Jump to content

Změna na Pawno.cz. Už finální.


lvalenta

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lol tak to je dobrý,nejdřív anonymní modové a ted už speciální moderátorskej učet..

timhle forum pohřbíš nikoliv povzvedneš :))

Mi řekni jedinej důvod, proč by "díky" tomuhle mělo k tomu dojít...

Link to comment
Share on other sites

Mě se ten nápad s "AM" libí, aspoň budete mít strach, komu nadáváte v chatu. Nebudete vědět, zda on vám nedá ban...Tak radši nebudete vyvolávat spory. Úprava pravidel jíž byla třeba, pro některé lidi tady jsou složitá..

Link to comment
Share on other sites

Mě se ten nápad s "AM" libí, aspoň budete mít strach, komu nadáváte v chatu. Nebudete vědět, zda on vám nedá ban...Tak radši nebudete vyvolávat spory. Úprava pravidel jíž byla třeba, pro některé lidi tady jsou složitá..

Jsi vystihl, obojí .. na mě to po "návratu" na forum bylo celkem složitý .. pokaždý když jsem psal jakýkoliv příspěvek radši sem si kontroloval zda neporušuji pravidla .. takhle se mi to líbí, a podle toho chatu co jsem viděl, tak někteří lidi se spíš hádali s moderátorama a prudili je .. potom jim znova nadávali proč jim dávají var a pod... todhle nemá cenu, jsou z toho zbytečný problémy .. nevim proč se některejm lidem tady nelíbí že jsou moderátoři skrytí .. mě se spíš zdá že jim de o jejich "spamovací" a né zrovna "slušný" přízpěvky a texty do chatu .. teď se budou víc bát ;) ..

Link to comment
Share on other sites

Moderátor má být vidět jako moderátor aby pomáhal lidem a ne aby se skrýval aby hledal lidi co dělají bordel. Prostě moderátor má pomáhat pokud ovšem najde někoho kdo tu děla bordel tak prostě mu dá trest ale jinak bych to nehrotil . :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...