Jump to content

Grafika


Cracker

Recommended Posts

pochytal jsem trochu zkušeností i v oboru grafiky - webdesignů.

Nabízím velmi levnou a propracovanou tvorbu grafických návrhů pro Vaše webové stránky.

 

Co můžu nabídnout?

Webdesign

Loga

Bannery

 

Cena?

Jelikož si za tohle jen tak bočně přivydělávám, tak ceny nejsou příliš vysoké.

Za webdesign bych požadoval něco kolem 200KČ.

Výhoda je, možnost platby přes SMS, nebo klasicky převodem na účet.

 

Jak to probíhá?

Kontaktujete mě, poté mi sdělíte jak by měl návrh vypadat, co by měl obsahovat a dalši detaily.

Domluvíme se na ceně a na dalších věcěch. A já se poté pokusím co nejdříve udělat návrh

 

Reference

Uvedu zde dvě reference, postupně budu přidávat další.

 

indexjr2.jpg

 

 

minecraft.png

 

 

Banner.png

 

 

vip.png

 

 

www.jpg

 

 

Kontakt

E-mail: [email protected]

skype_ico.gifSkype: Cracker9941

icq_ico.gifICQ: 626712118

Link to comment
Share on other sites

No, když to shrnu, tak děláš otřesné designy, za 200,-kč se mi to zdá až příliš, tedy za takovou práci.

Jinak ohledně těch obrázků, stahuješ je z googlu, ale asi nevíš, že když to někdo zjistí, že si stáhl obrázek, který si on vlastnoručně vytvořil nebo koupil, tak můžeš mít docela dost problému a to velkých.

Link to comment
Share on other sites

Hnus fialovej !

 

- Je tam ho*no vidět

- Písmo se překrává s designem

- Většina je z toho stažená z netu

- Písmo jak pro slepce

 

0/10

 

Za to bych ti dal tak -200Kč

 

( To "-" není pomlčka ale minus )

Link to comment
Share on other sites

Morte

 

1. Všem komu sem to ukazoval se to líbilo jsi jediný kdo má kecy ale je to tvuj názor.

 

2. ano nekdy to tak vypadá ale při nakodování to vždy vypadá jinak

 

3. neni to stažene ( jestli mluviš o tom prvním tak ten byl dělaný pro jeden anglický portal AE wow ktery bohužel zanikl den před doděláním práce ! )

 

4. Neni pro slepce delám základy webu 1600x1200 ( jelikož mam 17ti palcový Notebook ! ) poté Weby změnšuji.

 

 

Jestli jsi skončil díky za Komentář ;) a přeji příjemný den.

Link to comment
Share on other sites

Morte

 

1. Všem komu sem to ukazoval se to líbilo jsi jediný kdo má kecy ale je to tvuj názor.

 

2. ano nekdy to tak vypadá ale při nakodování to vždy vypadá jinak

 

3. neni to stažene ( jestli mluviš o tom prvním tak ten byl dělaný pro jeden anglický portal AE wow ktery bohužel zanikl den před doděláním práce ! )

 

4. Neni pro slepce delám základy webu 1600x1200 ( jelikož mam 17ti palcový Notebook ! ) poté Weby změnšuji.

 

 

Jestli jsi skončil díky za Komentář ;) a přeji příjemný den.

Žádný základy 1600x1200 neexistují. Webdesign se nedělá způsobem, že to uděláš velké a až pak to zmenšíš. To je naprostá blbost. Webdesign děláš takovým způsobem, jakým skutečně bude i po nakodování. Tyhle slova že až potom se udělá dalších 1000 věcí je jen holej kec, který si nějaký dítě vymyslelo.

 

Ty webdesigny stojí za ho*no a jestli za tohle už hodláš vybírat peníze, raději se nad sebou zamysli.

 

Hoj.

Link to comment
Share on other sites

Díky za nazor ;)

 

ale napsalo mi asi 30 lidi že chce design ;)

Tak jsou hlupáci. Co víc ti na to říct. A hlupáci v pravém slova smyslu, protože absolutně nevědí co je dobrý... Ale takováhle je asi tady politika. Tupounům berem, chytrým ustupujem...

