Jump to content

[VELMI DULEZITE]Mam tu zustat nebo zmiznout?


DooM

Recommended Posts

Zdravim lidi premyslel jsem o odchodu z tohoto fora a uplny komplet konec s pawnem tzn. zadne pomahani na skypu apod...

 

Tak rozhodnuti je na vas jestli me tu chcete nadale nebo mam uz zacit psat posledni zavet? :d

 

Ja vim ze jsem nektery z vas uz poradne nastval tak ale to je zivot...

Musis se neceho pustit abys chytil neco dalsiho

Link to comment
Share on other sites

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

hádaj kto ako jediný volil poslednú možnosť ? :d

 

 

Áno, tvoj milovaný

 

 

 

QWER

 

 

Link to comment
Share on other sites

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

hádaj kto ako jediný volil poslednú možnosť ? :d

 

 

Áno, tvoj milovaný

 

 

 

QWER

 

 

A predpokladamze ten druhy hlas patri Davidovi...

Link to comment
Share on other sites

Já bych řek svoje, možno si dobrej na rady, ale jen krytyzuješ, nadáváš ...

 

 

Takže já rozhoduju na obje buď zůstaň nebo vypadni

 

Ale spíš tu 1 možnost ..

 

Tak jsem te jednou poradne zkritizoval no..

To me hned necharakterizuje.

Mozna to vypada jako nadavky ale ja jsem velmi klidny clovek malo co me dokaze nastvat.

Link to comment
Share on other sites

Já bych řek svoje, možno si dobrej na rady, ale jen krytyzuješ, nadáváš ...

 

 

Takže já rozhoduju na obje buď zůstaň nebo vypadni

 

Ale spíš tu 1 možnost ..

 

Tak jsem te jednou poradne zkritizoval no..

To me hned necharakterizuje.

Mozna to vypada jako nadavky ale ja jsem velmi klidny clovek malo co me dokaze nastvat.

 

 

KLidný jo ? Hned mě začneš krytyzovat jen kůvli jedonmu video který se mi líbí tvl .. a začneš mi nadávat do buh ví čeho ..

Link to comment
Share on other sites

Já bych řek svoje, možno si dobrej na rady, ale jen krytyzuješ, nadáváš ...

 

 

Takže já rozhoduju na obje buď zůstaň nebo vypadni

 

Ale spíš tu 1 možnost ..

 

Tak jsem te jednou poradne zkritizoval no..

To me hned necharakterizuje.

Mozna to vypada jako nadavky ale ja jsem velmi klidny clovek malo co me dokaze nastvat.

 

 

KLidný jo ? Hned mě začneš krytyzovat jen kůvli jedonmu video který se mi líbí tvl .. a začneš mi nadávat do buh ví čeho ..

 

Ja jsem ti nadaval ?

Tak jestli jo tak srry...

Jen jsem chtel rict ze to neni vtipny.

Mozna zprvu se to muze zdat ale kdyz se nad tim zamyslis

Link to comment
Share on other sites

Já bych řek svoje, možno si dobrej na rady, ale jen krytyzuješ, nadáváš ...

 

 

Takže já rozhoduju na obje buď zůstaň nebo vypadni

 

Ale spíš tu 1 možnost ..

 

Tak jsem te jednou poradne zkritizoval no..

To me hned necharakterizuje.

Mozna to vypada jako nadavky ale ja jsem velmi klidny clovek malo co me dokaze nastvat.

 

 

KLidný jo ? Hned mě začneš krytyzovat jen kůvli jedonmu video který se mi líbí tvl .. a začneš mi nadávat do buh ví čeho ..

 

 

Ty by ses měl naučit gramatiku než tady začneš KRYTYZOVAT ;)

Link to comment
Share on other sites

Být tebou zůstal bych, tímhle tématem si určitě moc nepotěšil spoustu lidí, včetně mě, já taky odešel a několik měsíců jsem se tu neukázal a nikde jsem to nenapsal. Ale zůstaň tu, jinak pak odejdou všichni a zůstanou jen samé lamky ( no offen(c|s)e )

Link to comment
Share on other sites

Být tebou zůstal bych, tímhle tématem si určitě moc nepotěšil spoustu lidí, včetně mě, já taky odešel a několik měsíců jsem se tu neukázal a nikde jsem to nenapsal. Ale zůstaň tu, jinak pak odejdou všichni a zůstanou jen samé lamky ( no offen(c|s)e )

 

To jsem necekal takovou rec od tebe :v:

 

Uvidim jak to tu dopadne no..

Link to comment
Share on other sites

No, jako já osobně si toho co se mě nelíbí snažím nevšímat jak tady, tak i jinde kde s prominutím jde o ho*no. (Teď mě možná ukřižujete, ale tak co, pawn není něco, pro co bych umřel :d )

 

Sem tam se sice zapojím do nějáké hádky, ale spíš se tomu snažím vyhýbat.

 

No, totalismus tu není, napsat svůj názor můžeš i tu, myslím, že chytraka by měly zajímat (tím neříkám, že nezajímají :p ) názory uživatelů, přece pro ně je toto fórum.

 

Je pravda že poslední dobou to tu trochu upadá, ale odcházet myslím, že je fakt na tobě. No udělej co si myslíš, že je správné, jde o ho*no, fórum bez tebe přežije, ty bez něj taky, takže se můžeš v klidu rozhodnout.

 

PS: Budu rád když zůstaneš. :d

Link to comment
Share on other sites

Vdyť je to jen na tobě jestli odejdeš nebo ne, tímhle tím topikem mi příjde že si zvedáš ego. Tohle není na nás ale na tobě. Pokud jsi už o tom přemýšlel, tak už najdi vlastní odpověď a odejdi. Nechápu lidi co zakládají tyhlety trapné topiky.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...