Jump to content

Čo je po smrti?


indian2

Recommended Posts

tomu astrálnímu cestování se mi ne2htělo věřit, ale ta odezva mě donutila to zkusit.. Ulehl jsem do postele a uvolnil všechny svaly přesně jako bych šel spát. Díky šustícímu morčeti v pozadí nebylo těžkě vypustit myšlenky a představil jsem si tmu. Do toho jsem začal odpočítávat 50, 49, 48 a lehce se na to soustředil. Tak kolem 38 (nevím přesně) mi zaboleli uši a slyšel jsem silný pískot - bzučení vysoké frekvence. To mě absolutně vyděsilo až jsem vyletěl celej udejchanej..

 

To byla ta vibrace? Osobně jsem měl pochyby, že se mi vůbec povedou ty vibrace, jelikož podobné pokusy ( kontakt andělů, do čehož mě uvedla mother tal před 8 lety) nedopadli s žádným výsledkem.. Osobně bych ten můj výděs označil za tvorbu fantazie, ale zeptám se jak třeba první pokus vypadal u tebe bloode?

 

Tohle se mně stavá taky ale normálně třeba při čtení nebo nějaké činosti jako by mně hodil někdo FLASH granát pod nohy..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tomu astrálnímu cestování se mi ne2htělo věřit, ale ta odezva mě donutila to zkusit.. Ulehl jsem do postele a uvolnil všechny svaly přesně jako bych šel spát. Díky šustícímu morčeti v pozadí nebylo těžkě vypustit myšlenky a představil jsem si tmu. Do toho jsem začal odpočítávat 50, 49, 48 a lehce se na to soustředil. Tak kolem 38 (nevím přesně) mi zaboleli uši a slyšel jsem silný pískot - bzučení vysoké frekvence. To mě absolutně vyděsilo až jsem vyletěl celej udejchanej..

 

To byla ta vibrace? Osobně jsem měl pochyby, že se mi vůbec povedou ty vibrace, jelikož podobné pokusy ( kontakt andělů, do čehož mě uvedla mother tal před 8 lety) nedopadli s žádným výsledkem.. Osobně bych ten můj výděs označil za tvorbu fantazie, ale zeptám se jak třeba první pokus vypadal u tebe bloode?

 

No ja tie zvuky a vybracie nepocujem, ja vetsinou hned spadnem hlavou ako keby do kanalu a letim tak 10 sekund a potom sa dostanem von z tela.

Link to comment
Share on other sites

a prvy krato to bolo asi tak ze som lezal asi 40 minut na posteli a nic som necitil iba sa mi zacali z nejakeho dovodu odkrvovat nohy tak som sa prevalil na bok ze idem spat a spadol som, myslel som ze na zem ale ked som otvoril oci tak som bol nad svojim telom

Link to comment
Share on other sites

Já nevím.. zda tomu mohu věřit.. prostě kdo to nezkusí neuvěří.. a já jsem k těmto věcem spíše skeptický..

Hele, vy prostě můžete cestovat? Třeba přicestovat ke mně a čumět na mě, jak spím, nebo tak něco? Prostě nedokážu si to představit, pochopit to... :))

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

 

Duchové

Zkoumám již 19 let Paranormální jevy, většinu "Duchů" vidí ti kteří viděli smrt dané osoby, zřídka kdy se stane že člověk uvidí ducha osoby, kterou neznal, nikdy neviděl nebo ji neviděl zemřít.

 

Klinická Smrt

Sám jsem jsi prožil a ano přesně jak byl popis ve videu z první strany této konverzace tak je přesný.

Když "Zemřete" tak se vznášíte v tichu poblíž svého těla, se svým tělem také putujete, když jste například Postřelen jako já a povezou vaše tělo do nemocnice pojedete s ním

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem za vaše príspevky, som posratý až po členky :d Díky moc!

P.S: Ja si myslím že po smrti vaša duša prejte do nejakého embrya a vy sa znovu narodíte ako iní človek.

 

Este toto som chcel

http://magic999.blog.cz/rubrika/astralne-cestovanie

Tuto mate to Acestovanie, ja sa bojim tak to necitam.

Link to comment
Share on other sites

Tak já jsem to zkusil, uvolnil jsem postupně celé tělo, odpočítával jsem.

