Jump to content

php Mc Administration


MajkX

Recommended Posts

Má to vůbec nějakou administrativní funkci nebo to je spíš taková admin "šablona" (Asi jsem si odpovědel sám).

 

Administracia UMA v0.1 (Ultimate Minecraft Administration verzia 0.1)
je zatial prva free MineCraft Adminsitracia v Slovenskej a Ceskej Republike. 

UNIKÁTNÍÍÍÍÍÍÍ :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

 

<hr>
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />

"lol"

Link to comment
Share on other sites

Má to vůbec nějakou administrativní funkci nebo to je spíš taková admin "šablona" (Asi jsem si odpovědel sám).

 

Administracia UMA v0.1 (Ultimate Minecraft Administration verzia 0.1)
je zatial prva free MineCraft Adminsitracia v Slovenskej a Ceskej Republike. 

UNIKÁTNÍÍÍÍÍÍÍ :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

 

<hr>
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />
<br />

"lol"

Link to comment
Share on other sites

hah tak ale kamo toto neni kód ale to je nejaka hebrejská spatlanina :d takýto kód som ešte nikde nevidel OMG a to pozadie uz som ti kritizoval pekne davno + dalši ludia ti to vraveli tiez!!! prerob si to konečne! nikomu sa to nebude chciet čakať pol hodinu pokial mu načita 30 MB pozadie ach jaj luzerko si moj malicky pokakany :) mam taky pocit ze to co vravis ze tvoj prvy velky projekt tak to je len tvoj prvy projekt, podla mna ani tu kalkulacku sam nespravis!!! iba pokial ju neprerobis a nedas tam by majko00

 

majko00 je pán kto si to myslili palec hore !!!!

Link to comment
Share on other sites

hah tak ale kamo toto neni kód ale to je nejaka hebrejská spatlanina :d takýto kód som ešte nikde nevidel OMG a to pozadie uz som ti kritizoval pekne davno + dalši ludia ti to vraveli tiez!!! prerob si to konečne! nikomu sa to nebude chciet čakať pol hodinu pokial mu načita 30 MB pozadie ach jaj luzerko si moj malicky pokakany :) mam taky pocit ze to co vravis ze tvoj prvy velky projekt tak to je len tvoj prvy projekt, podla mna ani tu kalkulacku sam nespravis!!! iba pokial ju neprerobis a nedas tam by majko00

 

majko00 je pán kto si to myslili palec hore !!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...