Jump to content

Blbost druhych aneb vecny problem..


Deleted User

Recommended Posts

Zakladam tuto temu na zaklade toho ze uz ma facinuje blbost druhych. Ani nechapem ako mozu pisat na forum take nezmyselne neopodstatnene blbosti... Bud toto forum stratilo uroven a chodia sem sami blbci alebo su ludia cim dalej tym sprostejsi...

 

Prikladam nejake priklady.

 

zdur

potreboval bych help

mam vpsko od pipni a kdyz zapnu winscp nebo jakej koliv ftp programek tak to nejde

u winscp to napise Acces Denied

help prosím:D

Hladam niekoho kto by ma dokázal naučiť niečo v c# alebo c++

Totalna debilita:

no hlavně že machruješ že umíš c++ když ani pawno nezvládáš ty vygumovanej trotle měl bysi místo pawna a c++ zahrát piškvorky třeba je pochopíš ty nulo :)
cau hele potrebuju radu na gta mi nejde register ani login ale kdyz dam treba rcon login tak to funguje prosím porade :( :(:(
e nato nejaky admin script alebo tak ktori len vlozim spravim si web a cez administraciu si mozem adminovat? :)

 

A este niekdo na skype... (Prikladam to len ako priklad a 2. chatujuceho zamerne maskujem)

xxx: ahaoj ty mas gta samp server free ?
x: x:
<<< ahaoj ty mas gta samp server free ?
JA: nechapem otazke
xxx: ahoj ty mas web a tym pises cenik a zatim free
xxx: je to pravda
JA: srry ale nechapem suvysu tvojej vety

To su iba niektore priklady.

 

Prosim vyjadrite sa k tomu aj vy.

Link to comment
Share on other sites

Co na to chceš říct. Bude to jenom horší a horší. Dnešní děti jsou už tak zdegenerovaní, že jim to přijde normální. S tím nic neuděláš a banovat je nemá smysl.

Link to comment
Share on other sites

Hlavne ze ty v topicu "...hledam nekoho kdo me nauci v c#...." nadavas Frajtrovy ze jeho matka slape apod.

 

Jinak tady jsou uz vazne masy degenerovanych lidi

Link to comment
Share on other sites

co odešel ffredyk, tak tu morálka poklesla... mělo by se proti tomu zakročit, jinak si tu bude brzo každý dělat co chce... PS: v tom tvojem příspěvku jde vidět jak nás berou "udělej a nazdar"... btw. na skypu to mám podobné

 

[23.8.2011 9:27:46] xxx: a co chceš zato keby si mi vytvoril mod?

[23.8.2011 9:28:24] KarTooN: ted mod dělám, nemám čas dělat jiný

[23.8.2011 9:28:49] xxx: a ked vytvoriš ten co delaš tak potom budeš mat čaš?

 

a nebo jeden kkt, z kterého sem se málem pochcal

[12.6.2011 12:51:25] XXX: AHA A MAŠ NĚJAKOU RZE8.1

[12.6.2011 12:51:47] KarTooN: n

[12.6.2011 12:52:09] XXX: POŠLI MI NĚCO

[12.6.2011 12:52:43] XXX: COTOJE public OnFilterScriptInit()

[12.6.2011 17:21:38] XXX˙: kartoon mamto 20.000 řádku hotovo :)

- to by mě zajímalo, jak se pawn naučil tak rychle a jak dokázal udělat za 5 hodin 20000 řádků "lol"

 

Link to comment
Share on other sites

Njn, je to debilita. Sice aj ja sa pitam ked nieco z PHPcka neviem bloodmana alebo 7.hosta. Ale to az vtedy, ked to realne neviem najst. Jj, ako ffredyk odisiel, forum sa rozpada a chodia sem blbe decka.

Link to comment
Share on other sites

ALe nejde o to ze sa obcas nikdo nieco spita ale o to ze tieto deti sa pitaju na totalne blbosti tymi ich rozkazovacnimi sposobmi, sprav mi toto takto a toto mi oprav atd. a ani sa nevedia poriadne vyjadrovat...

Link to comment
Share on other sites

ALe nejde o to ze sa obcas nikdo nieco spita ale o to ze tieto deti sa pitaju na totalne blbosti tymi ich rozkazovacnimi sposobmi, sprav mi toto takto a toto mi oprav atd. a ani sa nevedia poriadne vyjadrovat...

S tim naprosto souhlasim aspon slušný chování by tady mohlo být no....

Link to comment
Share on other sites

Moderátory by mali byť prísnejši a keď niekedy sledujem ten chat tak tam väčšinou ponížuju druhých.. ffredyk bol prísný a preto ho ľudia nemali radi pretože si nemoholi až tak dovoľovať a teraz ? ...

S tým nič nenarobiš že ľudia su niektorý dementný proste oni to už maju v krvi niektory dospeju a niektorý su stále na tej rovnakej pozícii. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Vždy bol niekto (miloušek, cjking, ...). Denne mi takýto "ľudia" píšu na skype/SZ a dokonca aj keď hrám na niakom servery (začal som si už pred vchodom na svr meniť nicky). Je to strašné ale treba dúfať v najhoršie a veriť v najlepšie no

Link to comment
Share on other sites

lepší to NEBUDE a Horší to už snad být nemůže :d Všichni staří dobří lidé z toho fora jsou není PRYČ a chodí jsem čím dál tím věčí Kokosi :((

Zlatá Léta 2008!! Bylo tu pár skvělích lidí!!

Link to comment
Share on other sites

Šňupě nebo hospodo už to lockněte... myslím si že nemá cenu aby se tohle tady řešilo !

 

NE! Ty niesi zakladatel topicu tak nemas pravo tu rozhodovat o locku... A budem si to tu aj nadalej riesit, preto ze to je problem a pravidla to neporusuje...

 

 

PS:

dalsia blbost...

Točím videa atd a už me nebavi dinamicka ip :d plsss
Link to comment
Share on other sites

Ještě lepší je, když k vám na sever přijde hráč. Který se pak začne vydávat za tvůrce módu, přitom v rohu visel textdraw s mým jménem, jako že jsem tvůrce já. V tu dobu jsem byl i online, nechápu to, nakonec začal cheatovat.

Link to comment
Share on other sites

mxco[":3fdcxck4]Ještě lepší je, když k vám na sever přijde hráč. Který se pak začne vydávat za tvůrce módu, přitom v rohu visel textdraw s mým jménem, jako že jsem tvůrce já. V tu dobu jsem byl i online, nechápu to, nakonec začal cheatovat.

na server ti prisel napr. _[Mxco]_ a zacal cheatovat? xD

Link to comment
Share on other sites

mxco[":2pr07b01]Ještě lepší je, když k vám na sever přijde hráč. Který se pak začne vydávat za tvůrce módu, přitom v rohu visel textdraw s mým jménem, jako že jsem tvůrce já. V tu dobu jsem byl i online, nechápu to, nakonec začal cheatovat.

na server ti prisel napr. _[Mxco]_ a zacal cheatovat? xD

 

Ne, nenosil moje jméno :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...