude nejspíše v tom, že se nikdo nepotáhne do Brna, obzvlášť ne já, co to mám před celou republiku a ještě s nohou v ortéze :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Problém s osobama, co se hlásili bude nejspíše v tom, že se nikdo nepotáhne do Brna, obzvlášť ne já, co to mám před celou republiku a ještě s nohou v ortéze :d

 

o den pozděju bude v praze ;)

Link to comment
Share on other sites

Problém s osobama, co se hlásili bude nejspíše v tom, že se nikdo nepotáhne do Brna, obzvlášť ne já, co to mám před celou republiku a ještě s nohou v ortéze :d

 

Taky máš nohu v ortéze :d? Vítej v mém světě :d já obě dvě :d (kolena :d)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Problém s osobama, co se hlásili bude nejspíše v tom, že se nikdo nepotáhne do Brna, obzvlášť ne já, co to mám před celou republiku a ještě s nohou v ortéze :d

 

Taky máš nohu v ortéze :d? Vítej v mém světě :d já obě dvě :d (kolena :d)

 

Já si zřídil levý koleno při tělocvokové aktivitě :d

Vazy jsou parchanti, ještě že mám tu druhou zdravou, nepřeju ti mít obě nohy v pajzlu...

To máš teď autoškolu na vozíku ne?

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Mě příjde blbost to plánovat takhle dopředu, přecejenom 13. červenec je docela ještě daleko a to že den organizátorovi sedí neznamená že bude i ostatním.

 

Do Brna určitě nemám problém se dostat, mám to necelých 40 km, ale termín mi nesedí, takže bohužel.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

no dobře takže příště se to bude plánovat jinak třeba týden dopředu, mě šlo o to abych v tom měl přehled a aby to lidi věděli dopředu, ale je vidět že 80% uživatelů je naprosto beze zájmu já tam do tohodle brna pojedu kdo chce přijed ať přijede já tam prostě budu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Globální moderátor

Tak čas se nám postupně zužuje tak jenom připomínám sraz a ještě bych chtěl dodat aby se tato sekce dala zobrazit i pro normální lidi děkuji (pokud to ještě nejede)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Globální moderátor

Takže už jenom dva dny do srazu. Pokud by ještě někdo chtěl jed (kdo není ve skupině) tak ať mi napíše sz! Veškeré potřebné informace máte v tomto topicu. Pokud mi budete psát tak mi napište jestli je pro vás lepší Praha nebo Brno. Díky :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Budou i nějaky fotky ? :):d

 

Áno, ale posílat je budu jenom těm kteří tam byli a těm kteří opravdu jed nemohli :p

 

 

Jsem zvědavej kolik vás tam nakonce bude :d

 

přidej se a bude o jednoho více ;)

Link to comment
Share on other sites

Kavárna :d juchů konečně zabiju a znásilnim pár lidí s pawno.cz .. těším se :) ..

 

pojedeš?

Mám vzkázat že pojede a všechny ošuká.

 

Já bych tam šel kdyby to bylo o týden později.

Pak dej vědet kolik lidí tam bylo.

Link to comment
Share on other sites

Problém s osobama, co se hlásili bude nejspíše v tom, že se nikdo nepotáhne do Brna, obzvlášť ne já, co to mám před celou republiku a ještě s nohou v ortéze :d

 

o den pozděju bude v praze ;)

reknes mi prosimte kde presne a v kolik hodin to bude ten dalsi den v Praze ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...