Jump to content

[MAPY]Ukázka mapy (věznice)


Gerechti

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne? psal si: Akorát závidí že by nic takového nedokázal..;)

 

80% fora je v mapách o 1000000000000000000000 stupňů nad tebou ;)

 

seš akorát další namyšlená pička, co sem dojde, a myslí si jak je nejlepší ;)

Link to comment
Share on other sites

okej, když myslíš ;D..já sem jeden z nejlepších mapperů v historii pawno.cz, tak si příště rozmysli komu budeš psát že neumí mapy..;D..

Jak ti psal grubb, mapa 0.5/5 :)

Link to comment
Share on other sites

lol radši mlč nejsi nejlepší maper to že jsi udělal restauraci na už postavené budově,a dal pár objektů neznamená že jsi něco extra,pošli více odkazů kde jsi vážně dobrý a uznám že jsi lepší ale nemám k tomu důvod maper jako maper jen někteří mají o jiné mapy větší zájem :)

Link to comment
Share on other sites

nebudeme se hádat, sme lidi ;)

 

btw: Jo? :d zeptej se uživatelů tohoto fora ;D..

 

ti ti řeknou jaké mapy sem dělal ;P..

 

btw:

Ty si snad dělal mapy pro vánoční párty GTA.CZ, EEP, BosA..NTP?:DD

 

ty si snad dělal mapy pro samp forko na silvestr párty? :DD né? :d tak sklapni :d

Link to comment
Share on other sites

mě taky píšou někteří sami viď ale já na to nemám už čas :) až mě něco super napadne udělám to zatím jsi jen baba co se moc chlubí a komentuje to tak blbě protože si nechce přiznat že ta mapa je dobrá :)

Link to comment
Share on other sites

kdyby mapa byla dobrá přiznám ti to ;) hodně nováčkům tu radím a píšu jim, že mají mapu dobrou ale mají co vylepšovat, tato mapa je prostě hnus, okopčený pfr..;D to si zas nemůžeš přiznat ty :d

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To je dobré, [Jestli ti to nebude vadit, včera jsem začal dělat věznici, ale nemůžu najít mříže, a chci se zeptat jak se jmenují ty tvoje...(Snad ti to nepřipadá jako kopčení, ale můj nápad je, že udělám věznici z counter strike source.).].

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozeram stale na tu mapu a je dost peckova "affraid" dobra praca vidno ze si si dal natom zalezat ;) hodnotim 10/10

 

Pracujem na podobnej prison mape :boss: ale ta moja sa nechyta na tvoju :shock: neskor ju hodim forko.Ale aj tak..ta tvoja je mega palec hore "king"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...