Jump to content

Rcon Cracker


ExiRang

Recommended Posts

Hmmm, vy ste taky pekni volove ze to stahujete... proc asi je zapotrebi ta kompatibilita? Aby vam to ty kraviny mohlo prepsat...

Pan autor si chtel udelat respekt no.. Pochybuju ze mu je vice jak 12 let... Kdyby mu bylo vic tak by urcite delal takovyhle hovadiny..

 

A taky se divim ze to tu porad je... to to nikdo nesmaze?

nwm nwm ale jak vidím ten občanský průkaz se shoduje s facebookem pošlu URL

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000233464012

je tam všechno narození atd.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmmm, vy ste taky pekni volove ze to stahujete... proc asi je zapotrebi ta kompatibilita? Aby vam to ty kraviny mohlo prepsat...

Pan autor si chtel udelat respekt no.. Pochybuju ze mu je vice jak 12 let... Kdyby mu bylo vic tak by urcite delal takovyhle hovadiny..

 

A taky se divim ze to tu porad je... to to nikdo nesmaze?

nwm nwm ale jak vidím ten občanský průkaz se shoduje s facebookem pošlu URL

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000233464012

je tam všechno narození atd.....

V tom pripade je to zaostalej kreten...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, vy ste taky pekni volove ze to stahujete... proc asi je zapotrebi ta kompatibilita? Aby vam to ty kraviny mohlo prepsat...

Pan autor si chtel udelat respekt no.. Pochybuju ze mu je vice jak 12 let... Kdyby mu bylo vic tak by urcite delal takovyhle hovadiny..

 

A taky se divim ze to tu porad je... to to nikdo nesmaze?

 

sem psal ze vul to vytvori,hloupej to stahne :d

 

-- sob 18. čer 2011 15:39:08 --

 

Hmmm, vy ste taky pekni volove ze to stahujete... proc asi je zapotrebi ta kompatibilita? Aby vam to ty kraviny mohlo prepsat...

Pan autor si chtel udelat respekt no.. Pochybuju ze mu je vice jak 12 let... Kdyby mu bylo vic tak by urcite delal takovyhle hovadiny..

 

A taky se divim ze to tu porad je... to to nikdo nesmaze?

nwm nwm ale jak vidím ten občanský průkaz se shoduje s facebookem pošlu URL

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000233464012

je tam všechno narození atd.....

 

:d jak dosvedcis ze je ten Facebook jeho? :d :D :d :D

Link to comment
Share on other sites

Tak kdyz si nekdo (dave) mysli ze mi neni 20, tvrdil jsem ze je mi 19 (bylo mi 19 ale pak jaksi bylo 13. cervna a bylo mi 20) at si svuj nazor ma... Ja na zacatku psal ze kamos udelal programek... Ja ten program nedelal, ja C++ neumim... JA umim jen PHP, HTML, CSS, JS, Pawn.

 

Ten Facebook neni muj, ja facebook zrusil pred mesicem. Je to picovina stejne jako tento web. Na nic.

Link to comment
Share on other sites

Tak kdyz si nekdo (dave) mysli ze mi neni 20, tvrdil jsem ze je mi 19 (bylo mi 19 ale pak jaksi bylo 13. cervna a bylo mi 20) at si svuj nazor ma... Ja na zacatku psal ze kamos udelal programek... Ja ten program nedelal, ja C++ neumim... JA umim jen PHP, HTML, CSS, JS, Pawn.

 

Ten Facebook neni muj, ja facebook zrusil pred mesicem. Je to picovina stejne jako tento web. Na nic.

 

ze ta obcanka pasuje na ten facebook.... hmm verim ti ze ti neni 20 jinak ti neverim v nicem ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak kdyz si nekdo (dave) mysli ze mi neni 20, tvrdil jsem ze je mi 19 (bylo mi 19 ale pak jaksi bylo 13. cervna a bylo mi 20) at si svuj nazor ma... Ja na zacatku psal ze kamos udelal programek... Ja ten program nedelal, ja C++ neumim... JA umim jen PHP, HTML, CSS, JS, Pawn.

