Jump to content

[Rok 2012] Co se stane? [Diskuse]


Guest

Recommended Posts

O tomhle muzeme jen spekulovat. Zda je to pravda nebo ne, zjistime az ten den. Jen bych rad podotknul, ze mayove nejsou jediny, kteri ten den oznacili za konec sveta. Najdete to v bibly a dalsich knihach ci hyeroglifech (bo jak se to pise).

 

Jinak ma ke konci roku dojit k prepolovani zeme (vsechny planety vcetne slunce budou v rovne primce). Tohle zpusobi velke zmeny v prirode. Nikdo netusi, jake nasledky to vubec bude mit :)

 

Dale se nam do toho pripletou velke slunecni erupce, coz na nejakou dobu vyradi satelity. Muze to dojit i k vypadku elektriny. Zalezi jak velka erupce to bude.

 

Jsme v pasu spousty meteoritu. Staci klidne kaminek o prumeru treba 20 metru ktery dopadne na zem, a jsme odrovnany. A proc na nas jeste nic nespadlo? Protoze to zachytava Jupiter, kolem ktereho ty meteority prolitavaj. Jenze nemuze odchytit vsechny a jednou nas trefi...... mimo jine znicit nas muze i uboha kometa, pokud na to bude mit urcitou rychlost.

 

Miri na nas planetka. Dokud se nevymsli zpusob odkloneni, zasahne nas.

 

Na zemi hrozi dalsi globalni valka. To je fakt, ktery nas drive ci pozdeji nemine.

 

Pocasi. Prijde vam letosni pocasi normalni? Prijdou vam normalni karastrofy v roce 2011?

 

Lidstvo je predurcene k zahube. Jsme prilis zavysli na technologie a veci, ktere nam ulehcuji zivot. Staci nejaka mensi zmena, a vychcipame jako mor.

 

A mimozemstane? To je zase jina kapitola...

 

PS: Za pripadne chyby se omlouvam, psal jsem to na telefonu.

přesně tak, všechny nejdůležitější body jsi zde uvedl, jeti diskuze na hodně dlouho

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mně je jedno jestli bude konec světa nebo ne. Já mám svůj kryt a v něm přežiju všechno :d

funny-end-of-the-world-bunker-Nokia.jpg

 

i radiaci o sile nekolik 1000 mikro Tesla? :d

 

No jedna vestkina predpovedala zaciatok 3. svetovej vojni 11.2011 ktora aj zacala niekde pri iraku ci kde a postupne sa bude rozsirovat na europu.

 

Ono to neni asposobene anio tak tym ze sme zavisli na technike ale tym ze skoro kazdy dominantnu vladu nad ostatnymi. Tak snad kazdy chce byt uspesny, zarabat velke prachy za nic nerobenie a vsetko mat a byt najlepsi len si niektory neuvedomuju ze materialne veci niesu vsetko a vedomosti su 100x viac ako veci.

Link to comment
Share on other sites

Co na tohle říct. Já si myslím že něco bude, ale nebude to konec světa. Uvidíme, necháme se překvapit. Takže nehrotit :klidek:

Link to comment
Share on other sites

vtipeky.jpg

 

Může se stát cokoli, nemusí se stát nic. Podle mě je lepší ani nespekulovat, co bude a co ne, stejně to nějak neovlivním, akorát si tím zvyšují strach z příchodu 21.12.

Link to comment
Share on other sites

Díky všem, kteří se přpojili k diskusi :)

 

Můj názor je takový, že at se stane cokoliv, nebude to nic malýho pro lidstvo ani pro zvířectvo. Já sám si myslim, že je hodně zaímavej výskyt těch kruhů v obilí, který sou fascinující, nejen tím že se objevují z ničeho nic, ale tím jak sou propracovaný a jak imitujou mayské ale nejen jejich symboly ;)

 

Necháme se překvapit a uvidíme co se stane :)

Link to comment
Share on other sites

Mně je jedno jestli bude konec světa nebo ne. Já mám svůj kryt a v něm přežiju všechno :d

funny-end-of-the-world-bunker-Nokia.jpg

 

i radiaci o sile nekolik 1000 mikro Tesla? :d

 

No jedna vestkina predpovedala zaciatok 3. svetovej vojni 11.2011 ktora aj zacala niekde pri iraku ci kde a postupne sa bude rozsirovat na europu.