Link to comment
Share on other sites

První a poslední se mi líbí.. Každému se líbí něco jiného, tak tu neříkejte, že je to humus a takové podobné kecy by ingnition.. jelikož si nikdy pro např. wow nedělal a dovolím si říct, že ani nehrál a neviděl jich tolik, tak jak můžeš hodnotit wow web? Nebo každý web hodnotíš podle toho jak se líbí tobě? Myslíš někdy na ostatní?

 

Jak jsem řekl, první a poslední je pěkný.

Link to comment
Share on other sites

První a poslední se mi líbí.. Každému se líbí něco jiného, tak tu neříkejte, že je to humus a takové podobné kecy by ingnition.. jelikož si nikdy pro např. wow nedělal a dovolím si říct, že ani nehrál a neviděl jich tolik, tak jak můžeš hodnotit wow web? Nebo každý web hodnotíš podle toho jak se líbí tobě? Myslíš někdy na ostatní?

 

Jak jsem řekl, první a poslední je pěkný.

Nevím jak můžeš tvrdit, že jsem nikdy WoW nehrál, když jsem měl v roce 2007 oblíbenej WoW server, kde hrálo 100 hráčů denně. O WoW vím dost a dokonce i o Aionu. Ten design není dobrý. Prostě já nevím jak ti to Roni mám říct. Ty si prostě myslíš, že to co tady říkám si všechno cucám z prstu? Tak to jsi asi velkej deb*l, pokud si myslíš že to co děláš ty a co tady dělá i pan kolega jsou dobrý webdesigny? Řeknu ti to jednoduše. Je to odpad a nehodnotím to podle toho, zda mě se to osobně líbí. Tohle jsou prostě omyli grafiky a nemá to s ní co společného. Ano, ten první webdesign je známkou něčeho, že jsme už v PS něco pochytili a už víme tak nějak o co go. Ale je tam tolik chyb, nedostatků a amatérských prvků že je to prostě nechutný. Pokračujte v tom co děláte, ale aktuálně je to humus. Webdesigny nemusí být složité a přeplácané tisíci obrázky a nechutnými pozadími. Může být jednoduchý, elegantní a čistý. Jenže to vy vůbec aktuálně neumíte.

 

Ty jsi mi říkal, že máš nějakého grafika který se tím živí a řekl že je to dobrý. Dosud jsi mi o něm neřekl ani slovo a ani nevíš jaké má reference. No co je tohle za píčovinu? Jsem vskutku zvědavej, koho mi představíš.

 

Buď si ber moje komentáře k srdci, nebo se z toho poser a nikam to nedotáhneš. Ale tvrdit o mě že neznám WoW a neviděl jsem spoustu webdesignu z WoW je vážně naivní. Viděl jsem jich dost, WoW znám dost dobře a nepotřebuji to dál řešit. A i kdyby, nemusím vůbec vidět nějaký WoW design. Je to odpad jako každý jiný.

 

A Roni, nedělej zase postavení ve kterém si ukřivděnej. Říkal jsi, že jsi se změnil. Vidím, že asi ne dostatečně. Vracíš se tam, kde jsi byl dřív. Neuneseš kritiku, tak jdeš bu****vat co to dá. Takhle to nejde...

Link to comment
Share on other sites

První a poslední se mi líbí.. Každému se líbí něco jiného, tak tu neříkejte, že je to humus a takové podobné kecy by ingnition.. jelikož si nikdy pro např. wow nedělal a dovolím si říct, že ani nehrál a neviděl jich tolik, tak jak můžeš hodnotit wow web? Nebo každý web hodnotíš podle toho jak se líbí tobě? Myslíš někdy na ostatní?

 

Jak jsem řekl, první a poslední je pěkný.

Nevím jak můžeš tvrdit, že jsem nikdy WoW nehrál, když jsem měl v roce 2007 oblíbenej WoW server, kde hrálo 100 hráčů denně. O WoW vím dost a dokonce i o Aionu. Ten design není dobrý. Prostě já nevím jak ti to Roni mám říct. Ty si prostě myslíš, že to co tady říkám si všechno cucám z prstu? Tak to jsi asi velkej deb*l, pokud si myslíš že to co děláš ty a co tady dělá i pan kolega jsou dobrý webdesigny? Řeknu ti to jednoduše. Je to odpad a nehodnotím to podle toho, zda mě se to osobně líbí. Tohle jsou prostě omyli grafiky a nemá to s ní co společného. Ano, ten první webdesign je známkou něčeho, že jsme už v PS něco pochytili a už víme tak nějak o co go. Ale je tam tolik chyb, nedostatků a amatérských prvků že je to prostě nechutný. Pokračujte v tom co děláte, ale aktuálně je to humus. Webdesigny nemusí být složité a přeplácané tisíci obrázky a nechutnými pozadími. Může být jednoduchý, elegantní a čistý. Jenže to vy vůbec aktuálně neumíte.

