Jump to content

Zemřel bývalý prezident Václav Havel


Roox

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Upřímně, nevím koho by to zajímalo a sem na toto forum politiku netahej.. Ještě ke všemu takový deb*l..

Snad kazdyho normalniho cecha by to zajimalo

Prosím tě, mohu se tě zeptat kolik ti je? Zažil si ho vůbec jako prezidenta? Podle mého nejhorší prezident..

Link to comment
Share on other sites

Ano, je to pravda. Před chvílí to hlásili v politice, že opravdu zemřel dnes přibližně v 12:10. Více se můžete dozvědět tady: http://www.novinky.cz/domaci/253891-zemrel-vaclav-havel.html

 

Jsem zvědavej, co se bude dít..

dám ti takovou malou otázečku

 

Celou dobu co žil ses o něm nějak nezmínil alejakmile umře tak hned všichni jak je vám to líto ... atd atd

to samý hokejisti jak psal P.Hnatek

spadne letadlo a ne aby ste uctili památku všem néé vy musíte říkat jenom R.I.P českejm hokejistům a jednomu slovákovi

fakt nechápu myšlení takovejch lidí ...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Ano, je to pravda. Před chvílí to hlásili v politice, že opravdu zemřel dnes přibližně v 12:10. Více se můžete dozvědět tady: http://www.novinky.cz/domaci/253891-zemrel-vaclav-havel.html

 

Jsem zvědavej, co se bude dít..

 

už to upravili prý ve spánku ráno... a Hnátku ty si fakt deb*l!

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, nevím koho by to zajímalo a sem na toto forum politiku netahej.. Ještě ke všemu takový deb*l..

Snad kazdyho normalniho cecha by to zajimalo

Prosím tě, mohu se tě zeptat kolik ti je? Zažil si ho vůbec jako prezidenta? Podle mého nejhorší prezident..

 

Já bych řekl, že tvoje názory tu nikoho nezajímají...

Z několika témat, kde jen dáváš zbytečné spamy a meleš samé sračky, viz téma o názvu serveru a webu jednoho člověka... Jo a už nepiš, off topic tu nikdo nechce, jako v každém, kde napíšeš.

 

Václav Havel byl dobrý prezident a člověk :)

Link to comment
Share on other sites

Můj příspěvěk nebyl off-topic, naopak byl k tématu. taoto forum je hostováno v české republice a platí tu právo, že každý člověk může vyjádřit svůj názor. Pokud se ti můj názor nelíbí, tak ho nekomentuj.

Link to comment
Share on other sites

Upřímně, nevím koho by to zajímalo a sem na toto forum politiku netahej.. Ještě ke všemu takový deb*l..

Snad kazdyho normalniho cecha by to zajimalo

Prosím tě, mohu se tě zeptat kolik ti je? Zažil si ho vůbec jako prezidenta? Podle mého nejhorší prezident..

a můžu se zeptat kolik je tobě? ty děláš jak kdyby si tady byl ještě za komouše...

Link to comment
Share on other sites

:( Hlavně že mu nedávno Dajlajláma (bo jak se to píše) přál další roky života :(

 

Tady je vidět, kdo se alespoň trochu zajímá o historii ČSR... :( Vy co píšete věci typu:

Upřímně, nevím koho by to zajímalo a sem na toto forum politiku netahej.. Ještě ke všemu takový deb*l..

 

tak se styďte! A ano, tohle by mělo zajímat každého čecha.

Link to comment
Share on other sites

Nechápu, co do toho taháte hokejisty, když s nimi spadlo letadlo, byl jsem stejného názoru, že je prasečina, že všichni uctívají jen je a né taky ostatní, co tam byly ovšem toto je něco jiného. Když tě to nezajímá tak proč sis toto téma otevíral?

 

Je ho škoda :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Většina z vás když byl havel prezident tahali kačera na pískovišti pod barákem.Jestli byl nebo nebyl dobrej prezident to tady nikdo z vás nemuže posoudit ani já ne .Ale určitě dělal co mohl a co uznal za vhodné. Je škoda každého života jestli to byl prezident hokejista nebo týraný pes to je vedlejší......Requiescat in pace...

Link to comment
Share on other sites

Nemá cenu soudit, jaký byl za dob svého, kdy byl prezident. Za komunismu předvedl to , co uměl. Pomohl naší zemi dovést k revoluci, za což mu (a samozřejmě dalším) patří dík.

Ať už byl prezident dobrý, nebo ne, ať už souhlasíme s tím, co udělal, nebo si myslíme, že dělal i chyby, tak byl náš prezident a jeho smrt tedy zajímá všechny.

Pokud to někoho nezajímá, nemusí tyto témata sledovat, však od toho tu jsou nadpisky a ne témata "1", "2",.. "3548", aby si každý mohl vybrat, co chce a co nechce číst.

Link to comment
Share on other sites

Už žil v utrpení. Je to pro něho i možná vysvobození. Za jeho vlády bylo více spokojenosti než tomu je teď a proto mu za všechno co odvedl pro ČeskoSlovenskou republiku nebo už pro Česko, děkuju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...