Jump to content

[BAN] aleskocian


Emppu

Recommended Posts

Zdravím. Navrhuji BAN uživatele aleskocian, z důvodu porušení pravidla o schazování uživatelů Už víckrát jsem si všiml, že vyvolává hádky a schazuje ostatní členy fóra... Jednoduše, když se mu tu nelíbí tak ať táhne. Doufám, že nejsem jedinej, koho tím sere.

 

Menší sestřih jeho hlášek za 2 minuty...

scaled.php?server=205&filename=schazovani.jpg&res=medium

 

//EDIT: Přidána možnost perma

Stav před přidáním:

scaled.php?server=825&filename=banhimz.jpg&res=medium

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

rad by se zeptal proc tam neni cela debata jak me naziva deckem šikmakem to by mě zajimalo nevybirej jen jeden řadek ale cely chat kdyby se tu poslalo tak by spiš sweed dostal taky ban

dobre, at mi klidne daji taky ban, kazdej vi, ze ty jsi idiot, kterej jen nadava, prosi, ze chce neco udelat a kdyz mu nekdo poradi, tak se na nej proste vysere... chovas se jak 10. lety decko, nevim kolik ti doopravdy je, ale pokud je ti vic nez 12 let, zamysli se nad tim jak se chovas... pred rokem a pul mi kamarad zalozil temu o unban a ty jsi mi do ni nadaval, jakej jsem idiot, ze me nikdo nechce (hlasovani bylo 15:0 tu chvili) ale ani jsi k tomu nemel duvod, nedavno jsem ti tady poradil a potom jsem rekl "tak to jsi ty, kdo mi tenkrat nadaval bez duvodu" a ty jsi me akorat poslal do prdele, ani jsi nepodekoval za to, ze jsem ti udelal celej script... takovy decka tu vsichni milujou ;)

Link to comment
Share on other sites

a ještě sweet sweetcz-t15173.html dostal uz ban davno za podobnou hadku ale z někym jinym

 

 

a patejl stebou jsem hadal co je slusne co se rika kde tobe jsem neurazel

 

tak treba to prirovnani ke koni me urazilo...potom to ze me, jakozto pracujiciho cloveka kterej s rodicema fakt nebydli nazyvas deckem...

Link to comment
Share on other sites

tak jelikoz hlavni sef nechal pravomoce na moderatorech a jak mi bylo receno slibil ze do chodu fora a uzivatel nebude zasahovat tak nevim koho chces zadat...

Link to comment
Share on other sites

sweet tobe nepišu a nepiš tu me nezajimas nepisu to tobe ale moderatorovi

dobre omlouvam se, nebudu uz do topicu o tvym banu zasahovat, aby se to tu zbytecne nezaspamovalo hadkama a dostal jsi ban co nejdriv :p:)

Link to comment
Share on other sites

Můj screen ukazoval jen na tvoje nadávky na Sweeta. Pak taky na Patejla... scaled.php?server=138&filename=uryvek.png&res=medium

+ tuny spamu s animacema, ale to ted neřešíme.

//EDIT: + rasizmus

Mimochodem, pravidlo 15: 15. Nutnost projevení minimální inteligence. (Perma-Ban)

//EDIT 2: scaled.php?server=42&filename=zasesere.jpg&res=medium

Link to comment
Share on other sites

kvuli lol se nedava perma a kazdy ma pravo okomentovat topic aj kdyz je okomentuji vsechny mam na to pravo a ze jedno unapis lol neni trestne kdyz u ostatnich jsem napsal neco normalniho ze je to napriklad dobre ze se mu to podarilo a tak

Link to comment
Share on other sites

kdyby si ty intosi dostal perma tak to poznas :d to je jedna vec...a dalsi vec...zatim si dle meho nazoru neprojevil znamky alespon nejake inteligence...a to je na perma :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...