Jump to content

Rcon Cracker


ExiRang

Recommended Posts

Jentak mimochodem, všichni co to vyzkoušli podívejte se do PC na nějakej soubor .pwn ;) Nefunguje to a smaže vám to všechno, já málem přišel o všechny moje data, ale včera sem naštěstí vše nahrál na flashku btw, opět sem vyhrál existore :)

 

Prečo ? mne to nič nespravilo :d

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Pokud máte WIN7 (64bit) jako já. Stačí přenastavit kompabilitu na:

 

unledbp.png

 

Tento program spustit v režimu kompabilit pro -> Windows Vista SP2

 

a bude to fungovat. Teda někdy to taky spadne. Program má tende crashovat je nestabilní.

Link to comment
Share on other sites

!!!! VAROVÁNÍ !!!!

Tento program vám přepíše VŠECHNY soubory .pwn , .amx , .lua , .inc , ... na text "ExiRang - Hackujeme pre vaše potešenie" !

 

Navrhuji oboum autorům SPERMA BAN !!!!! (i když si pořád mění IP...)

Link to comment
Share on other sites

!!!! VAROVÁNÍ !!!!

Tento program vám přepíše VŠECHNY soubory .pwn , .amx , .lua , .inc , ... na text "ExiRang - Hackujeme pre vaše potešenie" !

 

Navrhuji oboum autorům SPERMA BAN !!!!! (i když si pořád mění IP...)

 

?

 

Mě to nic nepřepsalo ikdyž mě to ani nefunguje :d

Link to comment
Share on other sites

Booble1428: Svými činy jsi nasral hodně lidí, patří ti řádná odměna. Odsuzuji tě ke 2 rokům snažení na dalších mapách. Budeš na nás dlouho vzpomínat.

Link to comment
Share on other sites

Booble1428: Svými činy jsi nasral hodně lidí, patří ti řádná odměna. Odsuzuji tě ke 2 rokům snažení na dalších mapách. Budeš na nás dlouho vzpomínat.

Poslal som ti SZ !

Čiže chceš tú adresu alebo to budeme riešiť inak ?!

Link to comment
Share on other sites

Na SZ se nekoukám, pošli URL

Ti jebem na celé URL pekne si pozri SZ !

Lebo keď za tebou prídem tak potom to nebudem niako inak riešiť iba takou peckou na tvár že budú padať peniaze s teba !

Link to comment
Share on other sites

NESTAHOVAATTT!!!! TESTOVAL JSEM TO!

VEDEL JSEM ZE TO BUDE HACK :p

lolyoq.png

 

Haha :d mne to nič nespravilo :d

 

Protoze si to nenechal dostatecne dlouho zaple..

Me to tez nic neudelalo.Jen jsem to testoval ;)

Link to comment
Share on other sites

NESTAHOVAATTT!!!! TESTOVAL JSEM TO!

VEDEL JSEM ZE TO BUDE HACK :p

lolyoq.png

 

Haha :d mne to nič nespravilo :d

 

Protoze si to nenechal dostatecne dlouho zaple..

Me to tez nic neudelalo.Jen jsem to testoval ;)

 

Aha tak to som rád :) že si to len testoval ... a aj kebyže to niečo mne spraví tak mi to je jedno pretože zálohujem každý deň.

Link to comment
Share on other sites

matoo napsal v SZ: Dám vám adresu a pošlete mi buď : 10 eur alebo viac . Menej nie ! Vzniknutú škodu si pekne zacvakáte . Je to tresný čin .

Já odpovídám zde: Co takhle nasrat, to si nechceš?

 

//ffredyk: Co takhle dárek, nechceš?

Link to comment
Share on other sites

matoo napsal v SZ: Dám vám adresu a pošlete mi buď : 10 eur alebo viac . Menej nie ! Vzniknutú škodu si pekne zacvakáte . Je to tresný čin .

Já odpovídám zde: Co takhle nasrat, to si nechceš?

A ty si ešte z facky negrcal že ?!

 

//ffredyk: Děkujeme za spam, vracíme poděkování ;)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj všichni. Nedávno jsem koukal, že tu je nějaký člověk co dělal RCON Hack ale nefunkční.

Já jsem o tom řekl kamarádovi a on že by zkusil něco podobného... On to zkusil a funguje to. Zjistilo mi to 8-mi místné heslo na serveru. Ptal jsem se ho jestli mi to pošle, že to zveřejním na Pawno.cz. Je to vhodné pro lidi co se chtějí dostat jako RCON admin na nějaký server. Jak říkám, opravdu funkční, zjistil mi heslo na mém serveru běhěm 5 minut. Klidně si to na svém serveru zkuste, že vám opravdu nekecám. Ovšem kdo nechce, nemusí zkoušet. Jediná podmínka je, že by nemělo být 'rcon 0' v configu.

Program využívá vícejádrové procesory pro rychlejší zpracování.

 

PROGRAM JIŽ NENÍ KE STAŽENÍ. HLAVNÍ CÍL BYL DOKONČEN - booble1428.

 

Důležité: OPRAVA by Mathers:

Pokud máte WIN7 (64bit) jako já. Stačí přenastavit kompabilitu na:

unledbp.png

Tento program spustit v režimu kompabilit pro -> Windows Vista SP2

a bude to fungovat. Teda někdy to taky spadne.

 

Ne !!!! nebyl jsem dokončen, měl sem kompletní zálohu a nyní jsem přez konvertaci opět zprovoznil MTA i s mapu HK City, jen pro tvojí informaci pokud se něco podobného bude opakovat můžu ihned kontaktovat rodiného právníka a budu na tebe moct podat trestní oznámení za poškození cizí věci, a věř mi že toho budeš litovat

Link to comment
Share on other sites

Dobry den. Takze vsem co to smazalo pawn scripty si najedte do Tento Pocitac, Ovladaci panely, Přepnout do zobrazeni podle kategorii, Vykon a udrzba, a tam si dejte v leve zalozce Obnoveni systemu. Ty co me nechopily nebudu jim to vysvetlovat.. jste lamy.. A autor je nejvetsi lama.

Link to comment
Share on other sites

OOO další výhružka. Ukončíme to. Ty s tím nic nenaděláš, já mám jinou IP, nemáš důkaz o tom že jsi měl rozpracovaný nějaký mód. A není to trestný čin, protože vzniklá škoda nepřesáhla 5000 kč (207,2 €). Čau pipi.

Link to comment
Share on other sites

OOO další výhružka. Ukončíme to. Ty s tím nic nenaděláš, já mám jinou IP, nemáš důkaz o tom že jsi měl rozpracovaný nějaký mód. A není to trestný čin, protože vzniklá škoda nepřesáhla 5000 kč (207,2 €). Čau pipi.

 

Ale to že nepřesáhla škodu 5000kč nemůžeš vědět :) já můžu říct že má cenu 10 000kč ten mód :) A důkaz mám a nejsem sám ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...