Jump to content

Změna na Pawno.cz. Už finální.


lvalenta

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ať jsem přídu jakýkoli den, tak se tu furt řeší nějaký problém, nevěřím tomu, že tohle bude konečné řešení...

 

To máš pravdu.

Link to comment
Share on other sites

Já nevím, ale všichni tady mluvíte o tom, jak to bude na ho*no. Zažili jste někdy tento systém? Zkoušeli jste ho někdy někde aplikovat? Jak můžete tvrdit že to nebude fungovat? Jasně, je to riskatní ale podívejte se, jak dlouho tu někdo jako správce vydrží? Za ten rok se tu protočily 4 týmy. Takže souhlasím s Lukášovým řešením, už je opravdu čas na změnu.

Link to comment
Share on other sites

Tady se aplikuje pořád něco, za chytráka se řešilo pawno a ne fórum jako takové a problémy s nim. :)

 

Pravda, za chytráka se toto fórum moc neřešilo a možná, že kdyby to tak i pokračovalo, tak by už toto fórum ani nemuselo být. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tady se aplikuje pořád něco, za chytráka se řešilo pawno a ne fórum jako takové a problémy s nim. :)

 

Pravda, za chytráka se toto fórum moc neřešilo a možná, že kdyby to tak i pokračovalo, tak by už toto fórum ani nemuselo být. ;)

Blbost :) fórum se neřešilo, protože nebyl důvod, všichni byli spokojeni, každý respektoval moderátory, což už dnes není. Chodil jsem na pawno i kvůli chatu, teď tam jsou jen samé sra4ky.

Link to comment
Share on other sites

Tady se aplikuje pořád něco, za chytráka se řešilo pawno a ne fórum jako takové a problémy s nim. :)

 

Pravda, za chytráka se toto fórum moc neřešilo a možná, že kdyby to tak i pokračovalo, tak by už toto fórum ani nemuselo být. ;)

Blbost :) fórum se neřešilo, protože nebyl důvod, všichni byli spokojeni, každý respektoval moderátory, což už dnes není. Chodil jsem na pawno i kvůli chatu, teď tam jsou jen samé sra4ky.

 

Se podívej kolik lidí dělá pawn teď a kolik jej dělalo kdysi za časů chytraka. Pravda je, že se to posralo tím, že se dala uživatelům volnost a ještě se to bohužel nedokázalo vyřešit tak, aby tu zase byl klid. Některá děcka tu opravdu nemají respekt z nikoho a ani to nehodlají měnit, ty by se měla vykopat.

Link to comment
Share on other sites

Blbost :) fórum se neřešilo, protože nebyl důvod, všichni byli spokojeni, každý respektoval moderátory, což už dnes není. Chodil jsem na pawno i kvůli chatu, teď tam jsou jen samé sra4ky.

Za chytraka se forum taky resilo, to nekecej, padali tady bany a vary dost casto, ted jak tak vidim tady par lidi nedela pawn ale na forum chodi casto a s lidma se tady "zna" ..

ale jak tak si pamatuju, za chytraka pred +- 2 rokama sem do chatu psal dost casto, to proto ze sem se znal s vice lidma nez dnes .. ted ty lidi bud odesli nebo na me zapomeli .. (př: mach37 nevim vubec kde je) .. ale nemyslim si ze tady lidi nejsou zpokojeny .. ja tady sem v celku zpokojenej .. a ze tady jsou same sra*ky se mi nezda .. taky se tady veci resi .. a aktualni "majitel" fora mi pripada lepsi nez starej chytrak ..

Link to comment
Share on other sites

Blbost :) fórum se neřešilo, protože nebyl důvod, všichni byli spokojeni, každý respektoval moderátory, což už dnes není. Chodil jsem na pawno i kvůli chatu, teď tam jsou jen samé sra4ky.

Za chytraka se forum taky resilo, to nekecej, padali tady bany a vary dost casto, ted jak tak vidim tady par lidi nedela pawn ale na forum chodi casto a s lidma se tady "zna" ..

ale jak tak si pamatuju, za chytraka pred +- 2 rokama sem do chatu psal dost casto, to proto ze sem se znal s vice lidma nez dnes .. ted ty lidi bud odesli nebo na me zapomeli .. (př: mach37 nevim vubec kde je) .. ale nemyslim si ze tady lidi nejsou zpokojeny .. ja tady sem v celku zpokojenej .. a ze tady jsou same sra*ky se mi nezda .. taky se tady veci resi .. a aktualni "majitel" fora mi pripada lepsi nez starej chytrak ..

mach 37 = Cinska polivka :d

Link to comment
Share on other sites

Do půl roka se to zase bude řešit, protože tohle fungovat nebude.. A kdo se chce vsadit, sázím 300,- Kč..

do půl roka? :d si upadl? :d to se bude řešit cca za 2 měsíce a důvod bude, že to je hovadina. :)

PS: sázet se fakt nebudu :d na takovou blbost se ani sázet nedá :d

Link to comment
Share on other sites

podla mňa sa vždy dá spozorovať kto je moderátor :d .. jak sa správa, ako píše v chate, ako sa vyjadruje a pod. :)

Přesně tak a navíc se říkalo že moderátor někoho upozorní, a když nebude reagovat tak dostane uklidňovák. No a to asi tomu dotyčnýmu dojde, že když ho někdo upozornil, že je to třeba mód.. :d je to nedomyšlený a zbytečný. Stačí když si moderátoři udělají respekt a tím to končí.

Jo presne tak :d

Link to comment
Share on other sites

Moderátoři budou mít spec. Ucet

Tak to je ještě větší pi*ovina :facepalm:.. Radši udělej funkci anonymní banování.

to sem mu psal do SZ a odpověď? -- nejsem deb*l dragone. mám to promyšlený ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Moderátoři budou mít spec. Ucet

Tak to je ještě větší pi*ovina :facepalm:.. Radši udělej funkci anonymní banování.

to sem mu psal do SZ a odpověď? -- nejsem deb*l dragone. mám to promyšlený ;):lol:

To vidím.. Ten společný účet je největší hovadina, co jsi mohl vymyslet.. Když někdo odejde tak se musí měnit hesla, potom může nějaký moderátor za něco nabízet přístup k tomuto účtu apod.. Anonymní banování je nejlepší způsob jak to udělat.

Link to comment
Share on other sites

Ten spoločný účet bol môj nápad :) a previedlo by sa to tak že by sa každý deň menilo heslo a poprípade aj meno a každe ráno o 00:00 by moderátori dostali tieto údaje na e-mail alebo do SZ

Link to comment
Share on other sites

Ten spoločný účet bol môj nápad :) a previedlo by sa to tak že by sa každý deň menilo heslo a poprípade aj meno a každe ráno o 00:00 by moderátori dostali tieto údaje na e-mail alebo do SZ

 

Tak tohle je blbost. To nemůže být anonymní moderátor takový, že nemá barvu, má jen práva a když někoho varuje tak "Moderátor vám udělil varování za X" a kdyžtak "Moderátor vam dal ban za X" ...

Link to comment
Share on other sites

Táto nová zmena ohľadom moderátorov sa mi veľmi nepozdáva... Najlepší systém bol vtedy, keď bol 1 správca a pod ním moderátori. Ale treba to vyskúšať a uvidíme ako to dopadne :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...