Jump to content

Čo je po smrti?


indian2

Recommended Posts

A to astrální cestování funguje ale je to špatné nataháš do sebe ani nevis co a potom se to stebou táhne a třeba to převezmou tvoje děti ..a nejblbější je že to funguje

Už jenom jak se podívam na Criss Angel Satanista jak blázen ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Globální moderátor
A to astrální cestování funguje ale je to špatné nataháš do sebe ani nevis co a potom se to stebou táhne a třeba to převezmou tvoje děti ..a nejblbější je že to funguje

Už jenom jak se podívam na Criss Angel Satanista jak blázen ...

je hrozný když jsi závislí na své mysli... :d ještě že zatim nejsem snad budu xD

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Je to můj názor ...dělej si co chceš

j vim nejsem ten co vnucuje jen svůj názor a pokud ho ostatní nepřijmou tak jdu plakat za mamííí :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Je to můj názor ...dělej si co chceš

j vim nejsem ten co vnucuje jen svůj názor a pokud ho ostatní nepřijmou tak jdu plakat za mamííí :d

 

Tak plakej mno :d

sry sem se prepsal chtel jsem edit ale tady to nejde nevim proc "lol"

Link to comment
Share on other sites

Zazil sem toho mnoho ale nejhorsi mam zpominku na detstvi kdy se mi dialy cudne veci zo srandy sme v tabore s ostatnyma ja kamarati a kamosky sme zisly a skusali cary a co ja vím co a pak sem rekl nake blbosti a pak normalte otevrete se dvere otvorily sa dvere alebo vypadla gulicka zo zavretej skrine snivaly sa my sny co sa uskutocnily no proste hrúza pak sa vypalily 3 noci 3 ziarovky lebo sme spali pri lampe kvoli strachu :d a mnoho inych veci myslim si ze nahodi to neboly vtedy som si myslel ze viem carovat dodnes sa mi obcas stávaju cudesne veci a zistujem preco skuste si ludia pozret historiu rodu a najdete toho vela mozno ako ja som zistyl asi 10 taranin o nasom rode ze sme boli prvy krizenci upirov a vlkodlakov a nejakych 10 sluzobnikov a 20 rokov ci co tam bolo a bolo tam jedna zaujimava ze vyvolenie syna noci ci co ze zdedi raz za dynastiu nejaku moc ktoru ma vyuzit v prospech zmlúvi neviem coho chyba stránka a este dialsie tak pak sem sa zameral na upiry a vlkodlaky a ine paranormalne javy a cuduj sa svete medzi panmi svetla bolo spomenute znamenie nasho rodu a medzi vladcami temnuot znamenie pecatneho prstenu mojho byvaleho spoluziaka tak ja uz neviem ten prsten sa unich dlho dedi a ja som ostal ohureny ze co to za volovina ale pomaly tomu zacinam verit a co sa tyka po smrti fakt netusim myslim si ze duchovia su na zemi kvoli niecomu co ich tu zdrzuje nieco co musia vykonat alebo dake fakty su ludia ktori vedia toho viac kazdopadne dajte paranormal web cz do google ci jak to je a nahodi vam tusim 12 stránka a tam teraz neviem ktory web ale ten je celkom zajimavy tam som toho nalezol najviac pri mojom pátrani ale myslim si ze po smrti bude ako kazdy vravi biely tunel a to je uz aj potvrdene a udajne ten biely tunel su vsetky veci ktore mame zakodovane v mozgu cxize vspomienky a na konci netusim co sa ukrýva ale kazdy to raz zistíme :d kto bude somnou cet toto prebrat SZ rád pomozem s vedomostami ktore som pri pátrani po zahade mojho rodu a rodu mojho priatela nasiel tak uvidime mohly by sme inac vytvorit dáky príbeh otomto :d

Link to comment
Share on other sites

Protože na to místě něco zažily jako smrt ... Např a duchové dle mě sou kámoš se strachy odstehoval z bytu kde bydlel on a kamarádi ... Protože např v noci jednou spal něco slyšel pes jeho koukal do duba do chodby a najednou jako by někdo praštil železem o takovej stojan na kterym měl umvadlo ... Nebo tam slyšeli jako by 15 lidi chodilo po chodbě ... A pokaždé když usínal a vše vypl ...

