Jump to content

[SOM ZVEDAVI] Kolko stravite pri pc hodin?


Guest [*LoNg*]LiFe

Recommended Posts

  • Majitel
hej ja mam tiez ale +1.50 :d s 1.25 dobre co +su na poruchu dialekozrakosti a -na blizkozrakosi?

 

Když máš mínusovou dioptrii vidíš špatně do dálky...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej ja mam tiez ale +1.50 :d s 1.25 dobre co +su na poruchu dialekozrakosti a -na blizkozrakosi?

Jsem na tom podobně (1.50 a druhý asi 1.25). Mám to jak od PC, tak i po mámě. Já nevidím na dálku....

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe

nechcem byt mudri ale :d

To musí být uvedeno na předpisu.

Kopíruji z odborných zdrojů:

Existuje hodně rozšířená chybná domněnka, že na dálku mají brýle vždy mínus a do blízka plus. Pravda je ale taková, že na dálku i do blízka mohou býti hodnoty jak plusové, tak i mínusové. Záleží na tom, jakou oční vadu máte. Pokud trpíte myopií (česky krátrozrakost), znamená to, že máte příliš dlouhé oko, a tudíž budete potřebovat pro korekci rozptylné čočky (mínusové). Pokud trpíte hypermetropií (česky dalekozrakost), znamená to, že máte oko krátké a pro korekci potřebujete čočky spojné (plusové). Na znaménku tedy hodně záleží a je nutné ho přečíst z předpisu.

 

inak odbocil som s temy ale sry :d ja sa polepsim

Link to comment
Share on other sites

hej ja mam tiez ale +1.50 :d s 1.25 dobre co +su na poruchu dialekozrakosti a -na blizkozrakosi?

Jsem na tom podobně (1.50 a druhý asi 1.25). Mám to jak od PC, tak i po mámě. Já nevidím na dálku....

napodobne ale od taty,ten ma asi 3,obe mam 1.25

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
nechcem byt mudri ale :d

To musí být uvedeno na předpisu.

Kopíruji z odborných zdrojů:

Existuje hodně rozšířená chybná domněnka, že na dálku mají brýle vždy mínus a do blízka plus. Pravda je ale taková, že na dálku i do blízka mohou býti hodnoty jak plusové, tak i mínusové. Záleží na tom, jakou oční vadu máte. Pokud trpíte myopií (česky krátrozrakost), znamená to, že máte příliš dlouhé oko, a tudíž budete potřebovat pro korekci rozptylné čočky (mínusové). Pokud trpíte hypermetropií (česky dalekozrakost), znamená to, že máte oko krátké a pro korekci potřebujete čočky spojné (plusové). Na znaménku tedy hodně záleží a je nutné ho přečíst z předpisu.

 

inak odbocil som s temy ale sry :d ja sa polepsim

 

No říkám -1.25 .. Z předpisu.. Pamatuju.. A vím, že vidím špatně do dálky :d

Link to comment
Share on other sites

Heh ja jsem u pc privarenej od cca 5 let a zrak furt stejnej :d

ae chtel bych mit blbej zrak bych si koupil barevny cocky :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [*LoNg*]LiFe
Heh ja jsem u pc privarenej od cca 5 let a zrak furt stejnej :d

ae chtel bych mit blbej zrak bych si koupil barevny cocky :d

ejhm si kup cocky ked chces su aj bez dioptrií a co mas stoho ked ich budes mat farebne ja nepotrebujem ja mam v tme zelene-modre oci aj v svetle a ked sa zobudim su sive :d:D

Link to comment
Share on other sites

Heh ja jsem u pc privarenej od cca 5 let a zrak furt stejnej :d

ae chtel bych mit blbej zrak bych si koupil barevny cocky :d

ejhm si kup cocky ked chces su aj bez dioptrií a co mas stoho ked ich budes mat farebne ja nepotrebujem ja mam v tme zelene-modre oci aj v svetle a ked sa zobudim su sive :d:D