 

Ono to neni asposobene anio tak tym ze sme zavisli na technike ale tym ze skoro kazdy dominantnu vladu nad ostatnymi. Tak snad kazdy chce byt uspesny, zarabat velke prachy za nic nerobenie a vsetko mat a byt najlepsi len si niektory neuvedomuju ze materialne veci niesu vsetko a vedomosti su 100x viac ako veci.

 

Válka v iraku skončila ne ? Aspon amerika odvolala svoje vojaky ... Jinak si myslím že za chvíli bude válka v IRANU ! Protože tam je nějake to podezdření z výroby nějaké te jaderné zbraně (to byl i ten samý důvod proč se válčilo v Iráku .. Jenže se podezdření nepotvrdilo) ... Jinak nedavno nějaky vědec udělal nějaky vir co by zabil určitě více než polovinu lidstva protože se přenáší vzduchem ;) Jinak válka jaderná někomu rupne v bedně a tež sme v prdeli ..

Link to comment
Share on other sites

Lidé, co ztrácejí čas nad tímhle tím musí mít vskutku nudný život. Takových předpovědí už byly mraky, jako mé oblibené můžu uvést Jehovisty, jejichž představitele předpověděli konec světa už 3. tuším. Důvod je prostý, moc..ačkoliv to je zase jiná. I když musím uznat, že je to velmi zajimavé a koneckonců, v historii máme plno záhad jako třeba vznik pyramid atc (stejně si myslím, že u nás přistávaly golaudské mateřské lodě, ale asi moc žeru stargate :d).

 

Indicie k 2012 jsou zajimavé, ale to je tak asi všechno. 2012 má dojít k přepolování a dalším věčem, ale spekulovat o konci světa.. je mrhání drahoceným časem. Vy to koneckonců nijak neovlivníte. Kdybyste radši řešili opravdové dění kolem sebe, které se vás týká. Zajimavé je třeba sledovat aktualní ekonomickou krizi. A dějiny ukazují, že každou krizi kapitalismu vyřešila válka. Máme se tedy na co těšit :).

 

http://www.ostrava-online.cz/blogy/cikansky-rasismus-posvecen-vrchnim-soudem-v-praze. Hnus. Za první republiky bylo dovoleno cikány střílet kvůli množství zločinu, které páchaly (pouze chcu poukázat, že problém není a nebyl pouze v dnešní době - nemám to etnikum rád (a navzdory tvrzení všelijakých pseudohumanistů, je přirozené zobecňovat..taky říkáme, že amící jsou nadutí a hrdí na každou hovadinu, která pochází z ameriky, je to rasistické? Ačkoliv proti těm co se snaží integrovat nic nemám). Nyní, jsou ze strany státního aparátu neustále nadřazování nad ostatní. To jenom prohlubuje sociální napětí a obyvatelstvo se radikalizuje.. ve výsledku to pak odskáčou i ti slušní cikáni.

Link to comment
Share on other sites

Pokud vás dané téma nezajímá, tak ho aspoň laskavě nezesměšňujte a nepiště na každém rohu, jak tohle téma je naprosto napíču a jak jsou všichni čůraci, když o něm píšou. Jsou tu i tací, které to zajímá. To že si vy hrajete s panenkami Barbie taky nemusí každého zajímat.

Link to comment
Share on other sites

Náš kalendár sa začal od narodenia Krista ale bolo ešte všeličo predtým čiže ten rok 2012 mohol byť vtedy keď boli dinosaury . Je to proste internetový podvod na ktorom sa krásne zarobí a pomrie veľa ľudí . Je blbosť to len vôbec tušiť , nevieš či zajtra na teba nespadne televízor ktorý vyhodí nejaký cigáň a nevieš či skončíš v nemocnici . Dragon prepáč ale založil si dementnú tému .

 

Ty musis byt asi vazdne imbecil. Je to prepocitane na nas cas. Mayovia pouzivali 20tkovu sustavu a ak sa nemylim tak zapis v 5 cifrach #.#.#.#.#

Maysky kalendar je nekonecny a nemaju ako dojst dni, on sta dookola opakuje.

Ta vojna nvm kde presne bola, z geografije sem levej :d

 

PS: ked boli dynosaury? si snad delas prdel vsak vtedy ani mayovia neboli :d Jak by natom asi niekdo zarobil? Predajom dozimetrov? :d Jediny dement si tu ty, nemas ani prehlad o okolnostiach danej temy hlavne ze tu vyvracias jej tvrdenie.

