Jump to content

Poslední šance - "bonzněte se", že máte více účtů!


lvalenta

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam myslim že ešte jeden ale už si napamätám.. pozrite moju ip a zmažte ich a tento mi prosím nechajte :)

Kromě tvého nicku jsou pod tvojí IP

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1675

memberlist.php?mode=viewprofile&u=2886

 

- je nějaký tvůj? Pokud ano, mohu smazat?

Link to comment
Share on other sites

Já tu mam hodně učtu na některé už si nepamutuju heslo a ani na některé už si vubec nevzpomínám tak bych prosil o smazání všech učtu krom tohoto ;)

Link to comment
Share on other sites

Já tu mam hodně učtu na některé už si nepamutuju heslo a ani na některé už si vubec nevzpomínám tak bych prosil o smazání všech učtu krom tohoto ;)

Tak sis ještě stihnul registrovat nový :d (Registrován: sob 20. srp 2011 14:57:09)

 

Ještě mi řekni jejstli jsou všechny tvoje :

memberlist.php?mode=viewprofile&u=4548

memberlist.php?mode=viewprofile&u=2990

memberlist.php?mode=viewprofile&u=6068

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1319

Link to comment
Share on other sites

Já tu mam hodně učtu na některé už si nepamutuju heslo a ani na některé už si vubec nevzpomínám tak bych prosil o smazání všech učtu krom tohoto ;)

Tak sis ještě stihnul registrovat nový :d (Registrován: sob 20. srp 2011 14:57:09)

 

Ještě mi řekni jejstli jsou všechny tvoje :

memberlist.php?mode=viewprofile&u=4548

memberlist.php?mode=viewprofile&u=2990

memberlist.php?mode=viewprofile&u=6068

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1319

 

 

Ano jsou; tak bych prosil o smazání

Link to comment
Share on other sites

bratranec mal dojebany komp a bol uu mna a regol sa tušim s CLEARE som to riešil a nič potom myslimže su to BZKdomco5 a domco5 alebo tak nejako

Já ti dám bratranec ty šmoulo :p kdbys tak nelhal :) proč by si u tebe bratrnec registroval 2 účty :v:

 

memberlist.php?mode=viewprofile&u=5177

memberlist.php?mode=viewprofile&u=6075

no hej ale bzk domco 5 už mal!! nemože byt že sa prihlasil??, u mna si spravil iba ten lama domco5 ale hentem ma už dlho!!!!

Link to comment
Share on other sites

bratranec mal dojebany komp a bol uu mna a regol sa tušim s CLEARE som to riešil a nič potom myslimže su to BZKdomco5 a domco5 alebo tak nejako

Já ti dám bratranec ty šmoulo :p kdbys tak nelhal :) proč by si u tebe bratrnec registroval 2 účty :v:

 

memberlist.php?mode=viewprofile&u=5177

memberlist.php?mode=viewprofile&u=6075

no hej ale bzk domco 5 už mal!! nemože byt že sa prihlasil??, u mna si spravil iba ten lama domco5 ale hentem ma už dlho!!!!

leda žeby s nickem domco5 přispíval u tebe do fóra...

Link to comment
Share on other sites

Viem že píšem po termíne, ale nejde ma prihlásiť na môj účet empis. Skúšal som všetky heslá ktoré som mal a všetky e-maily ktoré som mal a nič. poprosil by som teda o zmenení hesla.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...