 

Ty jsi mi říkal, že máš nějakého grafika který se tím živí a řekl že je to dobrý. Dosud jsi mi o něm neřekl ani slovo a ani nevíš jaké má reference. No co je tohle za píčovinu? Jsem vskutku zvědavej, koho mi představíš.

 

Buď si ber moje komentáře k srdci, nebo se z toho poser a nikam to nedotáhneš. Ale tvrdit o mě že neznám WoW a neviděl jsem spoustu webdesignu z WoW je vážně naivní. Viděl jsem jich dost, WoW znám dost dobře a nepotřebuji to dál řešit. A i kdyby, nemusím vůbec vidět nějaký WoW design. Je to odpad jako každý jiný.

 

A Roni, nedělej zase postavení ve kterém si ukřivděnej. Říkal jsi, že jsi se změnil. Vidím, že asi ne dostatečně. Vracíš se tam, kde jsi byl dřív. Neuneseš kritiku, tak jdeš bu****vat co to dá. Takhle to nejde...

 

Upřímně, nejsem uražený ze včerejší kritiky, je mi to jedno. Ale řekni mi podle čeho hodnotíš? Já myslel, že grafika se hodnotí podle toho jak se líbí lidem apod. A teď se dozvídám, že na to máš tabulky?

Link to comment
Share on other sites

První a poslední se mi líbí.. Každému se líbí něco jiného, tak tu neříkejte, že je to humus a takové podobné kecy by ingnition.. jelikož si nikdy pro např. wow nedělal a dovolím si říct, že ani nehrál a neviděl jich tolik, tak jak můžeš hodnotit wow web? Nebo každý web hodnotíš podle toho jak se líbí tobě? Myslíš někdy na ostatní?

 

Jak jsem řekl, první a poslední je pěkný.

Nevím jak můžeš tvrdit, že jsem nikdy WoW nehrál, když jsem měl v roce 2007 oblíbenej WoW server, kde hrálo 100 hráčů denně. O WoW vím dost a dokonce i o Aionu. Ten design není dobrý. Prostě já nevím jak ti to Roni mám říct. Ty si prostě myslíš, že to co tady říkám si všechno cucám z prstu? Tak to jsi asi velkej deb*l, pokud si myslíš že to co děláš ty a co tady dělá i pan kolega jsou dobrý webdesigny? Řeknu ti to jednoduše. Je to odpad a nehodnotím to podle toho, zda mě se to osobně líbí. Tohle jsou prostě omyli grafiky a nemá to s ní co společného. Ano, ten první webdesign je známkou něčeho, že jsme už v PS něco pochytili a už víme tak nějak o co go. Ale je tam tolik chyb, nedostatků a amatérských prvků že je to prostě nechutný. Pokračujte v tom co děláte, ale aktuálně je to humus. Webdesigny nemusí být složité a přeplácané tisíci obrázky a nechutnými pozadími. Může být jednoduchý, elegantní a čistý. Jenže to vy vůbec aktuálně neumíte.

 

Ty jsi mi říkal, že máš nějakého grafika který se tím živí a řekl že je to dobrý. Dosud jsi mi o něm neřekl ani slovo a ani nevíš jaké má reference. No co je tohle za píčovinu? Jsem vskutku zvědavej, koho mi představíš.

 

Buď si ber moje komentáře k srdci, nebo se z toho poser a nikam to nedotáhneš. Ale tvrdit o mě že neznám WoW a neviděl jsem spoustu webdesignu z WoW je vážně naivní. Viděl jsem jich dost, WoW znám dost dobře a nepotřebuji to dál řešit. A i kdyby, nemusím vůbec vidět nějaký WoW design. Je to odpad jako každý jiný.

