Jump to content

[Rok 2012] Co se stane? [Diskuse]


Guest

Recommended Posts

Konec světa už je jenom tím, že tu sou skurvení cigáni ..

moderator a ktomu skurveny rasisticky k***t .... a k teme .. myslim že sa niečo stane ale nebude to take katastrofalne .. možno ludia dostanu rozum a postrielaju skurvenych rasistov jako je DON :)

... Si nikdy neviděl cigana ne ? :d že tak mluvíš ? a nebo sám si :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konec světa už je jenom tím, že tu sou skurvení cigáni ..

moderator a ktomu skurveny rasisticky k***t .... a k teme .. myslim že sa niečo stane ale nebude to take katastrofalne .. možno ludia dostanu rozum a postrielaju skurvenych rasistov jako je DON :)

... Si nikdy neviděl cigana ne ? :d že tak mluvíš ? a nebo sám si :d

jestli se chcete hádat tak si běžte jinam nebo si založte topic o rasismu ... ale sem to sakra netahejte ... tohle je diskuse o uplně inym tematu ...

Link to comment
Share on other sites

... Si nikdy neviděl cigana ne ? :d že tak mluvíš ? a nebo sám si :d

no zopar ich poznam a su v pohode ja niesom a aj keby jaky je dovod na dyskriminaciu?? ... podla mna sa clovek ma posudzovať každy osobitne a nie podla predsudkov .. a ked to bude podla predsudkov tak coskoro ten koniec sveta bude ci to mayovia predpovedali alebo nie

Link to comment
Share on other sites

... Si nikdy neviděl cigana ne ? :d že tak mluvíš ? a nebo sám si :d

no zopar ich poznam a su v pohode ja niesom a aj keby jaky je dovod na dyskriminaciu?? ... podla mna sa clovek ma posudzovať každy osobitne a nie podla predsudkov .. a ked to bude podla predsudkov tak coskoro ten koniec sveta bude ci to mayovia predpovedali alebo nie

Souhlasím. Je třeba posuzovat každého jednotlivě, jsou jedinci co se bezproblému integrovali, ale je jich pár (proti těm nic). Proti těm, co se integrovat nechcou je však třeba tvrdě zakročit. Stát činí kroky přesně opačné, neustále tu probíhá "pozitivní dikriminace" - viz článek, který jsem sdílel výše. Přímým důsledkem je pak, že se společnost začně radikalizovat, lidem se není možno divit, že pak berou spravedlnost do vlastních rukou, když se ze strany státu zastání nedočkají.

 

Případ Aničky byl v minulosti strašně medializovaný a všichni žháři dostali výjmečný trest (já souhlasím). Ale jak je možné, že ta mrdka z Krupky odejde jenom s 5 letým trestem a soud výjde z rozsudkem, že nebyl prokázán rasistický podtext? Já osobně bych těm náckům pomohl ho dokopat v tom přikopu zmrda :). A nejedná se jenom o tohle to, sám mám osobní zkušenost jak to u soudů v takových to případech funguje. A pokud tu nebude stejný metr, společnosti jednou dojdou nervy a odskačou to, bohužel, i ti slušní. V tom semnou souhlasíš ne?

Link to comment
Share on other sites

no hej suhlasim ale to podla mna nieje chyba "ciganov" to je chyba statu že si nevie vyriešit zakladne problemy ... keby ma jak vraviš rovnaky meter pre každeho ver tomu že vela by sa ich zmenila a ked nie tak by sa stavali nove veznice a nebola by nezamestnanot taka vysoka :d ... ale kedže to tak nieje tak je jasne že smerujeme do zahuby skor ci neskor sa nieco velke udeje a až tym sa začnu nepokoje a casom konec sveta :) ... ktory si inak aj zaslužime ved tejto zemi sme nepriniesli nič normalne len devastovanie a skazu ... kiež by bol 2012 posledny a po nas by prišiel niekto rozumny ;)

Link to comment
Share on other sites

no hej suhlasim ale to podla mna nieje chyba "ciganov" to je chyba statu že si nevie vyriešit zakladne problemy ... keby ma jak vraviš rovnaky meter pre každeho ver tomu že vela by sa ich zmenila a ked nie tak by sa stavali nove veznice a nebola by nezamestnanot taka vysoka :d ... ale kedže to tak nieje tak je jasne že smerujeme do zahuby skor ci neskor sa nieco velke udeje a až tym sa začnu nepokoje a casom konec sveta :) ... ktory si inak aj zaslužime ved tejto zemi sme nepriniesli nič normalne len devastovanie a skazu ... kiež by bol 2012 posledny a po nas by prišiel niekto rozumny ;)