Link to comment
Share on other sites

Lidé, co ztrácejí čas nad tímhle tím musí mít vskutku nudný život. Takových předpovědí už byly mraky, jako mé oblibené můžu uvést Jehovisty, jejichž představitele předpověděli konec světa už 3. tuším. Důvod je prostý, moc..ačkoliv to je zase jiná. I když musím uznat, že je to velmi zajimavé a koneckonců, v historii máme plno záhad jako třeba vznik pyramid atc (stejně si myslím, že u nás přistávaly golaudské mateřské lodě, ale asi moc žeru stargate :d).

 

Indicie k 2012 jsou zajimavé, ale to je tak asi všechno. 2012 má dojít k přepolování a dalším věčem, ale spekulovat o konci světa.. je mrhání drahoceným časem. Vy to koneckonců nijak neovlivníte. Kdybyste radši řešili opravdové dění kolem sebe, které se vás týká. Zajimavé je třeba sledovat aktualní ekonomickou krizi. A dějiny ukazují, že každou krizi kapitalismu vyřešila válka. Máme se tedy na co těšit :).

 

http://www.ostrava-online.cz/blogy/cikansky-rasismus-posvecen-vrchnim-soudem-v-praze. Hnus. Za první republiky bylo dovoleno cikány střílet kvůli množství zločinu, které páchaly (pouze chcu poukázat, že problém není a nebyl pouze v dnešní době - nemám to etnikum rád (a navzdory tvrzení všelijakých pseudohumanistů, je přirozené zobecňovat..taky říkáme, že amící jsou nadutí a hrdí na každou hovadinu, která pochází z ameriky, je to rasistické? Ačkoliv proti těm co se snaží integrovat nic nemám). Nyní, jsou ze strany státního aparátu neustále nadřazování nad ostatní. To jenom prohlubuje sociální napětí a obyvatelstvo se radikalizuje.. ve výsledku to pak odskáčou i ti slušní cikáni.

 

sorry ale premna to pride zaujimave, ja si zas myslis ze lide straceji cas tym ze huli travu a pak sou dny/tydny mimo a ani nevedej o co go.

 

PS: Toto su Mayovia nie nejake cirkevne reci, tak sem prosim netahajte nic o predovediach nejakych sfanatyzovanych krestanskych curakoch nebo co.

Link to comment
Share on other sites

Lidé, co ztrácejí čas nad tímhle tím musí mít vskutku nudný život. Takových předpovědí už byly mraky, jako mé oblibené můžu uvést Jehovisty, jejichž představitele předpověděli konec světa už 3. tuším. Důvod je prostý, moc..ačkoliv to je zase jiná. I když musím uznat, že je to velmi zajimavé a koneckonců, v historii máme plno záhad jako třeba vznik pyramid atc (stejně si myslím, že u nás přistávaly golaudské mateřské lodě, ale asi moc žeru stargate :d).

 

Indicie k 2012 jsou zajimavé, ale to je tak asi všechno. 2012 má dojít k přepolování a dalším věčem, ale spekulovat o konci světa.. je mrhání drahoceným časem. Vy to koneckonců nijak neovlivníte. Kdybyste radši řešili opravdové dění kolem sebe, které se vás týká. Zajimavé je třeba sledovat aktualní ekonomickou krizi. A dějiny ukazují, že každou krizi kapitalismu vyřešila válka. Máme se tedy na co těšit :).

 

http://www.ostrava-online.cz/blogy/cikansky-rasismus-posvecen-vrchnim-soudem-v-praze. Hnus. Za první republiky bylo dovoleno cikány střílet kvůli množství zločinu, které páchaly (pouze chcu poukázat, že problém není a nebyl pouze v dnešní době - nemám to etnikum rád (a navzdory tvrzení všelijakých pseudohumanistů, je přirozené zobecňovat..taky říkáme, že amící jsou nadutí a hrdí na každou hovadinu, která pochází z ameriky, je to rasistické? Ačkoliv proti těm co se snaží integrovat nic nemám). Nyní, jsou ze strany státního aparátu neustále nadřazování nad ostatní. To jenom prohlubuje sociální napětí a obyvatelstvo se radikalizuje.. ve výsledku to pak odskáčou i ti slušní cikáni.

 

sorry ale premna to pride zaujimave, ja si zas myslis ze lide straceji cas tym ze huli travu a pak sou dny/tydny mimo a ani nevedej o co go.

 

PS: Toto su Mayovia nie nejake cirkevne reci, tak sem prosim netahajte nic o predovediach nejakych sfanatyzovanych krestanskych curakoch nebo co.

Ať žije Bloodman! Chci říct: Souhlasím.

