Jump to content

ffredyk odchází z postu moderátora


lvalenta

Recommended Posts

Ahoj,

bohužel vám musím oznámit, že se ffredyk rozhodl odejít z postu moderátora (a na nějaký čas i z fóra). Tento topic mám prý napsat já. Fredy mi říkal, že je to z důvodu změn, je jich prý na něj příliš. Je mi to líto, bude mi chybět jako člověku i jako majiteli, protože ffredyk je bezpochyby nejrazantnější moderátor a bez ohledu na přátelství se staral o dodržování pravidel..

Link to comment
Share on other sites

NAVƵÐҰ V MEM SRÐCI!

Jediný člověk, který to tu vedl způsobem který se mi líbil. Nezalekl se a vždy jednal tak, jak se správně jednat mělo. Nejednal bych jinak. Hodně štěstí, odvedl jsi nejlepší práci. Hojanec!

Link to comment
Share on other sites

budeš chybět.Byl si sice přísný a možná i míně oblíbený než jiní ale za to si dělal práci nejlépe ze všech moderátorů.Doufám že se ještě vrátíš.

Link to comment
Share on other sites

Ffredyk..moj dlhorocny kamos z Minecraftu , GMOD-u a pawno.cz...

Budes nam tu celemu foru VELMI chybat , aj ked musim uznat niektore chvyle boli dost ostre...:d :D :d

 

Prajem ti vela stastia v zivote , nech sa ti dari :)

Link to comment
Share on other sites

[Jak ste ho nemali radi a zrazu Vám bude chýbať]

 

Vela šťastia ako do života tak aj do Pawna, PHP... ;)

 

Bol si tu jeden z naj. moderátorov ktorý ako vravel Lukáš, bez ohladu na přátelství, sa staral o dodržovanie pravidiel.

 

:wave:

Link to comment
Share on other sites

Viem že si ma mal pod kožou, aj tie "ANTI-SPAM" videjká :d No bol si dobrý moderátor.O všetko si sa staral a bol tu vždy "porádek".Bez ohľadu nato že my dvaja sa moc nemusíme, MAJ SA! a nech sa ti v živote darí.Dalo sa čakať že človek vo veku 19 rokov už nebude chodiť sem na fórum a nebude sa mať čas starať o všetko.Má iné záľuby.Ešte raz ČAU :-).

Link to comment
Share on other sites

ffredyk byl jeden z nejlepších moderátorů fóra. Nikdy jsem sním něměl problém. Bude těžké ho nahradit (jestli se bude nahrazovat novým moderátorem). Jako jeden z mála, to tu vedl, tak, jak se fórum má vést. :clap:

 

Měj se.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...