Jump to content

[BAN] aleskocian


Emppu

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ano to vim

 

patejl jsem myslim vic inteligent nez ty ale hadat se o tom nebudu

 

To pochybuji, protože s takovou inteligencí nemůže nikdo existovat... ehm.. až na tebe..

Tvá inteligence se projevuje u nerozeznání Varu od Banu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Danny-ho 2. účet

Nič si neporušil? Zjavne ide vidieť z archívu konverzácie chatu že si začal na sweeta nadávať. A teraz nám tu ideš hovoriť že si nevinný?

 

Hlasujem pre Permanentný ban

Link to comment
Share on other sites

proč perma kdyz jsem nic neporusil dalsiho jen tu hadku jsem ze sweetem vedli to je trochu nefer za to davata perma

 

Neporusil?

1. Zákaz jakékýchkoliv rasových narážek, napadání náboženských menšin, či různých sekt. (Varování) - narážky na Sweeta

 

4. Zákaz shazování, slovních hříček, či jakéhokoliv urážení uživatelů ve svém podpisu, v chatu či topicu. (2 Týdny - Ban) - na Sweeta i na Patejla

 

15. Nutnost projevení minimální inteligence. (Perma-Ban) - to je snad všem jasný

 

A ke všemu založíš anketu na BAN člověku, který se jen brání tvým narážkám a děláš, jako že on si začal, což není pravda. Teď už víš, proč navrhuju perma

Link to comment
Share on other sites

Ten screen co tu je k tomu ti řeknu jediný, podle mě tohle jsou běžný hádky, který se tady řeší denně, tohle k banu doopravdy nestačí...

Aha.. takže kdyby se tu každý den nadávalo do rodin, stala by se z toho běžná rutina a tudíž by za to nebyl žádnej trest? Bravó :clap:

Link to comment
Share on other sites

Koukám, že to tady hodně rychle upadá ... zbavíš se jednoho dementa a přijdou další ...

 

pro aleskocian: jedinej kdo by měl dostat ban si podle mě ty. Už jenom proto, jak se tady projevuješ ... viz. to jak si začal nadávat sweetovi i přesto, že ti pomohl.

PS: Ty seš inteligentnější než Patejl? Dovol, abych se zasmál. :laugh: :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ale sweet by měl taky dostat ban taky se na tom podilel na te hadce

 

Podilel se na hadce, kterou jsi zacal...

Takže ty:

Porušení pravidla o rasismu (var)

O schazování uživatelů (BAN 2 týdny)

Projevení minimální inteligence (perma)

 

A Sweet porušil jen o schazování uživatelů a to navíc v obraně...

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro Perma podle ostatních a důkazů má jasnou jízdenku :) Modici objednávám pdo něj jízdenku :)

 

Prý jakmile skončí anketa, tak to čeho bude nejvíc to dostane

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro Perma podle ostatních a důkazů má jasnou jízdenku :) Modici objednávám pdo něj jízdenku :)

 

Prý jakmile skončí anketa, tak to čeho bude nejvíc to dostane

 

Jo už aby to bylo co nejdřív nějaký spamery tu nechci

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, pěkné přivítání do kolektivu, měli by jste si vážit že někdo mezi nás přijde a né ho hned odsuzovat k banu. Jste pěkní (s prominutím) ču*áci a jen nadržujete tomu kdo je tu dýl a kdo je Váš internetový kamarád. Jste pěkný mrchy že mu nadržujete, sice jsem tu nebyl když byla ta internetová hádka kterou nikoho nezajímá ale i tak se zeptám: Proč se začali hádat? Když začal nadávat aleskocian tak proč, z jakého důvodu? Snad není takovej retard že někomu začne nadávat bezdůvodně. Vidím v tom vinu na obouch stranách, takže pokud dostane ban aleskocian, měl by i Sweet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...