 

nebudu prece vyhazovat za kraviny :d

myslim to tak ze bych si do kazdyho oka dal jinou barvu.. vypada to fakt namrdove :)

Link to comment
Share on other sites

Heh ja jsem u pc privarenej od cca 5 let a zrak furt stejnej :d

ae chtel bych mit blbej zrak bych si koupil barevny cocky :d

ejhm si kup cocky ked chces su aj bez dioptrií a co mas stoho ked ich budes mat farebne ja nepotrebujem ja mam v tme zelene-modre oci aj v svetle a ked sa zobudim su sive :d:D

 

nebudu prece vyhazovat za kraviny :d

myslim to tak ze bych si do kazdyho oka dal jinou barvu.. vypada to fakt namrdove :)

za 400 na rok (nedioptrické) myslím že ujde ne ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

cca od 7:00 ráno do 0:30 - 1:30 večer (samozrejme raňajkujem, obedujem a večeriam pri pc, aby som šetril čas :hrac: )

//Edit: na pc preto strávim všetok voľný čas, lebo si zarábam programovaním v PHP na objednávku. Je to moja práca, a už som si zvykol pri pc toľko sedieť a programovať, a nevadí mi to, okuliare nemám.

Link to comment
Share on other sites

Heh ja jsem u pc privarenej od cca 5 let a zrak furt stejnej :d

ae chtel bych mit blbej zrak bych si koupil barevny cocky :d

ejhm si kup cocky ked chces su aj bez dioptrií a co mas stoho ked ich budes mat farebne ja nepotrebujem ja mam v tme zelene-modre oci aj v svetle a ked sa zobudim su sive :d:D

zeleno modré? :d ja som mal jedno hnedé druhé modre a teras mám jedno hnedé druhé zelené :d dobré že? :d

Link to comment
Share on other sites

Heh ja jsem u pc privarenej od cca 5 let a zrak furt stejnej :d

ae chtel bych mit blbej zrak bych si koupil barevny cocky :d

ejhm si kup cocky ked chces su aj bez dioptrií a co mas stoho ked ich budes mat farebne ja nepotrebujem ja mam v tme zelene-modre oci aj v svetle a ked sa zobudim su sive :d:D

zeleno modré? :d ja som mal jedno hnedé druhé modre a teras mám jedno hnedé druhé zelené :d dobré že? :d

 

vyfot se a posli screen :d

Link to comment
Share on other sites

Já mám brýle na dálku, myslím že mám 0,5 Dioprtie "bounce"

 

Jinak jak kdy, když je hnusně tak co dělat doma, sednu k pc a jsem na netu, když je hezky jdu ven ..

 

PC nechávám zapnutý, nechce se mi opětovn zapínat a vypínat :d

 

Hlasoval sjem pro možnost d

Link to comment
Share on other sites

"lol" všetci aký zavisláci :d...najvac čo som bol na pc bolo 19/+-30min a celkovo za tu dobu bol zapatý 36 hod lebo sa mi dávalo video na youtube(čo som nakonec vymazal) :d a na druhý den ked som ho nehal vydýchnuť tak vybuchol zdroj :d...

Link to comment
Share on other sites

vy ste uplne jebn*ty vsetci kks 7 hodin viac vam uplne j*be nemate ziadnych kamaratov frajerku alebo nejaku inu zabavu viem si vas predstavit za 5 rokov uplny mumaci jebn*ty zdegenerovany co cele dni sedia pri pc si myslite ze to je vasa buducnost alebo nechapem sa uvedomte trochu a TAHAJTE VON zabavat sa aj tak neviem co tu mozte tolko robit neviem co je pre vas vacsi pozitok ze prejdete celu hru za 4 hodiny alebo co ja by som bez priatelov a frajerky nevedel zit isiel by som sa zabit keby tu mam tolko sediet a aj tak sa podla mna 4 hodiny zo 7 hodin nudite a len klikate p*coviny a ked vas aj niekto zavola von tak poviete mne sa nechce a co vonku a taketo podobne uj*bane vyhovorky ......

 

UVEDOMTE SA UZ KONECNE MLADEZ ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...