Nejdříve mi ztěžkly nohy a poté i ruce. Nic víc, nic míň. Možná to dělám špatně :/

 

Když jsem vstal, tak mi začalo pískat v hlavě

 

// Jo a brnění jsem cítil :)

Link to comment
Share on other sites

Tak já jsem to zkusil, uvolnil jsem postupně celé tělo, odpočítával jsem.

Nejdříve mi ztěžkly nohy a poté i ruce. Nic víc, nic míň. Možná to dělám špatně :/

 

Když jsem vstal, tak mi začalo pískat v hlavě

Vcera pred spanim jsem to zkusil,soustredil se na odpocet a taky ztezkly ruce a nohy,ale v hlave mi nepistelo.

Link to comment
Share on other sites

Ja som to tiež večer skúšal pred spaním.

Začal som odpočet a sústredil som sa na jedno miesto na stene. Asi keď som bol pri 30 tak sa mi pomaly začalo stmievať pred očami a ruky a nohy mi ako keby tŕpli ale nič viac sa nestalo.

Link to comment
Share on other sites

ako mam meditovat? ci co ste tu pisali mam si lahnut na postel? to je jedno kolko je hodin mam mysliet teraz napr. ze som u kamky v izbe a co mam robit vkuse na to mysliet? co sa stane ked zaspim? potom ked uz budem v tej izbe... budem to normalne vidiet jak kebyze som tam...

Aj tak to je podla mna blbost ja ked idem spat ja neviem zaspat nikdy tak myslim na veci ktore by sa mohli stat ako by som to asi spravil kebyze sa stretnem s byvalou atd... myslim niekedy aj na veci napr co je na marse a nikdy sa mi nepodarilo dostat sa na mars... a to uz od svojich 9 rokov to takto robim... Mám poruchu spanku... ci co to je

Link to comment
Share on other sites

mxco[":y03n3zpr]

 

U mě to není tak neobvyklé. Možná mi to nebudete věřit, ale tohle zažívám dosti často, každou druhou noc co usínám (no, zas taj často možná ne)

Ani si nepředstavuju obrazec, přikryju se, ale najednou se mi začne jakoby točit hlava, jako ve víru, začnu padat jakoby, a v tu dobu se vzbudím a pěkně mě buší srdce ... dál to nejde, potom usnu na druhý pokus.

 

Akorát v tom rozdílu že mi to nevadí ... kurňa už vím co budu dělat při usínání ...

 

taky se mi to stává že když usnu padám a potom se probudim dost nepříjemné a to nemyslím na žádný obrazec (aspon si to neuvědomuji) ... Ale stává se to více lidem

 

http://www.facebook.com/pages/Kdyz-uz-s ... 0387297173

 

tu je početná skupina kterým se to dděje ;) (nechci dělat reklamu)

Link to comment
Share on other sites

taky se mi to stává že když usnu padám a potom se probudim dost nepříjemné a to nemyslím na žádný obrazec (aspon si to neuvědomuji) ... Ale stává se to více lidem

 

http://www.facebook.com/pages/Kdyz-uz-s ... 0387297173

 

tu je početná skupina kterým se to dděje ;) (nechci dělat reklamu)

Jo, to je hnusnej pocit

Neviete ze preco sa to deje ze padame? No mne sa to tiez stava ale len ked mam nejky sen a potom sa prebudim a busi mi srcde. Tiez to neznasam. Alebo sa mi stane ze ked zapsavam tak ma akokeby mikne naprikla tak po mysli ma padli psi napriklad, predstavujem si ze idem niekte a ako keby som zbadal psa ktors ma trha a ja sa myknem, stane se mi to aj 2x za noc, ale otocim sa a uz je to ok.

Link to comment
Share on other sites

Já to padání nějak moc nepociťuju,spíše jakoby houpání (Jako na houpací síťi).

ano presne tak. Ako keby som sa hupal alebo padal z nejakej rokliny az mi to tak v nervoch trase a potom sa zobudim, mam to asi 3x za mesiac.