 

A Roni, nedělej zase postavení ve kterém si ukřivděnej. Říkal jsi, že jsi se změnil. Vidím, že asi ne dostatečně. Vracíš se tam, kde jsi byl dřív. Neuneseš kritiku, tak jdeš bu****vat co to dá. Takhle to nejde...

 

Upřímně, nejsem uražený ze včerejší kritiky, je mi to jedno. Ale řekni mi podle čeho hodnotíš? Já myslel, že grafika se hodnotí podle toho jak se líbí lidem apod. A teď se dozvídám, že na to máš tabulky?

Ty vole co to meleš za sračky? Já jsem nikdy nehodnotil webdesign podle toho, jak se mi líbí. Jestli ti to ještě milej zlatej nedošlo. Já to hodnotim tak, jak to graficky má vypadat. Hodnotit podle toho, zda se mě osobně to líbí je dosti k ničemu. Protože tady nejde o to, zda se to líbí mě ale o to, jak to má být. K čemu někomu bude to, že se mi to líbí a přitom je to z hlediska grafiky totálně napíču? To tomu dotyčnému nic nedá. Hodnotím to tak, jak to z hlediska dnešní moderní grafiky vypadat má. Žádný tvoje vymyšlené tabulky nemám. Tady se o tomhle nemá smysl bavit. Tady je banda trotlů a bohužel mezi nimi jsi i ty, co si myslí že to dělaj prostě dobře. Neděláte to dobře. Zkuste zajít na profesionální grafický forum (třeba http://www.tutoriarts.cz/) prosím ne žádný lamácká grafická fora, který vede 15 leté děcko. Hoďte si tam ty svoje sračky. Uvidíte, že s váma vymetou hůř jak já. Tohle je vážně k smíchu co tu Roni předvádíš. Graficky je to odpad a tečka.

Link to comment
Share on other sites

Takže mi chceš říct, že když to bude nějaký obyčejný design a nikomu se nebude líbit, ale bude to z hlediska grafiky v pořádku, tak to bude lepší než ten co se všem líbí?

Link to comment
Share on other sites

Takže mi chceš říct, že když to bude nějaký obyčejný design a nikomu se nebude líbit, ale bude to z hlediska grafiky v pořádku, tak to bude lepší než ten co se všem líbí?

Obyčejný design není z hlediska grafiky ničím zajímavý :)

 

A snažíš se úplně zbytečně ze mě udělat pitomce, protože to se ti asi těžko podaří. Apeluješ tady s naprostýma žvástama.

Link to comment
Share on other sites

Takže mi chceš říct, že když to bude nějaký obyčejný design a nikomu se nebude líbit, ale bude to z hlediska grafiky v pořádku, tak to bude lepší než ten co se všem líbí?

Obyčejný design není z hlediska grafiky ničím zajímavý :)

 

A snažíš se úplně zbytečně ze mě udělat pitomce, protože to se ti asi těžko podaří. Apeluješ tady s naprostýma žvástama.

Tak dobře, řeknu to jinak..

 

Když bude nějaký design z hlediska grafiky správně, ale nikomu se nebude líbit, tak bude lepší než ten co není z hlediska grafiky správně, ale líbí se všem?

Link to comment
Share on other sites

Takže mi chceš říct, že když to bude nějaký obyčejný design a nikomu se nebude líbit, ale bude to z hlediska grafiky v pořádku, tak to bude lepší než ten co se všem líbí?

Obyčejný design není z hlediska grafiky ničím zajímavý :)

 

A snažíš se úplně zbytečně ze mě udělat pitomce, protože to se ti asi těžko podaří. Apeluješ tady s naprostýma žvástama.

Tak dobře, řeknu to jinak..

 

Když bude nějaký design z hlediska grafiky správně, ale nikomu se nebude líbit, tak bude lepší než ten co není z hlediska grafiky správně, ale líbí se všem?

Webdesign který bude z hlediska grafiky správně, věř že se líbit bude... To je absurdní a nesmyslná otázka.

Link to comment
Share on other sites

Ale ber to tak, že by to tak bylo.. Tak co by se stalo pak?

Tak nemají smysl pro grafiku. Jako 99% lidí na tomto foru. Co víc ti na to říct. Jestli se ti líbí tvoje současné práce, jsi na tom tak jako 99% lidí na tomto foru.