 

Ten Facebook neni muj, ja facebook zrusil pred mesicem. Je to picovina stejne jako tento web. Na nic.

si koleduješ o průšvich chlapečku

 

//ffredyk: A ty jsi si vykoledoval dáreček za spam ;)

Link to comment
Share on other sites

Rika o 6 let mladsi kloucek co ani cesky neumi? Hm hm tak do me, ukaz mi jakej prusvih :)

Do prace nechodim, studuji na VOŠ a SŠ automobilní, Zábřeh, U dráhy 6, 78901 na nástavbě a mám za sebou učňák. adresa školy: www.spsa-za.cz

Link to comment
Share on other sites

Rika o 6 let mladsi kloucek co ani cesky neumi? Hm hm tak do me, ukaz mi jakej prusvih :)

Do prace nechodim, studuji na VOŠ a SŠ automobilní, Zábřeh, U dráhy 6, 78901 na nástavbě a mám za sebou učňák. adresa školy: http://www.spsa-za.cz

 

ok mas 20,ale ne let...hmm maximalne 20 prispevku :d :D :d :D :d :D

Link to comment
Share on other sites

Rika o 6 let mladsi kloucek co ani cesky neumi? Hm hm tak do me, ukaz mi jakej prusvih :)

Do prace nechodim, studuji na VOŠ a SŠ automobilní, Zábřeh, U dráhy 6, 78901 na nástavbě a mám za sebou učňák. adresa školy: http://www.spsa-za.cz

nechtěl si říci o 6 let starší ?? nwm kdo vypadá jako ťaman :)

Link to comment
Share on other sites

Tebe jsem nevidel, obcanka je z 16ti nebo 17ti let, uz nvm. A uprimne ani te videt nechci... nejakeho 14ti leteho fracka co si tady hraje na borecka...

 

Smula prispevku mam 22.

Link to comment
Share on other sites

Tebe jsem nevidel, obcanka je z 16ti nebo 17ti let, uz nvm. A uprimne ani te videt nechci... nejakeho 14ti leteho fracka co si tady hraje na borecka...

 

Smula prispevku mam 22.

až mi dokážeš že ti je 20 let tak pak se o něčem budem bavit všici mají názory proti tobě takže si tu jak sám ... všichni jsou proti tobě :)

Link to comment
Share on other sites

No a co ze jsou proti mne? Mam se rozbrecet? Mne je jedno nejaky pwn.cz ... ja radeji KOKOTBOX tam jsme děti jako já, líbáme si prdele a cucáme cecky "tongue"

 

//ffredyk: :lol::lol::lol: osobně se musím zasmát :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Já nechápu proč to vůbec řešíte. Vždyť věk nehraje uplně hlavní roli. Tak má 20 no a, očividně si z vás jenom dělá srandu jak se rozčilujete nad příspěvkama co píše ;). Další věc co nechápu proč ještě moderátoři nezakročili, z tohohle tématu je jen OFFTOPIC a FLAMWARE.

Link to comment
Share on other sites

Já nechápu proč to vůbec řešíte. Vždyť věk nehraje uplně hlavní roli. Tak má 20 no a, očividně si z vás jenom dělá srandu jak se rozčilujete nad příspěvkama co píše ;). Další věc co nechápu proč ještě moderátoři nezakročili, z tohohle tématu je jen OFFTOPIC a FLAMWARE.

 

moderatori nezakrocili protoze si toho asi nevsimli :d :D .... LOCK

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Buhehe, koukám nikdo nerozdával dárečky... Moje práce MUHAHA

 

-- sob 18. čer 2011 19:46:52 --

 

A třeba já bych stejně nezakročil... Taková sbírka varování :) Mlask

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...