Jump to content

ZÁHADNÉ ZVUKY & REÁLNÉ PEKLO?


Danny

Recommended Posts

 

Ahoj! dňa 18.01.2012 známy český vlogger AdamJícha uverejnil na YouTube video, že vrajže ide o peklo, sám som o tomto už dost zistoval, znie to epicky, dnes spať nebudem :) to my je jasné, ale rád by som bol kebyže vidím vaše názory na toto.. táto vec ma fakt dosťi zaujala.. koho nie že :p píšte čo si o tom myslíte.. ja osobne som v koncoch ://

Link to comment
Share on other sites

Sám som tieto zvuky zažil, v Bratislave. Bol som v škole, bolo asi 10 hodín (Dátum neviem) Rozhodne to Nieje Fake.

Najprv sme si mysleli že to je Poplach pred nejakou vojnou, no nebol, bolo to presne toto :)

Link to comment
Share on other sites

Tak kdybych si mnel mezi temi teoryemi vybrat, takto konec sveta nebude, nejvic se priklanim k ty verzi ze prejdeme z deviti pekel do trinacti nebi :d Taky podle mayu.

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, taktéž jsem slyšel minulý víkend tyto zvuky a v Pondělí mi to potvrdil i spolužák a řekl přesný čas i den, ve který jsem to slyšel i já. A to od sebe bydlíme 15km, takže letadlo to nebylo ;)

Link to comment
Share on other sites

Na něco se zeptám je možné, že to slyším doma prostě po tom co sem toto přečetl asi(15mni po) slyším zvuk je to spíš takové šumění je strašně divný, ale spíš se mi zda, že to mám jen v hlavě. Už to ale trvá tak 10 minut

Link to comment
Share on other sites

Tohle video už jsem viděl asi před týdnem. Víc než záhadné zvuky mě znepokojuje to realné peklo. Protože to je vážně dost hnusný... Nedokážu si to vysvětlit jako asi nikdo jiný, ale fakt to mě z toho všeho dostalo nejvíc. Fakt hnus.

Link to comment
Share on other sites

Ten divny zvuk mi strasne pripomina zvuky vybojov vysoko napetoveho trafa (na 50Hz pripadne 100Hz) z mikrovlnky.

 

a k tym hlasom z podzemia... No mohly na to chytat pravdepodobne nejake radiove vlny, alebo sa proste prekopali do ciny :d

Link to comment
Share on other sites

Já zase slyším často ze středu našeho města večer troubení jak zaoceánské lodi přitom není tam žádna prumyslová činnost a nic divné :)

Link to comment
Share on other sites

Prečo by to malo byť v správach a ja si myslím že to není fake... zvláštne veci vidávame aj počujeme. Sú to paranormálne javy a keď to človek nevie vysvetliť tak to hneď nemôže byť fake.

 

A všetci čo tu trepete o mayoch tak to není celkom pravda nič nepredpovedali iba začne nový cyklus 21.12.2012

Link to comment
Share on other sites

Na něco se zeptám je možné, že to slyším doma prostě po tom co sem toto přečetl asi(15mni po) slyším zvuk je to spíš takové šumění je strašně divný, ale spíš se mi zda, že to mám jen v hlavě. Už to ale trvá tak 10 minut

 

me taky tady neco huci :think: aha to je mikrovlnka .. :hehe:

 

Jinak tyhle zvuky jsou normalni ja stale slycham v nocich podobne zvuky jako praskani zeleza nebo uvidim svetlo co hned zmizi atd.. ale nebojim se..

Duchove a Mimozemstani jsou konec koncu na nasi strane :)

 

dnes spať nebudem :)

 

Me to teda neprislo ani trosku strasidelne :eh:

Link to comment
Share on other sites

vsetci rozpravate o pekle o vsetkom omg tak skapes budes v pekle hotovo... :-)

Toto video mi pride trapne... celkovo...

