Jump to content

Grafika


Cracker

Recommended Posts

Jsem na straně Ingnitiona, ten mě naučil že, když si řeknu, umím grafiku tak je to úplný kec. A tady to samé dělá i spoustu dalších lidí. Ingnition má pravdu snad ve všem, tak proč se sním sakra ještě hádáte. Třeba Roni, ty jsi grafiku nikdy neuměl, a všichni to to tady žerou, tet jsi uražený, že když ti to někdo zkušený a dobrý zkritizuje.

 

Ingnitione dobře děláš, že to tady vymetáš, se mnou si taky vymet a poučil si mě. Tak to udělejte taky a věřte že to bude mnohem lepší.

Link to comment
Share on other sites

Jsem na straně Ingnitiona, ten mě naučil že, když si řeknu, umím grafiku tak je to úplný kec. A tady to samé dělá i spoustu dalších lidí. Ingnition má pravdu snad ve všem, tak proč se sním sakra ještě hádáte. Třeba Roni, ty jsi grafiku nikdy neuměl, a všichni to to tady žerou, tet jsi uražený, že když ti to někdo zkušený a dobrý zkritizuje.

 

Ingnitione dobře děláš, že to tady vymetáš, se mnou si taky vymet a poučil si mě. Tak to udělejte taky a věřte že to bude mnohem lepší.

Nejsem uražený.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
No, když to shrnu, tak děláš otřesné designy, za 200,-kč se mi to zdá až příliš, tedy za takovou práci.

Jinak ohledně těch obrázků, stahuješ je z googlu, ale asi nevíš, že když to někdo zjistí, že si stáhl obrázek, který si on vlastnoručně vytvořil nebo koupil, tak můžeš mít docela dost problému a to velkých.

kdyby za 200

tady je jeho cenik

jenom design - 100 - 300 kč

kod + desing - 500 - 800 kc

kod + design + rs - 1000 - 2000 kč

Link to comment
Share on other sites

Eww ale nekdo neumí číst

 

Nabízím velmi levnou a propracovanou tvorbu grafických návrhů pro Vaše webové stránky.

 

Co můžu nabídnout?

✔ Webdesign

✔ Loga

✔ Bannery

 

Za webdesign bych požadoval něco kolem 200KČ.

 

 

Nikde tu nevidim nic o Kodování

na cenu kodování a RS jsi se ptal ty ! tak jsem ti odepsal ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ale ber to tak, že by to tak bylo.. Tak co by se stalo pak?

Tak nemají smysl pro grafiku. Jako 99% lidí na tomto foru. Co víc ti na to říct. Jestli se ti líbí tvoje současné práce, jsi na tom tak jako 99% lidí na tomto foru.

 

Což není nic špatného. Každý nemůže mít smysl pro umění a grafiku. Ale pokud pro to nemám cit, tak se do toho přece neseru :) Z takového člověka nikdy nevyjde nic pěkného. To jako kdyby jsi načmáral nějaký obraz a chtěl to dát do nějakého muzea. Co myslíš že ti na to řeknou? :)

Jo a najväcsi deb*l na tomto foru je ako ze to 1% ?? si zabil:P

Link to comment
Share on other sites

Ale ber to tak, že by to tak bylo.. Tak co by se stalo pak?

Tak nemají smysl pro grafiku. Jako 99% lidí na tomto foru. Co víc ti na to říct. Jestli se ti líbí tvoje současné práce, jsi na tom tak jako 99% lidí na tomto foru.

 

Což není nic špatného. Každý nemůže mít smysl pro umění a grafiku. Ale pokud pro to nemám cit, tak se do toho přece neseru :) Z takového člověka nikdy nevyjde nic pěkného. To jako kdyby jsi načmáral nějaký obraz a chtěl to dát do nějakého muzea. Co myslíš že ti na to řeknou? :)

Jo a najväcsi deb*l na tomto foru je ako ze to 1% ?? si zabil:P

Největší deb*l jsi tu ty, protože meleš naprostý nesmysl. Přečti si ještě jednou co jsem napsal. Možná ti dojde, že jsi napsal naprostou hloupost :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...