Link to comment
Share on other sites

Určitě jste někdy slyšeli o klinické smrti(někteří nevíte co to je)....je to že třeba člověk umíra a on sebe vidí jak ho oživujou a hodně lidem se to stalo ...nwm všechno je jedna velká záhada

Link to comment
Share on other sites

Určitě jste někdy slyšeli o klinické smrti....je to že třeba člověk umíra a on sebe vidí jak ho operujou a hodně lidem se to stalo ...nwm všechno je jedna velká záhada

No nikdy asi tomu nepochopíme, či to robí mozog, alebo naša duša.

Link to comment
Share on other sites

LooL toto je první téma u kteréeho se nenudim když to čtu...

 

jinak bloodman jakou stříbrnou nit omg? =DD nechapu :d

 

 

 

Jinak jak to je po smrti se nikdy nikdo nedozví a nikdy se to nezjistí....

No uz je zachvilu tma tak si musim vymenit slipy ked toto cely den citam :d

Tiez ma to zaujalo, ja som tomu pochopil tak ze ked odides to toho astralu tak mezi tvojim telom a dusou ktora je v astrale je nejake puto aby si sa mohol vratit, a to je ta silver nit. To mozno vysvesluje ked niekoho zabiju v spanku, tak nit sa roztrhne a dusa je stale v astrale a potom su tie pribehy ze v tom dome niekto zomrel a strasi tam...

Neberte to ako reklamu: http://astral.ic.cz/astralni-cestovani/

Link to comment
Share on other sites

LooL toto je první téma u kteréeho se nenudim když to čtu...

 

jinak bloodman jakou stříbrnou nit omg? =DD nechapu :d

 

 

 

Jinak jak to je po smrti se nikdy nikdo nedozví a nikdy se to nezjistí....

No uz je zachvilu tma tak si musim vymenit slipy ked toto cely den citam :d

Tiez ma to zaujalo, ja som tomu pochopil tak ze ked odides to toho astralu tak mezi tvojim telom a dusou ktora je v astrale je nejake puto aby si sa mohol vratit, a to je ta silver nit. To mozno vysvesluje ked niekoho zabiju v spanku, tak nit sa roztrhne a dusa je stale v astrale a potom su tie pribehy ze v tom dome niekto zomrel a strasi tam...

 

Neones tam nestraší kvuli thoo že někoho zabijou ve spánku ...to je zase kravina co vědci vysvětlili...podle mě např když tvoje rodina a třeba tvoje mamka zajde za kartářkou si něco vyvěštit tak do sebe natáha špatné zlo a to se taha v te rodine z generaci na generaci a podle me by se za tu dusi melo modlit ...proč myslíš že exorciste (vyhaneci duchu a demonu neco jako kněz jenze vetsi borci) jdou do baraku a modli se a křtí to ...aby to zlo odehnali..ty za to ani třeba nemůžes ale tahne se to z generace na generaci ..to si myslím já

Link to comment
Share on other sites

LooL toto je první téma u kteréeho se nenudim když to čtu...

 

jinak bloodman jakou stříbrnou nit omg? =DD nechapu :d

 

 

 

Jinak jak to je po smrti se nikdy nikdo nedozví a nikdy se to nezjistí....

No uz je zachvilu tma tak si musim vymenit slipy ked toto cely den citam :d

Tiez ma to zaujalo, ja som tomu pochopil tak ze ked odides to toho astralu tak mezi tvojim telom a dusou ktora je v astrale je nejake puto aby si sa mohol vratit, a to je ta silver nit. To mozno vysvesluje ked niekoho zabiju v spanku, tak nit sa roztrhne a dusa je stale v astrale a potom su tie pribehy ze v tom dome niekto zomrel a strasi tam...

 

Neones tam nestraší kvuli thoo že někoho zabijou ve spánku ...to je zase kravina co vědci vysvětlili...podle mě např když tvoje rodina a třeba tvoje mamka zajde za kartářkou si něco vyvěštit tak do sebe natáha špatné zlo a to se taha v te rodine z generaci na generaci a podle me by se za tu dusi melo modlit ...proč myslíš že exorciste (vyhaneci duchu a demonu neco jako kněz jenze vetsi borci) jdou do baraku a modli se a křtí to ...aby to zlo odehnali..ty za to ani třeba nemůžes ale tahne se to z generace na generaci ..to si myslím já

No ok. Beriem spet tu poslednu vetu co som napisal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...