Link to comment
Share on other sites

Asi jsem to napsal moc agresivně :d, to se omlouvám. Jo, určitě to je zajimavé, s tím souhlasím. Ostatně Mayové jsou velmi zajimavý národ a je to záhada sama o sobě, jejich technologie byly velmi nadčasové a je také zajimavé, jak rychle jejich vyspělá kultura poté upadla do "primitivismu".

 

V roce 2012 se stane několik zajimavých astrologických úkazů. Ale teorie o konci světa považuji za nesmyslné. Je to mediální kachna, která na sebe samozřejmě trhá pozornost. Napsat jenom tak, že končí tento rok Majský kalendář nemá takový ohlas, jako k tomu přidat - bude konec světa? Jenom jsem chtěl říct, že jsou u nás důležitější a realnější problémy :).

Link to comment
Share on other sites

Zdravím všechny ve spolek

Už delší dobu brouzdám po netu a jen tak si sem tam přečtu články týkající se zahr.politiky a celkově vývoje okolo nás, a můj názor na to?

Měl jsem možnost mluvit s pár lidma kteří kdysi prožili tzv. studenou válku a dobu kdy už párkrát byla na spadnutí 3.světová válka např. kubánská krize atd. , tenkrát to dopadlo dobře , ale Ti samí lidé mi řekli že tenkrát neměli tak špatný pocit a strach , jako s toho co se děje teď, rozhlédněte se okolo sebe , všude jsou nepokoje týkající se čím dál tím větší prohlubně mezi chudými a bohatými, nezaměstnanost, bída, čím dál víc válek, protestů a nepokojů , vzrůstá zbrojení , války o ropu a celkově o nerost. bohatství atd. Snad poslední věta, já sám jsem celkově optimista , ale s toho co se děje mám pocit a jsem si skoro jistý tím že něco přijde a nebude to dlouho trvat.

Hezký den a nebo večer přeje Pavel

Link to comment
Share on other sites

Jen pro vysvětlení ... majský kalendář je nekonečný..

Jelikož máyové předpokládali že čas se točí v kruhu,ne že je to přimka..

Tomu že čas se točí v kruhu nasvědčuje i to že podle vědy konec světa už 3x nastal,na rok 2012 nepřimí naráží i ta vaše bible .. (pardon jsem ateista ... pro mě ma bible stejnou cenu jako obrázková knížka pro děti)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

21.12.2012 má být podle symbolistů rok setkání s vládci hvězd. Tzn. buď se setkáme s emzáky, nebo budou mít astrologové nádhernou podívanou.

Link to comment
Share on other sites

Tak odomna poviem ze koniec sveta raz nastane skor ci neskor to je fuk i tak zemreme raz.Dialsou vecou je ze vedci potvrdily ze 2012 mize na slnku nastan nejaka reakcia ktora zposoby totalne skolabovanie elektroniky - mobily internet pocitace .... to bude koniec mladeze :d . Ale taktiez povedaly a vyvijaju aj obranu ze na zem mopze spadnut asteroid o nieco vetsi jak mesiac a rozdrti zem ale vyvijaju niaku kozmicku pusku ci co co by ho mala znicit ba poly a polovyce vybuchom oddialit od seva tak aby nezasiahly zem ale osobne mi to je zatial ukradnute :) uzivajme si kym sa dá toť nech nás ženie vpred!

Link to comment
Share on other sites

Konec světa už je jenom tím, že tu sou skurvení cigáni ..

moderator a ktomu skurveny rasisticky k***t .... a k teme .. myslim že sa niečo stane ale nebude to take katastrofalne .. možno ludia dostanu rozum a postrielaju skurvenych rasistov jako je DON :)

Link to comment
Share on other sites

Konec světa už je jenom tím, že tu sou skurvení cigáni ..

moderator a ktomu skurveny rasisticky k***t .... a k teme .. myslim že sa niečo stane ale nebude to take katastrofalne .. možno ludia dostanu rozum a postrielaju skurvenych rasistov jako je DON :)

tak se zase uklidníme ;) aby tu nebylašpatná krev ;) tohle je diskuse ne místo na hádky ;) at je rasista nebo neni - jak říkám "na každou svini se vaří voda" zlej člověk, kterej den co den někomu ubližuje at vědomě nebo nevědomě to časem pochopí a bude litovat toho jak se choval, protože až bude mít chvilku, kdy sám něco nězvládne a bude potřebovat pomoc, tak ten, kterýmu ubližoval mu neřekne, že nepomuže ;) , ale pomůže mu, aby mu dokázal, že neni takovej jako on ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...