Jump to content

[Diskuse] První ban


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Vzpomínáte si kdy jste v SA:MP dostali svůj první ban? Každý ho měl minimálně jednou a zde si můžeme vzájemně zavzpomínat na dávné doby SA:MP :)

 

Můj první ban se odehrál ve slavném Wang Cars ve městě San Fiero. Bylo to zrovna, když celý můj gang pronásledoval bandu z gangu [kill], kteří nám ujížděli na motorkách. Náš gang je přímo nenáviděl, naháněli jsme je po celém městě kdy se jen dalo. Jakmile byl nějaký jejich člen spatřen, celý gang se na něj hned sesypal. Při pronásledování té oné bandy, mě srazilo policejní auto jedoucí nám vstříc se samopaly pálícími z oken. Po srážce jsem dostal krutý smyk a těžce se vyboural prolétnutím výlohou Wang Cars. Konče držkou na střeše převráceného vozidla jsem splašil své prsty zapínajíc ten líbezný cheat V0gelz a sahajíc po Air-Brk ovládání si převraceje svoje vozidlo, rázem to přišlo.

Byl jsem zabanován adminem Lena za využití Air-Brku na týden.

 

A co vy? Pamatujete si svůj první ban? :)

Link to comment
Share on other sites

Heh.

Krutoprísne časy s matoom mojich kamošov na serveri a mňa už nebavili.

Začali mu všetci nadávať a ceng...

Hrač domco5 byl zabanován za nadávky :d :D

Hráč Niko byl zabanován za nadávky :d :D

Hráč Will byl zabanován za nadávky :)

Na skype nám napisal že BAN budeme mať týždeň.

Mali sme ho len 1 deň :d

Link to comment
Share on other sites

btw volgez nemal airbrk či ?

 

Druhý BAN (VG)

no tak ja som dostal ban za volgez pri VG :d (official - netopeer) som naháňal jedného zbohatlíka (vždycky som musel mať najviac money na servery nwm prečo :d) a v tom ma specoval admin (mal som god mod xDDD) a vtedy nebol ešte žiadny texter ako teraz a on sa ku mne portol (ja som si ho nevšimol) a pálil po mne zo zadu a keď mi nič neubral ban :d bohužiaľ perma :d

 

Prvý BAN ("Návrat do Los Santos")

Ak ste tento server nehrali, prišli ste o veľa... bolo to ako lvdm by smrtak lenže v LS :d a krajšie no a tam nebolo ukladanie účtov, ale banka tam bola :d takže po odpojení vám zmizli peniaze aj v banke aj pri sebe :d no a jeden kamarát (KaVi) mi dal program (neviem ako sa volal, ale ikonka na windowse bola taka "krava" a bol to taky Trainer než cheat) a s ním som si vedel dať peniaze, ale iba 999 999 999 :d (bola tam proti tomu ochrana ako pri exise - timer, cyklus a ak má niekto viac ako 999 999 998 tak kick) no ale ten timer sa vyvolal raz za 2 sekundy :d takže ja som zo šťastím sa postavil nad pickup banky dal si keš a rýchlo to uložil do banky :d a takto som to omylom poslal jednému adminovy a jeho to hneď nato kickclo :d a ďalší mi dal ban xD

Link to comment
Share on other sites

muj prvni ban byl na RZE, kde sem byl afk na moste tak me kickl lama admin tak sem se pripojil a poslal ho do prde*e a on me dal ban :d

 

druhy a dalsi bany hacky rze :d :D

Link to comment
Share on other sites

Muj prvni ban sem dostal na serveru s modem realny zivot 4.7 dal mi ho Admin Maffis bylo to nejak kvuli tomu ze sem mel namitky na jeho chovani a dostal sem ban s krasnym duvodem ze se ko**t bylo to jeste na sa-mp 0.2x

Link to comment
Share on other sites

První ban jsem dostal na nějaké [HUN] Party Serveru, verze tehdy 0.1b, příšerně se to lagovalo... Tak jsem "Fuck the shit lag" :d A měl jsem štěstí že jsem dostal ban :)

 

Vrátil bych ty časy :)

Link to comment
Share on other sites

Prvy ban som dostal myslim na WTLS , ked zacali Floodovat superparbu.

A ja ako jej byvaly verny hrac , som im isiel nadavat a spamovat reklamu :d

Ja aj par kamosov sme tam spravili riadny bordel , kedze ani jeden admin nebol na serveru :d

potom tam jeden prisiel , a v momente bolo rozdanych 28 Banov :d

Link to comment
Share on other sites

Môj prvý ban bol už veľmi veľmi dávno.. ešte keď som len začínal hrať SA:MP na 0.1b

Bolo to za nejakú totálnu blbosť, už si nepametám čo.. asi ukradnutie auta alebo lagy..

Link to comment
Share on other sites

Muj prvni ban byl, kdyz jsem si spletl id a zabanoval sebe :\

 

Prvy ban som dostal myslim na WTLS , ked zacali Floodovat superparbu.

A ja ako jej byvaly verny hrac , som im isiel nadavat a spamovat reklamu :d

Ja aj par kamosov sme tam spravili riadny bordel , kedze ani jeden admin nebol na serveru :d

potom tam jeden prisiel , a v momente bolo rozdanych 28 Banov :d

 

Sorry za off-topic, ale WTLS nikdy neprovadelo zadne utoky na jakekoliv servery. To vam rekli admini na SP pouze z toho duvodu, aby odvedli pozornost od toho, ze nedokazou svoje servery zabezpecit a aby to mohli na nekoho hodit. Takze to tu nepis jako nejakej pravdivej fakt, protoze to pravda proste neni.

Link to comment
Share on other sites

Myslím že jsem dostal první ban na RZE8 za to, že jsem zabil hráče, který měl u sebe 2 Mega :d a ten "nejlepší admin na světě" neviděl jinou možnost, než ban :d

Link to comment
Share on other sites

Myslím že jsem dostal první ban na RZE8 za to, že jsem zabil hráče, který měl u sebe 2 Mega :d a ten "nejlepší admin na světě" neviděl jinou možnost, než ban :d

xDDD To jsou ti "profesionální administrátoři" :d :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...