Jump to content

[MAPY]Ukázka mapy (věznice)


Gerechti

Recommended Posts

Zdravím všechny co toto budou číst.Chci vám představit mapu kterou jsem dělal 1 týden,je to vězení.

(pro screeny otevři spoiler)

 

Cely:cely.png

cely1.png

Jídelna:jdelna1.png

jdelna2.png

místnost dozorců:mstnostdozorc1.png

mstnostdozorc2.png

pohled na vězení:mapa1q.png

TV sál:tvsl.png

Ošetřovna:oetovna.png

oetovna1.png

 

Snad se vám mapa líbila a tet k dalšímu.

 

 

PS:hodnoťte od 0 do 10 :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

všem díky za komentáře,nwm co ti tak vadí pupik1812,nikde to není kopírované,celé jsem to skládal dost dlouho,má to přez 400 objektů ale stále to ještě není dodělané,nikde to nenajdeš na žádném serveru,stavěl jsme to čistě a jenom já

Link to comment
Share on other sites

všem díky za komentáře,nwm co ti tak vadí pupik1812,nikde to není kopírované,celé jsem to skládal dost dlouho,má to přez 400 objektů ale stále to ještě není dodělané,nikde to nenajdeš na žádném serveru,stavěl jsme to čistě a jenom já

A uz umis se streamerem ? ;)

Link to comment
Share on other sites

všem díky za komentáře,nwm co ti tak vadí pupik1812,nikde to není kopírované,celé jsem to skládal dost dlouho,má to přez 400 objektů ale stále to ještě není dodělané,nikde to nenajdeš na žádném serveru,stavěl jsme to čistě a jenom já

A uz umis se streamerem ? ;)

streamer je udělanej ale veme jen 400 objektů jak to udělám tak si stím pak majitel musí pohrát :) já jen dělám to co kdo chce

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nic jsme nekopíroval dělal jsem to celé podle sebe :) a navíc nikde jinde to nenajdeš,a ani create tu není zveřejněno :)

 

Aspoň tu netrep somariny dobre ? Všetko skopírované po PFR v3 a kopíruješ aj PFR v4 :) Tak sa nehraj na to , že všetko ťa napadlo samého "lol"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...