Jump to content

php Mc Administration


MajkX

Recommended Posts

EDIT :

 

Ahojte :p z kamosom sme vytvorili Minecraft Administraciu..je 100% nasa tak prosim nepiste ze sme ju ukradli zo zahranicia a podobne veci..

Funkcie su :

Zapnut server

Vypnut server

Restartovat server

Editovat server.properties

Upload pluginov

Prezeranie serverlogu

 

Changelog : http://217.16.178.117/changelog.txt'>http://217.16.178.117/changelog.txt

 

Test : http://217.16.178.117

 

Nick : s

heslo : s

 

s PHP som zaciatocnik :d rovnako ako aj moj kamos toreto s ktorym som natom makal :d

Komentujte :d

Link to comment
Share on other sites

majko00 ci jak sa volas omg ty si tak ***** ze az to boli OMG

 

Pracuje sa na novej verzii!!! ach jaj

 

Čo keby si si namiesto tychto kecov spravil vlastnu administráciu ked uz tak dobre vies prerábat??? ja to nechápem ved ked niečo robim tak si to spravim podla vlastných predstáv a nie prerábat si to ako chcem ja a potom tam dam ze

Code and Graphic by EnginER HAH proste 0/10 (ked budes mat vlastnu zaloz topic mozno hodnotenie bude lepsie :) "lol" :rap: :rap2:

Link to comment
Share on other sites

majko00 ci jak sa volas omg ty si tak ***** ze az to boli OMG

 

Pracuje sa na novej verzii!!! ach jaj

 

Čo keby si si namiesto tychto kecov spravil vlastnu administráciu ked uz tak dobre vies prerábat??? ja to nechápem ved ked niečo robim tak si to spravim podla vlastných predstáv a nie prerábat si to ako chcem ja a potom tam dam ze

Code and Graphic by EnginER HAH proste 0/10 (ked budes mat vlastnu zaloz topic mozno hodnotenie bude lepsie :) "lol" :rap: :rap2:

 

 

Pozri si tu stranku teraz..uz sa pracuje na novej verzii cize VLASTNEJ administracii..

Link to comment
Share on other sites

No super je tam text login a dva textboxy :d a nacitava sa to dlho ako prasa ten web ani som dalej nepozeral

 

Lebo je to zatial na VPS pipni ! tam to testujem..a login je tam preto lebo jadro sa este vytvara ! Boze jak ja neznasam take lamy jak ty ! neviete citat abo ki ci fras ??

Link to comment
Share on other sites

Tak jadrjo je hotove este sa to dokonci po tej grafickej stranke a zajtra by to tu uz malo byt :p nie vsak na download :p

 

-- úte 19. črc 2011 16:51:58 --

 

+ pridane nove udaje do adminky :d (citajte prvy prispevok)

Funkcie su naschval vypnute aby ste nerobili neplechu :d

Link to comment
Share on other sites

Pozri si tu stranku teraz

 

:d pozrel som sa a povedal zo tam vidim hah proste si amatér

 

Uz sa tesim na novú verziu :d to bude nejaka zahranicna co nikdo nikdy nevidel a prehodene meno tvorcu :d lebo takto rychlo ako hovoris sa neda spravit dobra administracia ved za 1 den to mas spravene :d

 

Bud to bude okopirovane alebo to bude stat za ho*no(kedze ti to trvalo 1 den ani to nie)

Link to comment
Share on other sites

Pozri si tu stranku teraz

 

:d pozrel som sa a povedal zo tam vidim hah proste si amatér

 

Uz sa tesim na novú verziu :d to bude nejaka zahranicna co nikdo nikdy nevidel a prehodene meno tvorcu :d lebo takto rychlo ako hovoris sa neda spravit dobra administracia ved za 1 den to mas spravene :d

 

Bud to bude okopirovane alebo to bude stat za ho*no(kedze ti to trvalo 1 den ani to nie)

 

 

a co by sa nedala ? tato administracia nevyuziva MySQL..je iba pre jeden server

a pritom tam mas UPLNU upravu server.properties , nahravanie pluginov , ovladanie (start,restart,stop) a server log. Do dalsej verie planujeme rozsirit o nove funkcie..tak prosim nekritizuj a hodnot to co som spravil a nie to ci som amater alebo nie..s PHP zacinam..A nevytahuj tu namna ze zoberem nejaku zahranicnu administraciu..100% nasa administracia tak prosim uz ma nechaj na pokoji..co kde napisem to kritizujes tak sa spametaj co hovoris..

Link to comment
Share on other sites

hm.. 2/10 za snahu...

 

jako sry, ale tohle bych sfrknul do 30min... ani styly nemáš nastavený, mám všechno šedivý nebo tak tmavý, že to nejde přečíst... po přihlášení pár odkazů s něčím čím si a to ani nemluvim o kódu jakej tam máš... prostě ne a ne, takto to být nemá "nene"

Link to comment
Share on other sites

hm.. 2/10 za snahu...

 

jako sry, ale tohle bych sfrknul do 30min... ani styly nemáš nastavený, mám všechno šedivý nebo tak tmavý, že to nejde přečíst... po přihlášení pár odkazů s něčím čím si a to ani nemluvim o kódu jakej tam máš... prostě ne a ne, takto to být nemá "nene"

 

Nju z grafikou este cosi planujem spravit :p

a toto je moj prvy velky projekt v PHP :d doteraz som robil take kktinky ako kalkulacku atd :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...