Jump to content

Čo je po smrti?


indian2

Recommended Posts

Astralní cestování je podle mě sen ... protože kdyby si chtěl tak si vybavíš třeba žirafu atd a když chceš z5 do reality tak si proste v mysli řekneš chci z5a v tu chvili si z5 v realite :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Globální moderátor
Astralní cestování je podle mě sen ... protože kdyby si chtěl tak si vybavíš třeba žirafu atd a když chceš z5 do reality tak si proste v mysli řekneš chci z5a v tu chvili si z5 v realite :d

 

je to skutečnost... stejně jako DE-JA-VU

Link to comment
Share on other sites

Astralní cestování je podle mě sen ... protože kdyby si chtěl tak si vybavíš třeba žirafu atd a když chceš z5 do reality tak si proste v mysli řekneš chci z5a v tu chvili si z5 v realite :d

 

je to skutečnost... stejně jako DE-JA-VU

 

Jo ale je to špatný

Link to comment
Share on other sites

Astralní cestování je podle mě sen ... protože kdyby si chtěl tak si vybavíš třeba žirafu atd a když chceš z5 do reality tak si proste v mysli řekneš chci z5a v tu chvili si z5 v realite :d

 

no existuje aj LD co je lucidne snenie. Da sa to vlemi ale velmi jednoducho naucit a dokaze to aj absolutny primitiv bez nadania. Ide o to ze zistis ze spis a potom mozes ovladat svoj sen. Dokonca niektory ludia chodia do astralu cez LD.

Link to comment
Share on other sites

Astralní cestování je podle mě sen ... protože kdyby si chtěl tak si vybavíš třeba žirafu atd a když chceš z5 do reality tak si proste v mysli řekneš chci z5a v tu chvili si z5 v realite :d

 

no existuje aj LD co je lucidne snenie. Da sa to vlemi ale velmi jednoducho naucit a dokaze to aj absolutny primitiv bez nadania. Ide o to ze zistis ze spis a potom mozes ovladat svoj sen. Dokonca niektory ludia chodia do astralu cez LD.

 

Já umím ovládat svůj sen ...už sem to zkoušel stačí si před spaním řict že nesmím zapomenout na sen ...a hle jak už spím a zdá se mě něco tak si vzpomenu že je to jenom sen a začnu ho ovladat třeba sem si představil holku jak předemnou tančí :d fakt funguje

Link to comment
Share on other sites

Hmm. To astrálne cestovanie je celkom zaujímavé. V Nedeľu budem sám doma tak vám poviem výsledky. Mňa na tom zaujalo najviac to, že sa môžem vrátiť do minulosti. To sa mi páči. Ja by som sa chcel napr. vrátiť až na začiatok sveta aby som zistil ako to bolo :d. Alebo do II svetovej vojny ;). Dúfam, že sa mi tam podarí aspoň dostať. Neviete niekto (kto tam bol) aspoň trocha to opísať. Chcel by som počuť názor niekoho "skúseného" :d

Link to comment
Share on other sites

no tak ale hned sa ti to asi nepodari .Nieje to až take lahke

Presne. Len by ma zaujímalo ako si mám vybrať či chcem íst do buducnosti, minulosti alebo do online pritomnosti.

Link to comment
Share on other sites

MartiN":3ndbbcod]indian2 čo myslíš, že keby dakto povie, že vie ako to bolo so začiatkom sveta, nezavreli by ho do blázinca ?

 

presne preto o tom nikdo nehovori co bolo a co bude. Aj tak by nikomu neverili a nemal by to ako dokazat. Navise je dost tazke si pametat a vobec precitat pisany text.

Link to comment
Share on other sites

bylo 20:00 skoušel sem astrálne cestovať podle návodu leh sem si pak sem ucítil vibrace , začal sem padat a pak tma... pak když sem uvidel obraz sem byl zhrozenej!!! Nejhorší co sem kdy videl , bylo 14 hodin pooběde propasl sem budík,práci ,přednášku prostě vše!!! :d nechápu co to bylo :d a vstal sem unavenej tvl :d

Link to comment
Share on other sites

MartiN":35ryyiyd]A vieš mi to viac rozpísať. Čo si tam robil, ako to prebiehalo, kde si bol, koho si videl. :d Dík

No nechodievam tam az tak casto, vravi sa ze ak zacnes chodit do astralu casto alebo aspon pravidelne tak si na to naviknes a zacnes srat na svoj zivot. Zatial som sa tam iba orientoval a skusal som vseliake veci ako chodit cez steny, skakat, lietat, atd. Ked som sa pokusal nieco precitat tak som na to ako keby nevedel zaostrit a mohol som byt ako kolvek blizko. Vetsinou som bol v izbe, par krat som sa pohyboval po meste nijak daleko a raz, asi treti krat co som sa tam dostal som sa pokusal doskakat na koniec galaxie (neodporucam to) no nepodarilo sa mi to a ked som sa z nejakych zvlasnych okolnosti (asi mi niekdo klopal na dvere) vratil tak som asi na 15 az 20 min stratil vedomie (matka tvrdila ze som "spal") a potom som sa normalne preblral z bolestami hlavy.

Link to comment
Share on other sites

Astrální cestování jsem zkoušel již několikrát

 

poprvé jsem se zkoušel dostat alespoň z těla, než mi to vyšlo trvalo mi to skoro měsíc

podruhé jsem poprosil bratra aby napsal nějaký vzkaz na papír a umístil jej na stůl v jeho pokoji, já se znovu pokusil dostat do astrální formy a přečíst jej, potom nepochopil jak jsem to udělal, takhle jste trénovaly skoro 3 roky než jsem se odvážil vyhledat zesnulé přátele a dozvědět se co se stalo

 

případné dotazy do PM

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...