Počúvaj keď ti zomre kamarat a si sám doma alebo mas 25 más vlastny byt ... Podla mna to mas v hlave ze pocujes zvuky buchot atd...

 

ps. Ref mám jednu takú skúsenosť raz som isiel vencit psa (bývam v paneláku) a mame pred akurat nasim oknom taku travu tam vencim psa a pozerám sa do okna vidim 1 osobu v okne ... tien hovorim si mamka kontroluje ci fajcim ale ona vedela ze fajcím tak som ebal na to zrazu 2 osoba sa objavi 1. osoba ide k 2.hej menia pozície... idem za stroj pridem uz tam nikto nebol idem hore pítam sa sestri ci bola v okne ona ze nie mamka bola v kupelke v tom jak som isiel do izby zapol som svetlo v ten vecer som radsej isiel spat do obyvacky a ledva som zazmuril oci pes vedla mna a pocukany som cumel jak idiot... na 2 den zas moja mama videla v obyvacke tiene ... Zaujimave co poviete na toto?

 

 

 

pozryte si toto video...

 

Todle je pravda .... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Protože na to místě něco zažily jako smrt ... Např a duchové dle mě sou kámoš se strachy odstehoval z bytu kde bydlel on a kamarádi ... Protože např v noci jednou spal něco slyšel pes jeho koukal do duba do chodby a najednou jako by někdo praštil železem o takovej stojan na kterym měl umvadlo ... Nebo tam slyšeli jako by 15 lidi chodilo po chodbě ... A pokaždé když usínal a vše vypl ...

Počúvaj keď ti zomre kamarat a si sám doma alebo mas 25 más vlastny byt ... Podla mna to mas v hlave ze pocujes zvuky buchot atd...

 

ps. Ref mám jednu takú skúsenosť raz som isiel vencit psa (bývam v paneláku) a mame pred akurat nasim oknom taku travu tam vencim psa a pozerám sa do okna vidim 1 osobu v okne ... tien hovorim si mamka kontroluje ci fajcim ale ona vedela ze fajcím tak som ebal na to zrazu 2 osoba sa objavi 1. osoba ide k 2.hej menia pozície... idem za stroj pridem uz tam nikto nebol idem hore pítam sa sestri ci bola v okne ona ze nie mamka bola v kupelke v tom jak som isiel do izby zapol som svetlo v ten vecer som radsej isiel spat do obyvacky a ledva som zazmuril oci pes vedla mna a pocukany som cumel jak idiot... na 2 den zas moja mama videla v obyvacke tiene ... Zaujimave co poviete na toto?

 

 

 

pozryte si toto video...

 

Todle je pravda .... :)

jako co to video?

Link to comment
Share on other sites

to co tu pisete o tom padani to sa stava aj mne... podla mna to je strach vela krat sa mi to stáva ale proste ja sa zatnem a nebojim sa po chvili to prestane... Skúste si nechat aj vy zatvorene oci a dusou si hovorit ze sa toho nebojite... pozor! ked to budete robit davajte pozor aby ste boli sami doma... pokial vam padne predmet alebo niekto otvori dvere na izbe verte tomu ze sa totalne doserete!

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
pepa1326,neni sa čoho bať. V astrale sa ti nemože nič stať

no až tak moc sjistej bych si nebil :d ale neboj musíš to překonat...

Link to comment
Share on other sites

mam este 1 otazku ked budem v astrale... budem si predstavovat co robi moja holka tak ja ju normalne budem vidiet? a aj si zapametam co robila?

 

... Zajtra budem sám doma vyskusam to dám vám vediet ako to dopadlo okolo 19 vecer...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Hip, takže mohol by som zomrieť alebo mohlo by sa mi niečo stať???

 

no jako že zemřeš to se fakt nestává a nikdy jsem o tom ani neslyšel jen můžeš být par minut v bezvedomi ale to nic neni ... jen to nedelej ve vode :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
ale je to pravda ze si to zapametam a budem sa kukat trebars ako sa moja frajerka sprchuje?

 

skus to ale nejsem si jistej :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...