Jump to content

Změna majitele Pawno.cz


lvalenta

Recommended Posts

Vážení uživatelé Pawno.cz,

rád bych Vám oznámil, že dnes proběhla změna majitele fóra Pawno.cz. Jan Veškrna (chytrák) se rozhodl fórum prodat společnosti Neutrion s.r.o. Nadále zůstává administrátorem (resp. správcem fóra).

Pro Vás - uživatele se nic nemění. Postupně budeme chtít fórum upravovat a zlepšovat. Veškeré aktuality budete moci sledovat v kategorii "Aktuality na Pawno.cz". Již teď můžete pozorovat menší změny.

Jelikož zůstává chytrak i nadále správcem fóra, veškeré záležitosti směřujte k němu. Prozatím neplánujeme žádný nábor moderátorů, proto nám prosím nepište, protože se stejně moderátory nestanete.

 

Váš názor nás samozřejmě zajímá, a proto nápady, jak zlepšit pawno.cz, nezapomeňte psát do téma Co by se tu mělo změnit.

 

S pozdravem,

Lukáš Valenta

za Neutrion s.r.o.

Link to comment
Share on other sites

Společnost Neutrion s.r.o. by nikdy neinvestovala do projektu, ve kterém by neviděla budoucnost a zisk :) Takže vám můžu garantovat, že teď už to půjde s forem jenom nahoru.

Link to comment
Share on other sites

Společnost Neutrion s.r.o. by nikdy neinvestovala do projektu, ve kterém by neviděla budoucnost a zisk :) Takže vám můžu garantovat, že teď už to půjde s forem jenom nahoru.

 

Sry jenom dotaz asi se můžu zeptat za kolik jste koupili "pawno" asi vám to teda nevadí zveřejnit?

Link to comment
Share on other sites

Společnost Neutrion s.r.o. by nikdy neinvestovala do projektu, ve kterém by neviděla budoucnost a zisk :) Takže vám můžu garantovat, že teď už to půjde s forem jenom nahoru.

 

Sry jenom dotaz asi se můžu zeptat za kolik jste koupili "pawno" asi vám to teda nevadí zveřejnit?

S Honzou jsme se rozhodli, že tuto informaci nezveřejníme. Jediná šance, jak to zjistit, je napsat přímo jemu :-)

Link to comment
Share on other sites

mozem a opytat , ci planujete aj nejake zmeny v moderatorskom teame ?

Popripade zalozit nejake nove hodnosti ako cleaner helper a pod. ???

Link to comment
Share on other sites

Aha a komuže mám napsat?:d jaky nick tu na foru? bo ma naky email? :d

 

 

asi to bude chytrák :)

Ano, je to on.

 

mozem a opytat , ci planujete aj nejake zmeny v moderatorskom teame ?

Popripade zalozit nejake nove hodnosti ako cleaner helper a pod. ???

Nevylučuji to, vše ještě musíme promyslet :-)

Link to comment
Share on other sites

mozem a opytat , ci planujete aj nejake zmeny v moderatorskom teame ?

Popripade zalozit nejake nove hodnosti ako cleaner helper a pod. ???

no ty modikem nebudeš...

Link to comment
Share on other sites

Jak vidim asi mate v umyslu tu delat nejake prevraty. Chtel bych poukazat na pawnobox a jak dopadl s tema prevraty. Je sice hezke se zbavit tech "dementu" ale to je hodne velke procento tech kteri forum udrzuji v provozu. Na pawnoboxu si je vyhazely mozna si tam nechaly ty inteligentni a to forum je mrtve a tak ziskaly sanci jine fora. Chtel bych varovat aby se tu neco podobneho neopakovalo, taze opatrne a hodne stesti :)

Link to comment
Share on other sites

Jak vidim asi mate v umyslu tu delat nejake prevraty. Chtel bych poukazat na ***** a jak dopadl s tema prevraty. Je sice hezke se zbavit tech "dementu" ale to je hodne velke procento tech kteri forum udrzuji v provozu. Na pawnoboxu si je vyhazely mozna si tam nechaly ty inteligentni a to forum je mrtve a tak ziskaly sanci jine fora. Chtel bych varovat aby se tu neco podobneho neopakovalo, taze opatrne a hodne stesti :)

Toho si jsem plně vědom, a proto to nebude až tak něco velkého :-)

Link to comment
Share on other sites

Timto bych tedy rad resignoval z postu Globalniho moderatora.

Proč chlape proč????!!!!!!!

 

 

Je neaktivní ;)

vůbec si to nepochopil, vůbec nevíš, tak se laskavě nevyjadřuj...akorát ty seš aktivní až moc

Link to comment
Share on other sites

Ano už je tomu tak, dnes jsem předal pomyslné klíče od pawno.cz do rukou Lukášovi.

S příbývajícím vekěm, prací, školou, starostmi nemám tolik času, abych tu byl 24 hodin denně jako kdysi, když jsem s fórem začínal. Neznamená to, že tady končím a od zítra sem nechodím, na fóru jsem od začátku zastával funkce Majitel - Správce - Administrátor - Moderátor, ode dneška jsem prostě 'jen' Správce - Administrátor - Moderátor, to je vše co se mění. Co by jste v tom měli vidět vy? nové vylepšení fóra, nové nápady a novou sílu se tady o to starat. :)

Link to comment
Share on other sites

Je neaktivní ;)

vůbec si to nepochopil, vůbec nevíš, tak se laskavě nevyjadřuj...akorát ty seš aktivní až moc

 

 

Ty na mě nemluv hlavně ze ty ses aktivní :) má napsat proč...

Link to comment
Share on other sites

Je neaktivní ;)

vůbec si to nepochopil, vůbec nevíš, tak se laskavě nevyjadřuj...akorát ty seš aktivní až moc

 

 

Ty na mě nemluv hlavně ze ty ses aktivní :) má napsat proč...

ano, jsem aktivní, jsem tu minimálně 15 hodin denně, tak si ty řeči laskvě nech...máš buď pomalý myšlení, zkus se zamyslet jakej smysl má tohle téma "Změna majitele" a proč to asi omén napsal...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...