 

Štát by rád riešil problémy ale za 1.) Sme v EU a za 2.) Sme v aliancii OSN za 3.) Uź sme kvôli socialným dávkam úplne zadĺžený a ideme čo raz viac do krachu. a 90% rómov nie su prispôsobivý apoň keby nemali cez 10 detí

 

a k téme: KONIEC SVETA? Možno tak koniec našej planéty ale takýto svet ako ho mi vidíme nikdy nezanikne... aspoňm dúfam :)

Link to comment
Share on other sites

Jestly ještě můžu tak poslední věc co bych chtěl napsat k těm cigánům ... Jsou to ohromné čorky .. Mě přepadli 2 cigáni a to sem měl asi 7 let .. Nebudu přebírat hromadu skažených vajec kvůli tomu že tam je 5 dobrých prostě je všechny vyhodím! Jsou ohromně vychcaní nerobí a chodí krást pod 5000 takže jím to prochází ... Mě by osobně stačilo kdyby se zvětšilo více těch co chtěji studovat, pracovat a nejenom žít z daní dále aby na všechny byl stejný metr ! Doprdele všichni se jich bojí nebo co ? Když přepadnou bílého tak nic.. Když je to naopak tak bílý má na krku rasistický utok a určitě by to bylo ve všech médiich jako třeba "první vražda"... Starý pán se bránil těm hajzlum tak je postřílel a teď ten co přežil mi niiiiic mi nekradeeem ... A Pán byl prý pomlácený a ti hajzli ještě neměli čistý trestní rejstřík! Nebo sem viděl video jak cigáni hulákají před policajtama na bíle vy mrdky špinavý český.. vy kurvy český ... a policajti nic ani je neuklidnovali a kdyby bílý no to by sním dopadlo asi špatně že ... Jako kde to sme ? .. To je asi všechno co sem chtěl říct.. A dragone neboj se už tu nenapíšu nic co nesouvísí s tématem ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak si založte topic "ROMOVÉ - JSOU HORŠÍ JAK MOR" a nespamujte to do topicu o konci světa. Nechápu vůbec jak jste k tomu tady došli, když se tu bavíme o konci světa :d Je fakt, že jejich rozmnožení může konec světa způsobit, ale tomu snad nevěříte :d

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Teď sem se opět po dlouhý době zase podíval na to video a u 43 minuty sem se trochu zarazil. Je tam něco o klimatických podmínkách. Tak trochu sem přemejšlel a docela by mě zajímalo jak v roce 2007/2008 mohli vědět, jaký budou klimatický podmínky v roce 2012?

Nějak nevim co si o tom mám myslet, ale je to hodně zajímaví. :)

 

PS: Změnil jsem název topicu z [Rok 2012] Bude konec světa nebo ne? [Diskuse] na [Rok 2012] Co se stane? [Diskuse]

Link to comment
Share on other sites

Nam ucitel Chemie vypravel o nejakem vyzarovani pyramid.A ze ty paprsky trhaji zemskou kuru.A za par let dojde k rozpadnuti zemekoule.A taky nam povidal o jakesi Agharte ktera se nachazi v podzemi nasi zeme a jsou tam vsechny mimozemstani apod.

 

http://www.osud.cz/pyramidy-po-celem-sv ... eho-mracna

http://agartha.cz/html/agartha/clanky/a ... /index.php

Link to comment
Share on other sites

Co se stane? Otázka jednoduchá sami se zahubíme.

Kdyš už se jen podíváme na elektrárny jak tu drancují ovzduší tak to zachvíly bude horší a horší.

 

Viděli jste někdo Stroj času (film) nebo tak, tam můžete vidět že nějaký rok 2066 auta litají , moderní budovy , nové komunikátory něco na způsob telefonu a hlavně strašná spotřeba energie.Tím pádem se sami zahubily a všechno zničily, po nějaké době se vyvinula nová rasa člověka který o5 začal žít kammený život ;)

 

Je to jen moje představa nemusí to tak být , ale jak to tak vidím stím zahubením budu mít asi pravdu.

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že konec světa nastane v ten den, kdy cena za benzín stoupne na hranici 100 Kč za litr :d Což následujícím tempem do toho konce roku 2012 stihneme naprosto v pohodě :d

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že konec světa nastane v ten den, kdy cena za benzín stoupne na hranici 100 Kč za litr :d Což následujícím tempem do toho konce roku 2012 stihneme naprosto v pohodě :d

presne :d

alebo ked bude kriza :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...