A co hovori NASA? ze k nam nemieri asteroid a co hovorili? ze v roku 2012 nehrozia ziadne erupcie a co bolo v spravach erupcie najvacsie za 7 rokov omg zobudte sa ludia tolko veci sa deje vo svete nasa mozno uz davno vie o konci sveta mozno vedia co bude po smrti mozno objavili mimozemstanov ale taky clovek ako som ja a vy sa o tom nedozviete nikdy...

ps. neverte vsetkemu co je na nete net je jedna velka picovina...

Link to comment
Share on other sites

vsetci rozpravate o pekle o vsetkom omg tak skapes budes v pekle hotovo... :-)

Toto video mi pride trapne... celkovo...

A co hovori NASA? ze k nam nemieri asteroid a co hovorili? ze v roku 2012 nehrozia ziadne erupcie a co bolo v spravach erupcie najvacsie za 7 rokov omg zobudte sa ludia tolko veci sa deje vo svete nasa mozno uz davno vie o konci sveta mozno vedia co bude po smrti mozno objavili mimozemstanov ale taky clovek ako som ja a vy sa o tom nedozviete nikdy...

ps. neverte vsetkemu co je na nete net je jedna velka picovina...

 

ps. v dnešnej dobe je vśade cenzúra aj v knihách a v tlačoch a na internete nájdeš aspoň trocha tej pravdy lebo tam majú prístup aj obyčajný ludia ;)

Link to comment
Share on other sites

vsetci rozpravate o pekle o vsetkom omg tak skapes budes v pekle hotovo... :-)

Toto video mi pride trapne... celkovo...

A co hovori NASA? ze k nam nemieri asteroid a co hovorili? ze v roku 2012 nehrozia ziadne erupcie a co bolo v spravach erupcie najvacsie za 7 rokov omg zobudte sa ludia tolko veci sa deje vo svete nasa mozno uz davno vie o konci sveta mozno vedia co bude po smrti mozno objavili mimozemstanov ale taky clovek ako som ja a vy sa o tom nedozviete nikdy...

ps. neverte vsetkemu co je na nete net je jedna velka picovina...

Nedělej z nás laskavě idioty. Věř si čemu chceš... ale rozhodně neser do lidí svoje moudra, kterým věříš jen ty samotný a názory ostatních jsou dle tebe frašky... Takové lidi já nesnáším.

Link to comment
Share on other sites

jasne tupec ale ked niekto rozprava o inych picovinach ako su mimozemstania atd to je presne to iste o com vravim aj ja tak ty nenavidis ani toho cloveka co sem dal to video? trapko daj si facky

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Kdysi jsem s Valentou polemizoval o teorii výběru..

 

Tedy emzáci přifrčí, vyberou pár speciálních maníků a zase odletí a nechaj zbytek smrdět na svejch blitkách... Mluvili jsme o tom asi cca před rokem, až dvěma... Nebylo by príma vypadnout z týhle zasraný planety?

Link to comment
Share on other sites

jasne tupec ale ked niekto rozprava o inych picovinach ako su mimozemstania atd to je presne to iste o com vravim aj ja tak ty nenavidis ani toho cloveka co sem dal to video? trapko daj si facky

Nevím co to meleš za sračky, přečti si ještě jednou co jsem napsal. Diskuze (přemýšlet a diskutovat nad určitou myšlenkou) a vnucení a zároveň označování lidí za idioty je velký rozdíl... A nevím, komu cpeš ať si dá facku. Buď si jí dej ty sám, nebo drž hubu.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Kdysi jsem s Valentou polemizoval o teorii výběru..

 

Tedy emzáci přifrčí, vyberou pár speciálních maníků a zase odletí a nechaj zbytek smrdět na svejch blitkách... Mluvili jsme o tom asi cca před rokem, až dvěma... Nebylo by príma vypadnout z týhle zasraný planety?

A ti milý ezáčci tě pěkně odvezou k nim domu polozej na nalestenej chromovej stul rozrezou a sezerou :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...