Jump to content

[BAN] aleskocian


Emppu

Recommended Posts

Hmmm, pěkné přivítání do kolektivu, měli by jste si vážit že někdo mezi nás přijde a né ho hned odsuzovat k banu. Jste pěkní (s prominutím) ču*áci a jen nadržujete tomu kdo je tu dýl a kdo je Váš internetový kamarád. Jste pěkný mrchy že mu nadržujete, sice jsem tu nebyl když byla ta internetová hádka kterou nikoho nezajímá ale i tak se zeptám: Proč se začali hádat? Když začal nadávat aleskocian tak proč, z jakého důvodu? Snad není takovej retard že někomu začne nadávat bezdůvodně. Vidím v tom vinu na obouch stranách, takže pokud dostane ban aleskocian, měl by i Sweet.

napisu ti to znovu.. je to cista pravda ;)

dobre, at mi klidne daji taky ban, kazdej vi, ze ty jsi idiot, kterej jen nadava, prosi, ze chce neco udelat a kdyz mu nekdo poradi, tak se na nej proste vysere... chovas se jak 10. lety decko, nevim kolik ti doopravdy je, ale pokud je ti vic nez 12 let, zamysli se nad tim jak se chovas... pred rokem a pul mi kamarad zalozil temu o unban a ty jsi mi do ni nadaval, jakej jsem idiot, ze me nikdo nechce (hlasovani bylo 15:0 tu chvili) ale ani jsi k tomu nemel duvod, nedavno jsem ti tady poradil a potom jsem rekl "tak to jsi ty, kdo mi tenkrat nadaval bez duvodu" a ty jsi me akorat poslal do prdele, ani jsi nepodekoval za to, ze jsem ti udelal celej script

ja bych tohle neresil, kdyby to byl novacek, ale tenhle clovek je vazne ha*zl, niceho si nevazi a jen se snazi zbavit se lidi, kteri mu jednou rekli "debile" za projeveni jeho minimalni inteligence ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To je mi ale jedno, nesnaž se nikoho změnit, každý je takový jaký je. Tobě může připadat tak jak ti připadá, někomu kdo ho zná to může být dobrej člověk. Já tady na fóru taky nemám pár lidí v lásce a i tak se jim nesnažím vplivnout do ksichtu ban za "minimální inteligenci".

Link to comment
Share on other sites

jak jsem ti řikal deb... tak jsem ti odpovědel na tvoji nadavku a nenadaval si jen mne ale makalovi ktery tu taky byl a slušne se ti zeptal a ty si ho nazval vulgarnim slovem

ja jsem mu nerekl ani jedno sprosty slovo, patejl mu rekl, ze projevuje minimalni inteligenci, ja jsem mu to pote rekl taky a kdyz sem mu konecne po padesate poradil, pochopil to a omluvil se nam, ze to zezacatku nepochopil.. tak nevim co s nim resis .)

Link to comment
Share on other sites

Podľa toho čo som videl tie screeny tak toto nieje na ban.Prestante sa tu navážať do ľudí ktorí sú tu nový (ako hovorí Mort) a pchať sa do prdele tým ktorí majú väčšie hodnosti, ďalej súhlasím aj s Davidom že sa tu z tohoto nesmie stať rutina že si tu každý bude nadávať, proste jednoduchšie by bolo spraviť poriadnu cenzúru...namiesto "k***t" by bolo len "*****".Takže sa konečne uvedomte a prestaňte mu/im nadávať. Nevravím že nespravil chybu ales, ale urobil ju aj sweet.

 

Smile!

Link to comment
Share on other sites

Podľa toho čo som videl tie screeny tak toto nieje na ban.Prestante sa tu navážať do ľudí ktorí sú tu nový (ako hovorí Mort) a pchať sa do prdele tým ktorí majú väčšie hodnosti, ďalej súhlasím aj s Davidom že sa tu z tohoto nesmie stať rutina že si tu každý bude nadávať, proste jednoduchšie by bolo spraviť poriadnu cenzúru...namiesto "k***t" by bolo len "*****".Takže sa konečne uvedomte a prestaňte mu/im nadávať. Nevravím že nespravil chybu ales, ale urobil ju aj sweet.

 

Smile!

O cenzuru nejde, prostě některé lidi nepoučíš. Díky internetu se odbourávají zábrany, které bys při normální konverzaci měl. Takhle se můžeš do kohokoli navážet a nikdo ti nic neudělá. Ano, maximálně dostaneš ban, ale to je v porovnání malý trest s tím, co by se dělo, kdybys takto mluvil na někoho v reálném světě.

Link to comment
Share on other sites

Petr, tiež môžem len súhlasiť.Keby začal ales alebo sweet nadávať niekomu (napríklad mne) v realnom živote na rodinu, tak by letel do nemocnice rýchlo. Ako hovoríš internet odbúrava zábrany, tiež je v tom absolútny príklad mňa. Ja keď si píšem s priateľkou na Facebooku tak sa pohádame veľmi rýchlo a občas tam padnú aj nejaké urážky.Ale v skutočnom živote keď sme spolu by sa nikdy nič také nestalo.

Link to comment
Share on other sites

Podľa toho čo som videl tie screeny tak toto nieje na ban.Prestante sa tu navážať do ľudí ktorí sú tu nový (ako hovorí Mort) a pchať sa do prdele tým ktorí majú väčšie hodnosti, ďalej súhlasím aj s Davidom že sa tu z tohoto nesmie stať rutina že si tu každý bude nadávať, proste jednoduchšie by bolo spraviť poriadnu cenzúru...namiesto "k***t" by bolo len "*****".Takže sa konečne uvedomte a prestaňte mu/im nadávať. Nevravím že nespravil chybu ales, ale urobil ju aj sweet.

 

Smile!

 

aleskocian

T - Bone Mendez

Registrován: ned 14. lis 2010 15:24:40

Příspěvky: 58

"nový"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...