Jump to content

Rcon Cracker


ExiRang

Recommended Posts

Tak si to nech ocenit znalcema :) Víc jak 100 kč hodnotu nemá.

Jinak ta zpráva byla mířená na matoo.

Ja žiadny mod som nerobil . A za dalšie moc sa pletieš ale to je jedno . Ja si dokážem vybaviť veci dieťa moje milované .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

UŽ to tu jednou bylo, kolik že mi je let. Takže raději mlč. Tady máš adresu: Komňátka 46, 78964, Bohdíkov, CZ. Čekám tě.

Pro tvou informaci jestli jsi zde neviděl naskenovanou mou občanku (občanský průkaz): Je mi o 5 let víc než tobě takže frázi "dítě moje milované" říkej maximálně sám sobě.

Link to comment
Share on other sites

UŽ to tu jednou bylo, kolik že mi je let. Takže raději mlč. Tady máš adresu: Komňátka 46, 78964, Bohdíkov, CZ. Čekám tě.

Poviem ti pár slovami .

Jebnutý človek by sa za takým kokotom ako ty vybral .

Ale normálny sa za kokotom ktorý je skombinovaný z deckom nevybere .

Čiže svoju rómsku partiu si odvolaj :p

 

//ffredyk: Jojo... Posílám ti poděkování

Link to comment
Share on other sites

ste hloupi takovy kokotiny nemate vubec programovat a ostatni stahovat pak nadavate ze vam to neco dela

mas recht asi prvni koment v tomhle topicu kterej ma pravdu :d

Link to comment
Share on other sites

ještě že já nejsem deb*l a nestahoval sem to a věděl sem už od začátku že v tom souboru něco bude ale a nestahoval bych to i kdybych si myslel že v to msouboru něco bude protože by mi byl hack server una ho*no nepotřeboval bych hacknout server ..... nejsem svině ...

Link to comment
Share on other sites

ještě že já nejsem deb*l a nestahoval sem to a věděl sem už od začátku že v tom souboru něco bude ale a nestahoval bych to i kdybych si myslel že v to msouboru něco bude protože by mi byl hack server una ho*no nepotřeboval bych hacknout server ..... nejsem svině ...

 

 

jn :d ale ako vidiš ostatnym by sa rcon cracker asi hodil :d:D

Link to comment
Share on other sites

Ja som to tiež nesťahoval :) A na cca druhej strane je aj že prečo

 

 

Takýchto ľudí treba strieľať.Dávajú sem RCON HACK a podobné sračky a potom si sťažujú že im niekto hackol server :wtf: Demencia stále stúpa ako pozerám

 

Link to comment
Share on other sites

Všichni jste svině, to si dobře pamatuj.

mluv za sebe ty hovado myslis si ze nekomu neco hacknes ze jsi king? mno to tezko HA HA dybys byl king tak udelas nejakej soft kterej budou lide vyuzivat k dobru lamo

Link to comment
Share on other sites

Dobry den. Takze vsem co to smazalo pawn scripty si najedte do Tento Pocitac, Ovladaci panely, Přepnout do zobrazeni podle kategorii, Vykon a udrzba, a tam si dejte v leve zalozce Obnoveni systemu. Ty co me nechopily nebudu jim to vysvetlovat.. jste lamy.. A autor je nejvetsi lama.

 

 

stačí dát start -> a do vyhledávání napsat Obnovení Systému...

Link to comment
Share on other sites

Všichni jste svině, to si dobře pamatuj.

mluv za sebe ty hovado myslis si ze nekomu neco hacknes ze jsi king? mno to tezko HA HA dybys byl king tak udelas nejakej soft kterej budou lide vyuzivat k dobru lamo

 

Souhlasím s dj219 ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...