 

Což není nic špatného. Každý nemůže mít smysl pro umění a grafiku. Ale pokud pro to nemám cit, tak se do toho přece neseru :) Z takového člověka nikdy nevyjde nic pěkného. To jako kdyby jsi načmáral nějaký obraz a chtěl to dát do nějakého muzea. Co myslíš že ti na to řeknou? :)

Link to comment
Share on other sites

Ale ber to tak, že by to tak bylo.. Tak co by se stalo pak?

Tak nemají smysl pro grafiku. Jako 99% lidí na tomto foru. Co víc ti na to říct. Jestli se ti líbí tvoje současné práce, jsi na tom tak jako 99% lidí na tomto foru.

 

Což není nic špatného. Každý nemůže mít smysl pro umění a grafiku. Ale pokud pro to nemám cit, tak se do toho přece neseru :) Z takového člověka nikdy nevyjde nic pěkného. To jako kdyby jsi načmáral nějaký obraz a chtěl to dát do nějakého muzea. Co myslíš že ti na to řeknou? :)

Co by mi na to řekli? Že jsem matlal a kopli by mě do prdele :d

Link to comment
Share on other sites

Ale ber to tak, že by to tak bylo.. Tak co by se stalo pak?

Tak nemají smysl pro grafiku. Jako 99% lidí na tomto foru. Co víc ti na to říct. Jestli se ti líbí tvoje současné práce, jsi na tom tak jako 99% lidí na tomto foru.

 

Což není nic špatného. Každý nemůže mít smysl pro umění a grafiku. Ale pokud pro to nemám cit, tak se do toho přece neseru :) Z takového člověka nikdy nevyjde nic pěkného. To jako kdyby jsi načmáral nějaký obraz a chtěl to dát do nějakého muzea. Co myslíš že ti na to řeknou? :)

Co by mi na to řekli? Že jsem matlal a kopli by mě do prdele :d

No vidíš, tak takovou funkci tady zastávám já :d Ovšem, kopanec jen virtuální. Ale občas bych někoho nejradši kopnul skutečně...

 

Já vím že kritika kterou dělám se nelíbí, ale jak jinak říct že je to keks? Mám říkat, ano Pepíčku. Máš to krasné, ale můžeš to spláchnout do záchodu? :) To fakt ne. Věř, že moje kritika je úsnosnější, než na profesionálním grafickém foru jak jsem už zmiňoval výše. Takže to co říkám je ve výsledku ještě 1000x horší.

Link to comment
Share on other sites

nevím jak to vypadá na profesionálním fórum, ale bylo by od věci říct co by se mělo vylepšit a co ujde apod. A né, že mi na FB řekneš, je to humus a tím to skončí :) Ale abych pravdu řekl, mě kritika nevadí :) A dávám sem jen některé práce, protože sem to nemá cenu.

Link to comment
Share on other sites

nevím jak to vypadá na profesionálním fórum, ale bylo by od věci říct co by se mělo vylepšit a co ujde apod. A né, že mi na FB řekneš, je to humus a tím to skončí :) Ale abych pravdu řekl, mě kritika nevadí :) A dávám sem jen některé práce, protože sem to nemá cenu.

Vždy jsem ti napsal, co se mi na tom nelíbí. To že ti na FB napíšu do komentáře jedním slovem je myslím normální. Nemám tam potřebu řešit tvůj webdesign. Když jsi chtěl vědět co si o tom myslím, napsal jsem ti to vždy v chatu. ;)

Link to comment
Share on other sites

nevím jak to vypadá na profesionálním fórum, ale bylo by od věci říct co by se mělo vylepšit a co ujde apod. A né, že mi na FB řekneš, je to humus a tím to skončí :) Ale abych pravdu řekl, mě kritika nevadí :) A dávám sem jen některé práce, protože sem to nemá cenu.

Vždy jsem ti napsal, co se mi na tom nelíbí. To že ti na FB napíšu do komentáře jedním slovem je myslím normální. Nemám tam potřebu řešit tvůj webdesign. Když jsi chtěl vědět co si o tom myslím, napsal jsem ti to vždy v chatu. ;)

Tak to je, ale pak zase hrůza to číst :) takové dlouhé slohy.. Nejlepší by bylo to napsat v bodech :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...